"Системата - 60" - тема 52

  • 59 232
  • 748
  •   1
Отговори
# 630
  • USA
  • Мнения: 675
З1: ескимо
30 мин упражнения за крака
З2: бъркани яйца, мляко с нес, киви
О: голям таратор с (орехи-наразрешени), киви
В: елда с настъргана ябълка


Аз не съм много режимна, но се опитвам. Вечер огладнявам и посягам късно към парче кашкавал, че ме заболява стомах. Тази вечер ще опитам с елда и плод, дано да ми хареса! нямам канела, но ще сложа ванилия, за да овкуся и с ябълката може би ще е ок.


# 631
  • Мнения: 850
StaPai, zlplst, твърде леки са ви обедните хранения, няма как да не огладнеете след тях.

Ден 170:
з(11:00): твърде мазна и солена купешка вита баница за това компенсирах с още мазно и въглехидрати Simple Smile), та... с цедено кисело мляко/сметана, пудра захар, мюсли и компот от праскови, мляс!
о(13:00): порция печени чушки и телешко задушено със зеленчуци с гарнитура ориз
сз(16:00-18:00): шоколадови бонбони с лешни, без лешници и каквито имаше (около 5-7 общо) Simple Smile)
в(21:00): ориз с лозови листа и сирене (алтернативата беше кисело мляко на един месец, реших да не рискувам Simple Smile)))

# 632
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Тъкмо си мислех, че Лебедче няма проблем като мен и не посяга към сладкото, и гледам изяла кутия бонбони Simple Smile
Вчера си бях съвсем системна - з. 2 пълнозърнести рогчета, мляко с какао, 2-3 хапки тортичка О. супа топчета без картофи, 1 кюфте В. топло мляко, печени тиквички с кисело мляко и 1 час народни танци Simple Smile

# 633
  • Мнения: 993
Момичета, след вчерашния фалстарт днес вече съм във вашите редици.

Закуска (10:30): 1 пържена тиквичка, филия хляб и 7-8 шоколадови бонбона
Обяд: (15 часа): макарони с тиквичка и домати и малко сиренце
Вечеря (17:45): две краставици

ОК ли ви се струва менюто, че още съм лаик в този режим? Simple Smile И ако може, споделете колко кг сте свалили и за какъв период. Мерси!

# 634
  • У дома
  • Мнения: 4 203
З-кафе с мляко, О-наденички-мноого малки 3бр с 3домата и сирене, 2 нвгх филийки с кашкавал, В пропусната, но след плюскането на О не съм гладна😉

# 635
  • Мнения: 1 011
От няколко месеца вечерям рано( към 17-18 часа) но тази вечеря ми е прекалено...ммм като междинна закуска☺. Може би трябва да се насоча към варени яйца.
10:30 З- пържени филийки с кисело мляко
15:30 О- зеленчукови макарони с доматен сос.
18:00 В- кисело мляко с канела и ябълка( много ми хареса) а след 30 мин. нережимни половин банан и парче кашкавал, но нямаше да издържа иначе. Снощи също дояждах след киселото мляко.
Вие обядвате ли боб или леща например?

# 636
  • Варна
  • Мнения: 1 885
wastedsunset, менюто ти е системно. На мен ми се вижда малко количеството, дано не гладуваш. Аз съм сваляла с този режим 18 кг за 4 месеца, но Лебед е нашият победител - няколко пъти сваля по 20, 30 кг за 90 дни. Трудното е да се задържат.
zlplst, може да се ядат бобови на обяд, само не ги съчетавай с месо /боб с наденица напр./. Simple Smile

# 637
  • Мнения: 993
wastedsunset, менюто ти е системно. На мен ми се вижда малко количеството, дано не гладуваш. Аз съм сваляла с този режим 18 кг за 4 месеца, но Лебед е нашият победител - няколко пъти сваля по 20, 30 кг за 90 дни. Трудното е да се задържат.
zlplst, може да се ядат бобови на обяд, само не ги съчетавай с месо /боб с наденица напр./. Simple Smile

Ехее, чудесни резултати, браво на вас! Аз да си призная пред вас един грях - лапнах три бонбона след 18, ама тия краставици само ме надуха за кратко и си останах гладна. Grinning Ще гледам максимално да ограничавам подобни издънки. А иначе количеството ми беше добре, нахраних се. До краставиците. Grinning Може би утре ще включа и кисело мляко, то засища повече. Simple Smile

# 638
  • Мнения: 1 011
Аз с 2 краставички гладна ще седна на масата и гладна ще си стана.
Знам, че в книгата пише да не се пият хапчета, които подпомагат отслабването, но аз от около месец пия хром и не мисля да го спирам. Имам за окло още 2 месеца. Помага ми да контролирам желанието за сладко до някъде.

# 639
  • Мнения: 993
Да, и аз съм чувала, че хромът убива желанието за сладко. Което на мен ми е най-голямата слабост... Месо мога да не хапна, обаче без сладко - абсурд. Все пак хубавото е, че тук може с чиста съвест да се яде до обяд. И с нечиста - след това. Grinning

# 640
  • USA
  • Мнения: 675
Да, вчера ми беше лек обядът, но ме засити. Вечерта въпреки добрата порция елда и ябълка, пак след 3 часа умирах от глад и хапнах едно киви. Не ми е проблем всъщност гладът, а това, че ме заболява стомаха. 😕 Преди нямаше такова нещо, даже не изпитвах глад, явно е на моменти.
Днес:
Зр-сладолед
Упражнения за горна част
Зк-Млечно-плодово смуди с чия и малко фъстъчено масло
О: печено агнешко, салата домати с прясна моцарела и босилек, мляко с нес
В: може би мляко с плод или зеленчук

# 641
  • Мнения: 1 011
Днес се чувствах малко по- сита.
З 10:30- палачинки с мед 3 бр. Едно сладко подобно на меденка и вафла в дванадесет без пет😆, че много ми се прияде изведнъж и цял ден нямаше да ми даде мира.
О- 15:30 голяма чиния боб.
В - 18:20 3 сварени яйца с вдин нережимен домат( много сухи и безвкусни ми се сториха яйцата, а когато храната не ми е вкусна не мога да се нахраня, не че съм се нахранила с него де😆)
Трети ден на системата, трети ден несистемна вечеря, да видим...😕

# 642
  • Мнения: 993
На мен днес ми бе втори ден.
Закуска към 12: макарони с доматен сос и сирене + няколко бонбона
Обяд в 15: останалите малко макарони, но без сирене
Вечеря в 17:45: 1 кофичка кисело мляко и 1 краставица

Гладна съм доста в момента и ще гледам да се ориентирам към заспиване. Grinning Иначе имам почти килограм свален след вчера, дано все с такъв темп да свалям, но се съмнявам.

# 643
  • Мнения: 850
gpym4e, виж днес какви ги надробих (нямам грам угризения, не мисля, че съм прекалила, има нужда и от такива дни, в които не се следват правилата). Много обичам да ям сладко, аз по принцип, много обичам... да ям :Р

wastedsunset, zlplst ще се напаснете към новия режим на хранене, важното е да не спирате. Постоянството е ключът към този режим.

Много напрегнати и изтощителни два дена. Важното е, че минаха!

Ден 171:
з(9:00-12:00): кроасан с шунка и 1/4 от тава... ябълков щрудел, две шоколадови кексчета
о: -
в(21:00 - 23:00): бях прегладняла и изядох много качествени кренвирши около 500 грама + 1/2 пръчка салам (отново качествен)

Ден 172:
з(10:00 - 13:00): крекери + 3 овесени бисквити с шоколад + 2 сладки с крем и ядки
о(14:00): постен гювеч
сз(16:30): шоколадов сладолед
в(21:00 - 22:00): наградата за успешно преминалия ден - едно парче торта Линд (яко шоколад върху тънък слой маслено-бисквитена основа) с прясно мляко + водна чаша печено кашу + и накрая, за да се нахраня Simple Smile)) едно кисело мляко с крекери

# 644
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Лебед, след това меню, освен да кажа Браво hahaha Joy Joy Joy
Аз да се похваля, от няколко дни съм режимна по моя стандарт, даже и Фаст успявам да вкарам последните два дни.
Вчера: З-кафе с мляко и две филии НВгх хляб с яйца и сирене, О-пилешки дробчета с лук и тиквички с чеснов сос, В-не бях гладна
Днес : З-кафе с мляко, през деня ще карам на кисело мляко и евентуално някоя ябълка(днес е пълнолуние Peace)
Лек и усмихнат ден дами Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт