"Системата - 60" - тема 52

  • 59 231
  • 748
  •   1
Отговори
# 585
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 228
Здравейте момичета! Аз също си системвам, имам доста нарушения и то най вече с късна вечеря. Поради тази причина най- вероятно ще остана само с 0,500 свалени грамчета за месеца.
Продължавам, но най вероятно лятото няма да е сезона на свалените килограми за мен. Друго обаче няма да започвам, толкова диети пробвах, че ми се завива свят, а и това май е единствената диета, където спокойно можеш да хапваш и плодове и картофи и ориз и хляб Simple Smile.
Успешна седмица на всички.

# 586
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Ден 004: Зкафе с мляко, парче баница, В огромна шопска салата
Ден 005 днес: З кафе с мляко и по-късно диня, О тон с айсберг, В таратор😉
Лек и усмихнат ден.

# 587
  • Мнения: 850
Привет,
много набързо менюто ми от днес:

Ден 142:
з1(8:00): шепа орехи
з2(11:00): баница + курабия
о(14:30): свежа салата + ориз със спанак и бадеми...
в(21:30): не знам изобщо защо го ядох.., вече ми беше преминало желанието за храна, но реших, че не искам да прегладнявам, та... половин кофичка кисело мляко

Днес отново е напрегнат ден... трябва да се само-стимулирам да се концентрирам и да си свърша задачите, не мога да отлагам повече, но... вместо това се чудя с какво друго освен с работата си да се захвана... за това - ям...

Ден 143:
з1(9:00): две парчета торта с аромат на кафе
з2(10:30): компот от праскови, пудра захар, кисело мляко със сметана и овесени ядки (всичко общо около 200 грама)
о(13:30): таратор и пиле със зеленчуци
в(17:30): от сега съм си ги взела - салата цвекло и моркови, салата зеле и моркови, но се чудя с какво да ги комбинирам - най-вероятно ще отскоча за извара и кисело мляко Simple Smile

Последна редакция: вт, 29 май 2018, 13:31 от Лебед

# 588
  • USA
  • Мнения: 675
Момичета, маймун съм Simple Smile, нямаше ме за около седмица. Малката ми щерка наново се разболя, но ние мислехме, че се влошава-пак температура, не можеше да диша, та чак до спешното стигнахме. Оказа се нов вирус веднага след предния. Не ми беше до режима тогава, но като прегреша веднъж, трудно ми е да започна наново, но днес се захващам пак. Simple Smile

З: пълнозърнеста филия с козе сирене, мляко с нес
О: зелева салата с моркови, 5-6 маслини, кафяв ориз с тиквички, мляко с нес
В: ох, не знам, много ми е трудна, защото не обичам почти нищо от нея, но пък киселото мляко с плод ме засища и най-вероятно него.

Вчера си купих ръжени сухари от Икеа, пишеше някъде около 91% ръж, ако има в България изобщо. Това в случай, че някой се интересува.

Лек ден!

# 589
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Ден 005-мазало
Ден 006-74кг: З чай с малко мляко-мисля да спра кафето, дано ми се получи, 3 варени яйца и малко сирене, О тон и айсберг, В пилешки шишчета

# 590
  • Мнения: 850
Някой каза мазало... (яде ми се, шоколад!) Защо хората си подаряват шоколад, защо?

Ден 144:
з(10:00 - 12:00): филия с орехи... и няколко парчета шоколад с лешници, после ми подариха кутия Merci... и... 3 шоколадчета
о(13:00): шопска и зелева салата, после паниран лаврак и за десерт яйце... (е да... ама ми се яде - шоколад!)
сз1(14:00): още три шоколадчета... взела съм две, но усещам, че отивам към три..!
сз2(16:00): един бонбон Lind... не знам какво стана днес, но ми подариха и кутия с бонбони Lind... млечен шоколад!
в(18:00): кисело мляко със сухари

Черпиха ме с бонбони... в 19:00... отново, но този път яко бях нахранена със сухари и успях да устоя!

StaPai, милото! Да се оправя по-бързо! (аз си взимам FINN CRISP - 94% пълнозърнесто ръжено брашно)

Последна редакция: ср, 30 май 2018, 21:47 от Лебед

# 591
  • Мнения: 52
Здравейте, момичета.Аз геройски се оттеглям.Както се стопли графикът ми се промени коренно и ми е трудно с вечерята.Не ми се получават нещата и само се мъча......Не съм се отказала да отслабвам и да се грижа за себе си.Днес започнах платен режим от Румяна Илиева.Пожелавам ви успех! Ще ви следя и ще пиша понякога в темата, защото от тук започна моето отслабване и съм със сантименти Heart

# 592
  • Мнения: 17
Здравейте, мили момичета!

Блудната дъщеря се появи Simple Smile Абсолютно системна - да не повярвате! Просто напоследък не ми остава време да ви пиша.

Кг  - от последното мерене преди седмица и половина - две - минус 0,7 кг. Бавно, бавно вървят нещата, но се случват. А най-хубавото е, че спрях да мисля и планирам толкова храната. Свикнах и някак машинално правя меню от днес за утре и така Simple Smile

Samuela_bg - Лятото на всички ни е трудно с такава вечеря, но пък Системата, според мен, е най-олекотена от към изисквания за продукти, начин на приготвяне и както се казва "Отваряш си хладилника и намираш поне две системни неща, които да комбинираш, сготвиш и т.н."... И все пак - успех! Отбивай се да кажеш как се чувстваш с новия режим!

Лебед - Знаеш ли - може да не се сетя за шоколад с месеци, но сега като те прочетоххххх .... Добре, че е още 10:47 Simple Smile))

StaPai - Бързичко да се оправяте!!! Всичко да минава!!!

Genni - Всичко друго добре, но закуска чай - не е закуска. Спокойно можеш да си позволиш нещо от това, с което предходния ден се е превърнал в мазало... Simple Smile (Чист пример - в неделя сутринта закуската ми беше пържени картофи с чесън, черен пипер и мнооого сирене. Е, бях атракция за околните, защото още малко и бирата не ми мърдаше, но на мен си ми беше вкусно Simple Smile)

Отчет за вчера:
з. кренвиршка, капучино и сок портокал
о. зелена салата с риба тон, пилешка супа
в. таратор

Отчет за днес:
з. филия с пастет, капучино и един Ред Бул
о. харесала съм си свинско с ориз от близкото заведение Wink
в. салата моркови, цвекло и ряпа и айрян

Еее, надух ви главите - махам се! До скоро! Прегръдки и мнооого минуси.

ПП. Два месеца и половина - минус 6,8 кг. - Абсолютно съм си доволна!!!

# 593
  • Мнения: 850
Steletu_R, радвам се да те прочета, но леко съжалявам, че ти си ме прочела Simple Smile)) Ще те черпя шо...
Скрит текст:
шот от айрян с резен осолена краставица Wink))))

Samuela_bg, абсолютно няма никакво значение точно по какъв начин, с какви дейности.., важното е, че мислиш и се грижиш за себе си! Системата е моето нещо. Пожелавам ти да намериш твоето - дори ако това означава след време (например, щом застудее) да се върнеш отново в темата Simple Smile

Ден 145:
з(10:30): шепа орехи и "селска" баница (друго си е като закуси стабилно човек!)
о(14:00): свежа салата с орехи и синьо сирене, много солено ядене от пилешко с гъби и сметана и отново за десерт яйце... (този път няма да има продължение)
в(20:30): кисело мляко с 500 гр ягоди (след толкова много сол, искам много сладки ягоди)

Последна редакция: чт, 31 май 2018, 21:41 от Лебед

# 594
  • Мнения: 52
Темата ще си я чета задължително и ще пиша понякога. Наистина искам да намеря моя си начин.Днес беше 2 ден и  ми е много таман всичко  Grinning За по нататък ще видим.......

# 595
  • Мнения: 2 317
Лебед, колко кг си свалила до тук за тези 145 дни?
Аз тайничко си ви чета и се замислям дали да не променя за известно време режима, за да раздвижа нещата.

# 596
  • Мнения: 850
bebok_86, тъкмо днес метнах един контролен преглед на кантара, защото все по-често нарушавам правилата, а и с шоколадите преди няколко дена се олях лекичко. В момента съм 68,5 кг, започнах над 90,5 кг (веднъж видях стрелката над 92+ кг, но не съм се мерила в самото начало, килограмите не са ми важни в момента, та броя от 90,5), което означава - 22кг, до момента (- 25кг най-много).

Разбито:
001: 90,5+ кг
068: 75,5 кг (- 15 кг)
096: 73,5 кг (- 17 кг)
116: 69,5 кг (- 21 кг)
146: 68,5 кг (- 22 кг)

Основната ми цел е да издържа, колкото се може по-дълго време, ден след ден, седмица след седмица, месец след месец Simple Smile

Ден 146:
з(10:30): запечена чабата с кашкавал, шунка, млечна салата и резени краставица
о(15:00): шопска салата с голяма бучка сирене
в(17:00): кисело мляко с 500 грама изключително сладки ягоди!
св(19:00-22:00): вино със сирена (най-вероятно)

Довечера ще се събираме с голяма компания, мисля си да си поръчам суши/печено сирене/плато сирена и чаша розе, ще допиша какво съм избрала утре Simple Smile

Последна редакция: пт, 01 юни 2018, 17:12 от Лебед

# 597
  • Мнения: 850
Ден 147:
з(10:30): 7 какаови бисквити с лъжица течен шоколад
о(14:30): шопска салата (насипах си 3 пъти...) + пилешка и свинска пържола
сз(16:30): торта
в(18:30): шопска салата
св(21:00): 2 какаови бисквити с лъжичка течен шоколад и много сушени ябълки за да си спра лакомията...

# 598
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Здравейте,13 ден съм на Системата и се чувствам добре.Нямам много време да пиша,но вашите менюта ми помагат,благодаря.Вечерям предимно салата с бяло сирене или краставица с кисело мляко,плод с топло мляко и ми е изключително леко.Имам да свалям около 20 кг,така че не бързам.Бавно и полека...

# 599
  • Мнения: 850
Ден 148:
з(10:30): шепа орехи + питка със сирене
о(14:30): шопска салата + кюфте
сз(16:30): кисело мляко
в(18:30-20:00): много сушени ябълки и опаковка оризови кръгчета

Ден 149:
з(10:30): шепа орехи + питка със сирене + курабия
о(15:30): мазен ориз и две салати зеле и моркови и цвекло и моркови
в(18:30): пилешко бутче (не мисля, че ще ми стигне, но... това имам, а и малко прекалявам напоследък, та... малко да разтоваря)

Последна редакция: пн, 04 юни 2018, 15:55 от Лебед

Общи условия

Активация на акаунт