"Системата - 60" - тема 52

  • 59 237
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • USA
  • Мнения: 675
sweet_maminka, аз имам главоболие ако не пия досатъчно вода или съм гладна. Пробвай да увеличиш и двете, водата и храната. А може и да е от друго, напрежение например.

liberta, браво на теб!


Днес:

З: 2 солени мъфина, 2 палачинки със сирене и една с орехи и кленов сироп, всичко пълнозърнесто, мляко с нес
О: телешка пържола с парче краставица, авокадо и маслини, мляко с нес
СЗ: ябълка или мандарини
В: мляко с какао, плод

Днес правих 30 мин упражнения за горна част. Едва вървя от мускулна треска Simple Smile

# 16
  • Мнения: 851
Много на бързо влизам да се отчета.

Ден 030:
з(11:00): сандвич с орехи
о(13:30): скумрия на скара и шопска
в(19:00-21:00): мешана салата, яйчена салата и луканки няколко вида

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 116
Здравейте и от мен! Отново във вашите редици започвам на 10.02.2018 г .( да мине  МЦ и да мога да премеря кг. и см. )засега разучавам режима .На 10.02 ще пиша кг и см и напред в новото начинание дано е успешно. Приятен ден от мен!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Добре дошла на andjela 09! Също и на sweet_maminka, мисля, че я пропуснах. Режимът е много лесен, стига вечер да издържате на ранно и леко хапване. Но в никакъв случай тук не се гладува. Успех!

Вчера съм доволна от себе си: З. пълнозърнесто рогче и малка боза. О. пилешка супа и малко пилешко с ориз В. прясно мляко и по една хапка кашкавал и сирене /готвех си обяда за днес/ Simple Smile
Днес се очертава също системен ден - З. закуска с шунка и кашкавал и малка боза, О. запеканка от тиквички и киноа, кисело мляко и малко салата и хумус В. кюфтета.
Само в събота има излизане и ще вечерям. Мисля да се претегля в петък, че тогава човек най-малко тежал Simple Smile

Последна редакция: вт, 06 фев 2018, 21:06 от gpym4e

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 116
Благодаря за топлото посрещане. Вечерям винаги до 18:00 ч това няма да е проблем ще редувам вечерите има и местни мисля, че ще свикна .

# 20
  • Мнения: 851
gpym4e, още един повод да обичам петъците Simple Smile)))

andjela 09, добре дошла!

Ден 031:
з1(8:00): две яйца + сандвич със сирене
з2(10:00): боровинков мъфин с прясно мляко
о(13:30): свинско  със зеле
в(18:00): цвекло, морков, портокал и ябълка обилно залети с лимон!
(дано ми се получи днес вечерния час Simple Smile))

# 21
  • Мнения: 242
  Хайде на отчет...
З.Няколко дребни сладки,кроасан и малко солети
О.две печени кюфтета,сирене и домат
В.печени тиквички с кисело мляко
За три дни нямам междинни похапвания и прегрешения.Най-много ми липсва сладкото.Днес главоболието ми е по-леко.
HugBowtie

# 22
  • Сливен
  • Мнения: 116
Браво продължавай все така имам нужда от мотивация

# 23
  • USA
  • Мнения: 675
andjela 09, добре дошла и успех!

З: 2 филии с козе сирене, гофрета с кленов сироп, мляко с нес
О: прясно зеле с пиле, зелена салата с домати и маслини
мляко с нес
СЗ: малини
В: 4 мандарини и парче кашкавал?-не съм сигурна дали е системно, но поне е млечно

Днес правих 30 мин упражнения за долна част.

Последна редакция: ср, 07 фев 2018, 01:01 от maimun77

# 24
  • Сливен
  • Мнения: 116
Благодаря maimun77 упражненията са хубаво нещо трябва постоянство. Аз мисля като посвикна с режима малко след 2 седмици да почна да си използвам най- накрая кростренажора ( както казва милото скъпата закалка)  по предназначение. Сега си обмислям менюта ,че с работата е кофти, но няма как всички сме така. Ще му намеря лесното с кутийте. Лека вечер от мен!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравейте, дами!

Сутринта реших все пак да се кача на кантара: -1,5 кг, доволна съм.
Днес пак е системно менюто - З. Дотук парче черен шоколад, кренвиршка и кола за разкош. О. тайланско къри - пиле с ориз и кокосово мляко, кисело мляко В. прясно мляко, плод

Вчера чистих и го броя за движение  Laughing Свикнах пак с леките вечери, не ми тежи това. Все пак смятам да не се вманиачвам и като има празници, да прегрешавам - 14.2., 8.3.... Един ден не е толкова страшно, нали?  Laughing

# 26
  • Сливен
  • Мнения: 116
Здравейте. Браво grum4e  1,5 кг си е постижение за колко време е това. Аз вече едва чакам да започна. Ще се впусна в покупки днес. Какъв хляб и сухари използвате?

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравейте. Браво grum4e  1,5 кг си е постижение за колко време е това. Аз вече едва чакам да започна. Ще се впусна в покупки днес. Какъв хляб и сухари използвате?

Около седмица. Имах и прегрешения - в неделя РД с торта например. Simple Smile
А защо чакаш определена дата и т.н.? Започни си от днес - например на обяд. Дори в началото да имаш прегрешения, поне ще навлезеш бавно в Системата, ще придобиеш нови навици.
По принцип се препоръчва ръжен хляб и ръжени сухари. Аз лично много рядко използвам бял хляб за закуска, но обичам многозърнестия, Бонус с елда, с лимец и домашен хляб.

# 28
  • Сливен
  • Мнения: 116
grum4e, изчаквам да мине Мц, че се чувствам подута и няма да ми покаже правилните мерки и кг, затова реших да изчакам. Това не означава, че сега се тъпча и сега следвам режима, ако може така да се нарече, защото не спазвам вечерята в момента

# 29
  • Мнения: 851
andjela 09 започни и с вечерите тогава, лека по лека - важно е да знаеш къде искаш да стигнеш. От къде тръгваш почти няма значение Simple Smile
Препоръчвам ти от този вид сухари да ядеш за вечеря:
Скрит текст:

gpym4e браво момиче! Чистенето си е даже повече от спорт : )), а празниците са си празници - сравнително на рядко, но не случайно ги има в календара. Положителната емоция от тях компенсира леките прегрешения през тези дни!

maimun77 то и бяло сирене не може, дори на кравето маслеността е с 10 пъти повече от допустимата, но, а някой да се опита да ми го вземе Grinning

sweet_maminka пий повече вода и съвсем ще ти изчезне главоболието Simple Smile

Вчера успях да започна да се храня в 18 и малко, но докато изям ябълките, салатата... май стана след 18:30...

Ден 032:
з(10:00-11:00): орехи и малък сандвич със сирене
о(13:00): свежа салата с две яйца + голяма картофена салата
в(19:00): някакво месо ще е Simple Smile - няма да успея по-рано - направо си я пропуснах - никакъв шанс нямах до сега, та... да живее утрешната закуска!

Последна редакция: ср, 07 фев 2018, 19:02 от Лебед

Общи условия

Активация на акаунт