Ужасна болка в коляното-от какво ли?

  • 24 344
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Здравейте!
Наскоро и аз имах проблеми с колената, но тъй като джи пито ми каза, че няма как да ми даде направление, реших на своя глава да ида при д-р Атанас Кацаров. Направи ми най-подробен преглед на колената, менискуси всичко. Дотолкова, че чак походката и сводовете ми видя, направи ми и снимка. Оказа се, че имам нужда от стелки, някакви по-особени стелки, които изглеждат странно, но е факт, че няколко дни по-късно болките изчезнаха, а вече успявам и да стоя цял ден на крак без да се прибирам смачкана вкъщи. Естествено проверих що за лекар е и като видях, че е в белия списък, бях сигурна, че няма да сбъркам.
Успех на всички! Бъдете здрави!

# 31
  • Мнения: 433
Здравейте!
Наскоро и аз имах проблеми с колената, но тъй като джи пито ми каза, че няма как да ми даде направление, реших на своя глава да ида при д-р Атанас Кацаров. Направи ми най-подробен преглед на колената, менискуси всичко. Дотолкова, че чак походката и сводовете ми видя, направи ми и снимка. Оказа се, че имам нужда от стелки, някакви по-особени стелки, които изглеждат странно, но е факт, че няколко дни по-късно болките изчезнаха, а вече успявам и да стоя цял ден на крак без да се прибирам смачкана вкъщи. Естествено проверих що за лекар е и като видях, че е в белия списък, бях сигурна, че няма да сбъркам.
Успех на всички! Бъдете здрави!

Привет, доста познато ми звучи името на този лекар. Той не беше ли детски ортопед? newsm78
Всъщност твоята болка в колената как точно се изразяваше? Имаше ли проблеми с клякането или само като ходиш?

# 32
  • Мнения: 4
Детски е, но работи и с възрастни. Болките ми бяха при всяка крачка, но най-вече като слизах или изкачвах стълби. Даде ми и доста насоки как да тренирам, че ходя и на фитнес.  Много съм доволна, а за това че не ме боли вече,  съм безкрайно благодарна.

# 33
  • Мнения: 433
Детски е, но работи и с възрастни. Болките ми бяха при всяка крачка, но най-вече като слизах или изкачвах стълби. Даде ми и доста насоки как да тренирам, че ходя и на фитнес.  Много съм доволна, а за това че не ме боли вече,  съм безкрайно благодарна.

Интересното при мен е, че аз не изпитвам болка, докато се движа. Само, ако клекна и се задържа повечко време, тогава чувствам дискомфорта. Та не знам дали съм за стелки.

# 34
  • Мнения: 144
Джипито ти сигурно вече се е върнало ?  newsm78
Отивай на преглед.

# 35
  • Мнения: 433
Другата седмица очаквам вече да ме насочи, ще пиша какво се е случило. Praynig

# 36
  • Мнения: 144
Най-сетне и да кажеш къде са те насочили и с каква диагноза си. Сигурно няма да ти се налага да ходиш чак до Пловдив. Wink

# 37
  • Мнения: 15
Не се заяждам, просто се чудя свършиха ли нашите лекари, та дойдоха от Америка да ни лекуват?  newsm78


Не са идвали от Америка да лекуват. Поне аз не знам. Но имат чудесни книги, които нашите лекари едва ли са чели.
Енциклопедия за пълна детоксикация е книгата на Морс, а Аткинс е написал уникална книга за бионутриентите, но я няма на български издадена. Чел съм откъси от нея на английски, наистина уникален труд.

Това са холистични лекари с дългогодишна практика. Силно се съмнявам някой от нашите лекари дори да се доближава до тях като знания и опит. Не че нямаме добри специалисти. Но колкото и да са добри, те са обучавани по едни правила и рамки, от които малцина си позволяват да излезнат.

# 38
  • Мнения: 433
Привет, откакто споделих за моя проблем, чух много мнения и съвети. Всичко за мен се оказва доста полезно, но при всички случаи ще трябва да посетя лекар специалист. Следобед вече ще имам развитие по въпроса.

# 39
  • Мнения: 144
Хайде успех, сега ще те поразходят насам-натам. Снимки- едно, друго, дано открият проблема.

# 40
  • Мнения: 663
Не отричам никакви методи на лечение, но не виждам как изчистването от токсини ще помогне ако имаш проблем с коленните връзки или ставите примерно?

# 41
  • Мнения: 4
Детски е, но работи и с възрастни. Болките ми бяха при всяка крачка, но най-вече като слизах или изкачвах стълби. Даде ми и доста насоки как да тренирам, че ходя и на фитнес.  Много съм доволна, а за това че не ме боли вече,  съм безкрайно благодарна.

Интересното при мен е, че аз не изпитвам болка, докато се движа. Само, ако клекна и се задържа повечко време, тогава чувствам дискомфорта. Та не знам дали съм за стелки.


Препоръчвам го като специалист,  аз лично съм много доволна.

# 42
  • Мнения: 433
Детски е, но работи и с възрастни. Болките ми бяха при всяка крачка, но най-вече като слизах или изкачвах стълби. Даде ми и доста насоки как да тренирам, че ходя и на фитнес.  Много съм доволна, а за това че не ме боли вече,  съм безкрайно благодарна.

Интересното при мен е, че аз не изпитвам болка, докато се движа. Само, ако клекна и се задържа повечко време, тогава чувствам дискомфорта. Та не знам дали съм за стелки.



Препоръчвам го като специалист,  аз лично съм много доволна.

Много ти благодаря за информацията, може и неговото мнение да потърся като лекар, макар че джипито ми даде направление и ми препоръча и насочи към доктор Цекулов от Пирогов.Обезателно ми каза, че ще ми направят снимки, няма да си играем с кремчета-мехлемчета преди да се е установило какво ми е.

# 43
  • Мнения: 4
Детски е, но работи и с възрастни. Болките ми бяха при всяка крачка, но най-вече като слизах или изкачвах стълби. Даде ми и доста насоки как да тренирам, че ходя и на фитнес.  Много съм доволна, а за това че не ме боли вече,  съм безкрайно благодарна.

Интересното при мен е, че аз не изпитвам болка, докато се движа. Само, ако клекна и се задържа повечко време, тогава чувствам дискомфорта. Та не знам дали съм за стелки.



Препоръчвам го като специалист,  аз лично съм много доволна.

Много ти благодаря за информацията, може и неговото мнение да потърся като лекар, макар че джипито ми даде направление и ми препоръча и насочи към доктор Цекулов от Пирогов.Обезателно ми каза, че ще ми направят снимки, няма да си играем с кремчета-мехлемчета преди да се е установило какво ми е.

Ходих на няколко ортопеда, докато се установи проблема ми,  дано да е добър този, защото е иначе едно ходене по мъките

# 44
  • Мнения: 433
Детски е, но работи и с възрастни. Болките ми бяха при всяка крачка, но най-вече като слизах или изкачвах стълби. Даде ми и доста насоки как да тренирам, че ходя и на фитнес.  Много съм доволна, а за това че не ме боли вече,  съм безкрайно благодарна.

Интересното при мен е, че аз не изпитвам болка, докато се движа. Само, ако клекна и се задържа повечко време, тогава чувствам дискомфорта. Та не знам дали съм за стелки.



Препоръчвам го като специалист,  аз лично съм много доволна.

Много ти благодаря за информацията, може и неговото мнение да потърся като лекар, макар че джипито ми даде направление и ми препоръча и насочи към доктор Цекулов от Пирогов.Обезателно ми каза, че ще ми направят снимки, няма да си играем с кремчета-мехлемчета преди да се е установило какво ми е.

Ходих на няколко ортопеда, докато се установи проблема ми,  дано да е добър този, защото е иначе едно ходене по мъките

Какво ти казваха като ги смени някололко ортопеда? Припокриваха ли се мненията им или бяха коренно  различни?

Общи условия

Активация на акаунт