"Системата - 60" - тема 52

  • 59 238
  • 748
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Благодаря ви, момичета, за милите думи.
Намерих едни хубави упражнения за плосък корем - 10 мин.  Simple Smile

УПРАЖНЕНИЯ

# 31
  • Сливен
  • Мнения: 116
Мерси, Лебед ще послушам съвета ти започвам и с вечерите. Запътила съм се към една далечна пътека която ще извървя целта ми е 25 кг който лека полека трябва да оставя по пътеката само времето ще покаже и волята ми дали ще се справя

# 32
  • Мнения: 242
Anjela 09 ще се справим!Важното е да не се отказваме!Решила съм,е каквото и да стане,дори и да прегреша сериозно  Laughing няма да се откажа!

Прави бяхте за водата.Днес главоболие нямам.Прекрасно се чувствам.
З. Две мекици със пудра захар и кисело мляко
О. Пилешка пържола и зелена салата
В. Круши

Нямам търпение да дойде понеделник да се претегля  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 851
sweet_maminka Много си позитивна, браво на теб! Малка корекция ти правя на менюто - круши за вечеря не може + винаги смесвай плодовете със зеленчуци, зърнени или млечни. Като ги консумираш само тях, ще ги усвоиш твърде бързо и ще си по-дълго време без храна, но по-големият проблем е, че ще чувстваш глад до час след като си вечеряла.

andjela 09, радвам се! 25-те килограма ще са в миналото до края на годината!

gpym4e, благодаря, но съм пас Simple Smile)) Хич не обичам да правя у дома упражнения :Р

# 34
  • Мнения: 111
Банда, системвате си, бравос.
Лебед, защо имам спомен, че можеше до 50 гр бяло саламурено сирене за вечеря?
За днес йога и храната:
З: 2 препечени филии с чисто масло, сирене и чаша компот.
О: Боб, салата и портокал
В: задушени броколи и сирене
Друмче, я дай линк за тия упражнения.Аз тренирам в къщи, защото с децата не ми остава много време за зала.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Друмче, я дай линк за тия упражнения.Аз тренирам в къщи, защото с децата не ми остава много време за зала.

Дала съм - цъкни върху  "УПРАЖНЕНИЯ". Само че трябва да имаш фейсбук Simple Smile

# 36
  • USA
  • Мнения: 675
Днес кардио 30 мин. Много ме болеше главата и се чудех дали изобщо да тренирам, а като се разскачах съвсем. Но изведнъж спря по време на упражненията и успях да ги свърша.
З: няколко пълнозърнести палачинки със сирене и отделно с мед и орехи, мляко с нес
О: 2 пилешки шишчета, зелена салата с домати, печени моркови, мляко с нес
СЗ: ябълка
В: парче домашен, плосък, ръжен хляб, 50 гр козе сирене, искаше ми се овесени ядки да са позволени и с настъргана ябълка, щеше да е супер.
Лебед, да, сигурно не е позволен кашкавала, ще го задраскам после, за да не обърквам другите. Simple Smile  ( не успях да редактирам навреме).

Последна редакция: чт, 08 фев 2018, 00:46 от maimun77

# 37
  • Сливен
  • Мнения: 116
Привет, дами!
З- 2 мини кифлички със сирене + кренвирш + горещ шоколад ( стана ми тежко не съм свикнала с обилни закуски)
О- печена наденица и 2 домата
В- домати с лук и 50 гр обезсолено сирене  или 1 кис мляко. Искам да попитам закуската точно след 1 час след събуждане или може до 2 ч.

# 38
  • Мнения: 851
andjela 09 добре е да закусиш до 1 час след ставане, най-добре до половин час... Редовно не успявам и закусвам понякога и 4 часа след събуждане Simple Smile

Ден 033: Малко ми е храната днес!
з(9:00): овесени ядки с орехи
о(13:30): пълнени чушки със заливка - бешамелов сос, мляс!
в(18:00): шопска салата и салата зеле и моркови с една люта чушка и половин кофичка кисело мляко

Приключи ми картата за плуване - днес изплувах 1 км за 30 мин + загрявка и няколко дължини за крака, евентуално във вторник ще отида пак, но за следващите 4 дена трябва да си измисля заместител.

# 39
  • USA
  • Мнения: 675
Днес пилатес 30 мин.

З: овесени ядки с мляко и малко захар, мляко с нес
О: леща, парче краставица, домати, маслини, авокадо, мляко с нес
В: 3 мандарини, прясно мляко с какао, кисело мляко малко, кашкавал парче. Закъснях, че нямах продуктите.

Последна редакция: пт, 09 фев 2018, 18:01 от maimun77

# 40
  • Мнения: 111
Еха, Лебед, завидях за плуването Simple Smile
За закуската се препоръчва максимум час след ставане, защото сутрин кортизола е най- висок, за да може тялото да се събуди и със закуската се понижава.Не е ок да са му високи стойностите през деня.
Маймун, браво за спорта!
Друмче, разгледах ги упражненията.Имам ги включени в тренировките с Руми.
З: препечени пълнозърнести филии с чисто масло, сирене и 1 сурова чушка, 2 реда шоколад.
О: пържола със салата
В: ще е зелнчуци, но не съм решила с какво да ги комбинирам.Ще видя какво ми се яде.Blush

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Привет! Добре, че се претеглих в сряда, че в петък дойде МЦ  Wink Вчера тренирах пак пилатес, утре - народни танци. Днес повървях доста пеша, че в момента във Варна правят ремонти на главни улици и е някакъв кошмар от задръствания.

Днес менюто е: З. запечена филийка с яйце и сирене, мляко с какао, половин парче торта "Екзотик" О. крем супа от целина и черен дроб с праз /после се усетих, че в супата са сложили и картоф, който не го съчетаваме с месо/ В. мляко


# 42
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 745
Само запис! Благодаря за новата тема, Гръмче Hug

# 43
  • USA
  • Мнения: 675
Днес 30мин упражнения, включващи цялото тяло.

З: 3 тънки филии купешки хляб с козе сирене, чай с мед, мляко с нес
О: риба, печени моркови, слата краставици, мляко с нес
СЗ: ябълка
В: окисело мляко, краставица, прясно мляко с какао, пак закъснях с вечерята

Аз не свалям грам тази седмица, но си направих снимки и след 2 седмици пак ще се снимам да видя дали има резултат.

Прегледах пак позволените храни, че съм ги позабравила и се оказа, че маслините ми за обяд са ок. Simple Smile

Така ми се е прияло нещо сладко, утре сутринта планувам да си направо едно негърче. Simple Smile

Последна редакция: сб, 10 фев 2018, 19:37 от maimun77

# 44
  • Мнения: 851
Прозявайки се, да се отчета... Отново се получиха малки порции - по-добре от снощи, но... утре задължително ще съм с три силно засищащи хранения - защото иначе предусещам срив Simple Smile

Ден 034:
з(11:00): овесени ядки със супена лъжица мед и орехи
о(14:30): свински карета с много малко задушени зеленчуци
в(18:30): кисело мляко със сухари

Общи условия

Активация на акаунт