"Системата - 60" - тема 52

  • 60 884
  • 748
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 1 885
А сега да ви питам каква е режимната супа топчета при Системата-може ли да сложа ориз в топчетата? А вътре може ли и картофи и фиде? Застройка може ли?.....май много неща станаха и ще я ям преди 12 ама хайде да видим hahaha

Без фиде и картофи, другото може Simple Smile

# 556
  • Мнения: 883
Ех, какво приятно раздвижване в темата Simple Smile

Днес се прибрах по-рано... и си казах, за довечера каква салата ще си направя!!! Огромен розов домат, хрупкава краставица... и т.н... само... да свърша това и онова... и... отиде вечерята в късни доби... (не ми се пропускаше отново, а и още слънцето не беше залязло, та не бяха изобщо доби, а си беше вечеря със златиста светлина и розови облаци Simple Smile) )

Ден 130:
з(9:30): шепа орехи, пак толкова червени боровинки + двоен сандвич с масло и сирене
о(14:30): супа от кореноплодни със сирене, киноа с песто и зеленчуци + яйце за разкош
сз(15:30):една топка сладолед - тъмен шоколад с прополис (реших да си лекувам гърлото по по-приятен начин, май точно обратното направих, но... си заслужаваше Wink))))
в(20:30): огромна шопска салата със зехтин и чесън

# 557
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Четох аз първата страница и сега пак с "Философски" въпрос Blush
На кое казвате парче диня...не, че нещо, но за В след диня на следващия ден съм с по две кила надолу, скоро ще са на приемливи цени при нас, и съм от хората можещи да ядат мноооого диня....та кое е "парче" по Системата това (от тези ям по две-три).....Друмче, още ли мислиш че малко ям hahaha Joy:
Скрит текст:
или това
Скрит текст:

# 558
  • Мнения: 883
Обичам хубава сочна сладка студена диня със сирене! 10 килограмова си отива за два-три дена без чужда помощ, но това е, когато не съм системна. У дома режем динята малко по-особено на кръгчета, ето така
Скрит текст:
В общи линии, щом съм системна опитвам да се ограничавам до едно дебело около 3-4см кръгче, колкото тава, но не ми се получава винаги. При минали системствания, които следях стриктно, имаше покачване на килограмите веднага след диня. Въпреки това, много обичам диня!

# 559
  • Мнения: 34
Здравейте сладуранки.Докладвам за вчера
З-Чушчица с кайма
О-Картофена салатка,тиквички с мляко
В-Зелева салата

# 560
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добър ден и от мен Flutter
Ето меню от вчера и днес: з-кафе с мляко и маалко сметана, Обедо-закуска: гофрета Sick със сирене и масло(правих за дребното и опитах да не съм капо), две варени яйца с 1с.л. майонеза(намачкани като крем) и две топени сиренца и парче от кокосовия ми сладкиш; В около 16ч- 4 телешки кюфтенца, 2 домата и 50гр сирене
днес: з-кафе с мляко, Обедо-закуската(ям доста рано около 10.30, затова пиша обедо-закуска)-голяма чиния, даже огромна чиния с арабски пилаф(обожавам го и само това са ми варивата,на които не мога да устоя Crazy), парче от кокосовия ми сладкиш, В-май ще е таратор, че много прекалих с Вгх днес Peace

Биси, все още мисля, че малко ядеш, пробвай да си сметнеш калорийте, ако са под 1300-1500 най-вероятно гладуваш и се вкарваш в режим "запас" и отслабването ще е трудно и за напред Peace

# 561
  • Мнения: 17
Хей, хей, момичета!
Загубих се малко, но в никакъв случай не съм спряла да системствам. Само дето със затоплянето на времето е много трудно да се удържа вечер без биричка Grin

Кг. - малко в застой, но не се оплаквам, защото в последния месец и понаваксах!

Днес всъщност стават два месеца, от както се върнах към вас и 6 свалени кг. Днес забравих, но утре ще си взема мерки да видим см как са паднали Simple Smile Трябва да отделя и малко време да си кача менютата (поне ги записвам), нооо не знам кога ще е!

Целувам ви и пожелавам системен уикенд и минуси за началото на следващата седмица!



# 562
  • Мнения: 883
Едно бързо привет и от мен.
Въпреки хормоните, които пия, все още килограмите стоят стабилно (нещо като застой). Доволна съм!

Ден 131:
з(9:00): шепа орехи и боровинки и двоен сандвич с масло и сирене
з2(11:30): 4 шоколадчета от голяма кутия Merci - истинско постижение!
о(13:30): копривена супа, свежа салата с орехи и синьо сирене и много ориз с малко свинско на фурна
в(17:30): две огромни парчета свинско печено

Ден 132:
з(10:30): шепа орехи и боровинки + селска огромна купешка и безумно вкусна баница!
з2(11:30): само се гледаме с шоколадчета от голяма кутия Merci - все още не вярвам, че е възможно Simple Smile))
о(15:00): месото от бургер (представлявава кайма... за 3 кюфтета... поне) запечено с кашкавал с порция салата
в(17:30): кисело мляко с 500 гр ягоди
в2(18:00): едно шоколадче... и мисля да си взема още едно след малко (нямам никакво угризение, но бе по-добре да ги изям по-рано днес) :Р

Хубава петъчна вечер!

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 18:02 от Лебед

# 563
  • Мнения: 34
Здравейте и от мен.За вчерашният ден направо не ми се говори.Наруших доста диетката.Изпих чаша бира и ядох към 20ч.Но днес съм си в час
З-тиквички с мляко,кортофена салата и солетки ядох
О-Пиле на грил и доматче.Беше ми още гладно и изпих един фреш портокал
В-Салатка зеле и моркови

# 564
  • Мнения: 883
Чувствам се много изморена чак светлината ме дразни. Утре съм на работа (по моя вина... отлагам до последно една задача, не знам как, но до вторник трябва да е започната и завършена, а... имам купища други неща за вършене и в понеделник, и във вторник), а у дома идват майстори... Но... си казвам... и това ще мине Simple Smile))))

Ден 133:
з1(9:00): шепа орехи, боровинки и филия с масло и сирене
з2(11:00): няколко бисквити и чай с мед
о(13:00): 10 пилешки крилца с една краставица
сз(15:00): няколко бисквити и няколко ореховки
в(18:30): бях много гладна, а обикаляхме близо час в търсене на местенце за вечеря и накрая вместо да си взема едно кисело мляко и да се приключи... изядох 10 препържени мазни тежки стари фалафела с много малко чеснов сос, но... поне във формата на сърца...
вз(20:00): минахме през любимата сладоледаджийница и си взех с кеф като лекарство за почти излекуваното ми гърло и най-вече за повдигане на настроението след "прекрасната" вечеря, две топки сладолед - тъмен шоколад и киви!

Малко ми е напрегнато, но поне върша някаква работа, не добре, но я върша Simple Smile
"Получих за награда" шоколадче по никое време :Р

Ден 134:
з(10:00): шепа бадеми, боровинки и две парчета баница с яйца и сирене
з2(11:30): две шоколадчета (казах на колегите да не ги оставят в моята стая, но...)
о(13:00): голяма шопска салата
сз(16:00): шоколадче
в(17:30): кисело мляко с ябълка, две ягоди и три кайсии

Последна редакция: нд, 20 май 2018, 16:50 от Лебед

# 565
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Здравейте, момичета!
От 2 дни не съм много добре, но има и положителен ефект - намаля ми апетитът Laughing
Днес съм изяла един сандвич на закуска, бонбон - имахме именик и после 2-3 пилешки супи. Пих и едно мляко с какао. Като цяло ме влекат течностите. Добре ще е да не качвам, че ми пристигна една рокля по нета за една абитуриентска в петък и трябва да ми стане /сега е точно/.

# 566
  • Мнения: 883
По-добре здрава и с апетит Simple Smile) Та, по-бързо се излекувай!

Ден 135:
з1(9:00): шепа бадеми, боровинки, двоен сандвич с масло и сирене + краставица и морков
з2(11:00): курабия, няколко мини пици, мини кюфтенца
о(15:00): огромно парче свинско с червен ориз
в(19:30): един буркан череши, побраха се точно в един едно литров буркан Simple Smile))

# 567
  • Мнения: 247
Здравейте момичета!
Вече съм - 1.2 кг., но не виждам никаква разлика в огледалото и по дрехите. Включих малко упражнения и бързо ходене по 30-40 мин. на ден. Не успявам да спазвам правилото за ранна вечеря, тоест вечерям в 6, но после отново огладнявам и към 9 хапвам пак.
Менюто ми днес:
З. 250 гр. макарони на фурна
О. Две телешки кюфтета с три домата
В. Кисело мляко с 2 ябълки
В2. В 9.30 ч. Домати със сирене

# 568
  • Мнения: 937
Здравейте, тук съм още и аз, чета ви, ту съм системна, ту губя мотивация, но за сега държа постигнатото, е има и още за надолу, ама...
Една мама - опитай се да увеличиш количеството вечеря в 18ч. за да не огладняваш в 21ч или си лягай по рано ако трябва, само и само да не ядеш толкова късно и толкова близо до лягане.

# 569
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Аз вчера така омазах.....но като цяло съм Системна. Нещо по моите стандарти съм увеличила Вгх, но се появи МЦ, редовен не мога да повярвам😂 и може от това да е бил глада за Вгх. Днес: кафе и сметана, О оризовки и стек с домати, В тараторрррр

Общи условия

Активация на акаунт