"Системата - 60" - тема 52

  • 59 266
  • 748
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 247
galiushana, благодаря за съвета!

Всеки ден това си представям - ще хапна хуубаво в 6 и после нищо. На практика обаче, се получава следното: прибирам се - в хладилника няма нищо подходящо, хващам едно кисело мляко, понякога с плод, друг път не, евентуално прибавям домат и парче сирене и след два часа отново глад. Знам, че всичко е въпрос на организация и предварително планиране на дневното меню, но за сега не се справям. Това не ме отказва, продължавам борбата.Simple Smile

# 571
  • Мнения: 863
една_мама, добре ти е менюто за вчера. Две ябълки и кофичка кисело мляко са си напълно достатъчни. Според мен, не си гладна вечер, а имаш навик да се храниш към 21:30 и тялото си иска своето. Скоро ще свикне, че след 18:00 не получава храна и ... няма да огладняваш, дай му време - поне две седмици. Пробвай да пиеш топъл чай по това време (насили се няколко дена да е само чай/вино със сирене, после мини само на чай/вино, после само на чай) Simple Smile

galiushana, не се отпускай, че така най-лесно се качват килограмите. Най-хубавите застои са като мърдаш с по няколко грама надолу, докато си уж плато Simple Smile

Genni, тялото си знае какво му трябва, само ни е нужно да се научим (отново) да го чуваме Simple Smile

Ден 136:
з(10:30): шепа бадеми, боровинки, двоен сандвич с масло и сирене
о(13:30): салата цвекло и моркови, 3 яйца по панагюрски с много сирене и порция картофи по селски (с коричка)
в(17:30): буркан череши Simple Smile))

# 572
  • Мнения: 247
Лебед, сигурно си права и всичко е просто навик, но ми е доста трудно да му устоя.Simple Smile
Менюто ми днес:
З. 250 гр. макарони на фурна
О. 170 гр. суши
В. Бъркани яйца със салата от домати и краставици, парче сирене.

# 573
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утроо😊
Една мама, вечерята ти е не системна😉
Меню планувано за днес: З кафе с мляко, О айсберг с тон и парче треска, В таратор😉
Лек и усмихнат ден.

# 574
  • Мнения: 34
Добро утро хубавелки.Аз съм болна от няколко дни и съм в малки нарушения,но се стягам и влизам пак в час

# 575
  • Мнения: 863
Ден 137:
з(9:00): шепа бадеми, боровинки, двоен сандвич с масло и сирене
о(12:30): паниран лаврак със зелева салата + едно яйце
в(20:00): три пилешки бутчета

# 576
  • Мнения: 52
Честит празник, дами!
Тези дни се позагубих, защото не бях въобще системна.Направих глупостта да компенсирам седммицата на многото ядене с глад и естествено след това последва отново голямото ядене Sad  Та в резултат  на тия си глупости съм  плюс 2 кг. Днес е ново начало и спирам със самообвиненията и самонаказването! Та ето го отново моят ден 001:
З: безглутенова торта
О: пилешко със салата + шепа ягоди
В: салата + кисело мляко.
Лебед, ти успяваш ли да задържаш сваленото? Спомням си ,че беше споделила, че при теб това е проблема.
BISI862, хайде заедно ще влизаме в час Simple Smile Дано вече да си по- добре.
Една мама, ако успееш първите 10 дена да устискаш с хранене до 18 часа после тялото ще свикне.Пий повече чай и си мисли за закуската.
Булката ни къде се изгуби?
Genni, ти колко килограма имаш да смъкваш?
Със сигурност пропускам някой и моля да бъда извинена.

# 577
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Честит празник и от мен😊
Харесва ми как си броите дните да взема и аз да броя така😉
хайде и от мен Ден 001: З-кафе с мляко и шепа боровинки-полу сплути ама аз рядко хвърлям храна😂
О-4 яйца на очи и огромнааа шопска,
В-таратор най-лесно ми е, че винаги имаме вкъщи😉
Самуела, цел до декември да съм 65-60кг...малко ми е нереално, защото на тези кг добивам болнав вид...но друго си е 6ца на кантара. На 15май бях 73кг. Не, че не се харесвам...ама ей така да не се отпускам много, че ако се отпусна става страшноооо. Много съм лакома и при мен " ще хапна малко" не важи.
Булката ни къде е😍
Лебед, много ти се радвам😊за тези 100 и няколко дни колко кг са паднали?
Лек и усмихнат ден от мен😊

# 578
  • Мнения: 863
Честит празни момичета!

Genni, да ти призная честно, не знам (трябва да се замисля - със сигурност повече от 20 кг, но килограмите този път не са ми важни, целта ми е постоянство - следващото контролно мерене мисля да е към 1-ви юли, е... ако усещам, че идва някакъв срив, ще е и по-рано) Simple Smile))

Samuela_bg, за сега нямам проблем със задържането. Правя редовно малки нарушения + имам още тлъстинки за топене, за това гледам да не се отпускам Simple Smile

Ден 138:
з(9:00): огромно парче черешов сладкиш + две шепи бадеми
о-в(16:30): свинско шишче и цаца
в(18:00): шепа бадеми

Първи ден в цикъл, леко съм неадекватна, но съм на работа! Обичам системата още повече като ми е сравнително добре по време на цикъл!
Ден 139:
з(9:00): двоен сандвич с масло и сирене + две парчета черешов сладкиш
з2(12:30): едно мини шоколадче
о(13:30): шопска салата, твърде голяма порция ужасяващо солен ориз с гъби, но бях много гладна и го мушнах + две пилешки пържоли с кашкавал и гъбен сос...
в(19:00): планувам 1/2 пъпеш с чаша прясно мляко!

Последна редакция: пт, 25 май 2018, 14:15 от Лебед

# 579
  • Мнения: 52
Ден 002:
З: 1садвич с чисто масло и сирене, 1 сандвич с чисто масло и мед, шепа череши + домашна лимонада
О: свинско на фурна + доматена салата, шепа ягоди
В: доматена салата със сирене + малко ягоди, не можах да им устоя и си хапнах малко.
Направих си и тренировката и съм почти доволна от себе си Simple Smile
Лебед, радвам се, че нещата с МЦ са по- добре.При мен всеки месец е различно, но определено имам подобрение със смъкването на килограмите.

# 580
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Хайде и аз ден 002😊
З кафе с мляко
Обедо закуска-малко полента с едно яйце и 150гр пастицио.....мноого са ми вгх отново
В диня не мога да е задраскам😉
Приятни почивни дни, утре май вечерята ще я омажа, имам рожденичка😉

# 581
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Булката ви ходи по абитуриентски и екскурзии Simple Smile Как сте, момичета? Дотук съм -2 кг. Не е много, но пак е нещо. Продължавам.

# 582
  • Мнения: 52
Друмче, 2 кг. не са малко.Кой ти ги дава Simple Smile
Genni, тя динята си е системна.Трябва да е в комбинация с млечни, или със зеленчуци или със зърнени.
Моят ден 003 е  малко объркан, но не съм си вкъщи.
З: малко късна към 11 часа след преход баница с домашно квасено овче мляко, 2 сухи пасти
О: череши направо от дървото и няколко ореха
В: 2 сварени яйца със зелен чесън
Движението беше на ниво, но водата ми беше малко.

# 583
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Ден 003 мазало, незнам да пиша ли меню, че то всичко е  за задраскано, но бяхме на увеселителен парк и имам 18 582 крачки😂😂😂 пиша го дъждовен откъм ядене и от утре с малко вгх и стриктна. Лека вечер😉

# 584
  • Мнения: 863
Ден 140:
з(9:00-12:00): двоен сандвич с масло и сирене + орехи и боровинки, бисквитена торта със сушени кайсии, мляс!
о(13:30): шопска салата, таратор и пълнени тиквички с ориз и кайма + бешамелов сос
в(): пропуснах

Ден 141:
з(11:00): двоен сандвич с масло и сирене + 1/2 яйце и шепа орехи
о(14:30): огромна шопска салата, превъзходно шкембе и солидна порция свинско със зеле...
в(20:00): така като го гледам... над килограм (изядох повече от останалите трима, а динята беше 6 килограмова...) безкрайно сладка диня със сирене!

Общи условия

Активация на акаунт