"Системата - 60" - тема 52

  • 59 265
  • 748
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 439
Здравейте момичета, трябва да прочета всичко от 33 страница до сега. Започвам отново, защото месец и половина не бях системна. Simple Smile Минах една лапароскопия и някак си се поотпуснах покрай болничния... надявам се всички сте добре... утре сутрин се меря и стартирам Simple Smile

# 646
  • Мнения: 863
Lady Vi, надявам се всичко да е наред с теб, вече!

Genni, Simple Smile)) браво, я Simple Smile)). Вчера не ми се ядеше тортата, но си казах, че... съм заслужила това лакомство и не искам наградата да си я получа ако имам време сутринта... Тази вечер... няма голяма награда, но може и едно късно кисело мляко да включа като утешителна грамота Simple Smile)) за участие в тоз' тежък ден Wink)

Влизам набързо да напиша отчет и после продължавам да се опитвам да работя.
Ден 173:
з(10:00): 1/4 голям пъпеш
о: -
в(18:50): елда с гъби и моркови по азиатски

Не съм стомашно задоволена, а не бях гладна преди да седна да ям. Днес съм пила много малко вода (е как да не я обичаш - родна реч омайна сладка...), вероятно за това. Беше натоварен ден, надявам се да успея да си свърша и останалите задачи преди да си легна... Още малко остана!

Последна редакция: чт, 28 юни 2018, 18:57 от Лебед

# 647
  • Мнения: 993
Да се отчета и аз...

Днес към 12-12 и нещо: две филийки с масло и сирене, две десертчета "Синеморец" без захар (много ги обичам) + малко кока кола (позволена ли е впрочем?).
Обядвах доста късно - към 16 часа - печени картофи с подправки. Вечеря в 18:15 - две краставици.

Много минуси на всички!

# 648
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Да, сутрин може всичко. И кола. Ама ти си фиданка, закъде слабееш?

# 649
  • Мнения: 993
Да, сутрин може всичко. И кола. Ама ти си фиданка, закъде слабееш?
Олеле, трябва да те черпя с каквото кажеш за тия думи. Grinning За съжаление съм доооста далеч от фиданките.

# 650
  • USA
  • Мнения: 675
Lady Vi, хайде вече всичко да е наред и мжеш да се включваш!

Вчера бях системна, като за вечеря изядох 3 варени яйца. Вечерта мм се прибра с един тон плодове и не можах да се сдържа, но хапнах малко. Плюс парче сирене в 12 вечерта, че стомахът ме тормозеше. Simple Smile

Днес:
З: два пъти ядох пуканки, мляко с нес
О: домати с прясна моцарела салата и пиле с прясно зеле, мляко с нес
В: плодове с кисело мляко.

Значи за 2-3 дни съм малко по-стриктна от преди, избягвам боклуците дори на закуска и коремът ми е доста по-свит. Не приличам на бременна в 5ти месец Simple Smile.  Отделно ми дойде цикълът, който пропусна миналия месец и съм с 1 кило надолу. Simple Smile

# 651
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утроо...лунуването успешно вчера изкарах на км до 14 часа и 4 бадема....след това вода.
Днес: З кафе с мляко, коригирам ядох две филийки Нвгх хляб с кашкавал и домат, О пилешки шишчета и салатка има и малко пил дробчета с лук ще ги доям и тях......В ще пробвам фаст ако огладнея ще хапна км с краставица. Корема мноого ми се прибра. При мен там е проблема. Подувам се като бухта в корема.
СтаПай, намали вгх от там е нередовния цикъл. Ако се придържаш към минимум вгх ще се нормализирааз съм с пкя и затова внимавам с вгх. Но при мен с месеци пропускаше...сега пу-пу...нормализира се
Лек ден дами

Последна редакция: пт, 29 юни 2018, 09:49 от Genni

# 652
  • Мнения: 439
Всичко е наред, да Simple Smile
Благодаря! Simple Smile
Аз ли не виждам или нямаме табличка за Юни?
Днес стартирах зле, пропуснах закуска и сега са едни цигулки в стомаха ми Grinning

# 653
  • Варна
  • Мнения: 1 885
wastedsunset, виждала съм ти снимки Simple Smile Добре си си.
Вече направих таблички за юни и юли.

# 654
  • Мнения: 993
wastedsunset, виждала съм ти снимки Simple Smile Добре си си.
Вече направих таблички за юни и юли.
Благодаря ти, друмче, ама има много какво да се желае при мен. Все пак обаче щом сме тук, взаимно ще се окуражаваме (и ще се скастряме при нужда Grinning ) с цел на едно по-здраво и стрйно тяло.

Аз днес около 11 ч. закусвах (отново) макарони със сирене с малко кола и десертче на "Милка". Обядвах в 14 и нещо останалите макарони с дом. сос и сега ръфам някакви възтвърди праскови, които взех от "Била" и мисля, че ако уцеля човек с едната, ще го оставя на място. Усещам обаче как ще си остана гладна, а не се подготвих за режимна вечеря... :/

# 655
  • Мнения: 863
И днес мина!
Не мога да повярвам! Почти успях, остава ми още една задача за 2-ри, която е на път да приключа и задрасквам мисия невъзможна! Още малко и ще я преименувам на мисия възможна с леко недоизкусурени моменти,но все пак нека мине 2-ри, щото утре мисля да се наспя... после е неделя.., а в понеделник започват новите тривиални, но все пак времеемки задачи.

Чудя се дали заслужавам награда... гледам един вързоп с кашу, но не го усещам. Разминаваме се с него, няма да има награда днес... Още малко!

Пия малко вода, боли ме много глава (вероятно заради водата) и не спя добре, но и това ще мине!
А... сетих се каква ще е наградата ми! Пускам си филм! Лека и системна вечер момичета!

Ден 174:
з(10:30): две големи питки със сирене и топло варено яйце
о(13:30): гозба от цели моркови, накъсано пиле и елда - много вкусна!
в(19:50): шопска салата (слагам зехтин и вечер, но умерено) + кисело мляко

# 656
  • Мнения: 1 026
Аз днес не съм системна, както и вчера вечерта, но за утре ще се постарая, просто днес цял ден пътувах и нямаше как.
Искам да попитам защо не може за вечеря месо с краставица или домат примерно?  По всички принципи на разделното хранене е разрешено.
На мен също коремът ми е най- проблемната област, още отб 12-13 годишна. Родих преди година и два месеца, а все още съм като бременна в петия месец. Дънките ми стават в дупето и краката, апък не мога да ги закопчея. И нося смо широки панталони с ластик 😆😕

# 657
  • USA
  • Мнения: 675
З-2 палачинки със сладко, мляко с нес
О-салата броколи, чиния печен нахут, мляко с нес
В-череши, мляко с нес в 20 ч.

# 658
  • Мнения: 574
Нека се запиша и аз днес Simple Smile
З:крем карамел
О:печени тиквички с кисело мляко
В: малини 200 гр
Започвам да съм системна и точно в когато започне да има резултат всичко прецаквам и после почвам на ново, но какво да направя все от всичко ми се яде и си личи Grinning

# 659
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро-днес неделно омазване, макар Фитнеспал да отсече 920кл😊
З-кафе с мляко, купичка кус-кус с макло и захар, О пилешко филе на грил-200гр с домати и краставици, СЗ/В не знам позволени ли са-нектарина и праскова ще добавя и 1л. км за да е по примерните В😉
Чори, много са ти малко калориите😉не гладуваш ли? За В може да добавиш млечни или варива към плодовете😉
Лек почивен ден дами😚

Общи условия

Активация на акаунт