"Системата - 60" - тема 52

  • 60 868
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 578
Genni малко са, но иначе се  отпускам и още малко от това и онова и докато се усетя не съм системна

# 661
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Genni малко са, но иначе се  отпускам и още малко от това и онова и докато се усетя не съм системна
Аз бих добавила протеин към О-някакво месо. Другото си е ок😉

# 662
  • Мнения: 876
zlplst, защото системата е систематизирана по начин най-подходящ за организма на Екатерина Мириманова. За нейният организъм, най-добри резултати се получават, когато месото за вечеря се приема без друга храна. Оказва се, че и за много други хора е така. Всеки има право да следва или да не следва дадени правила, но всички, които сме в тази тема, сме решили да се придържаме към правилата изградени от опита на Мириманова. Нарушенията, които правим, просто, задраскваме, за да покажем, че знаем, че е нарушение и за да не объркваме хората, които искат да следват стриктно правилата.

Chory, направо си гладуваш, за това често имаш сривове. Опитай да се храниш системно, но по-обилно една цяла седмица.

Genny, сезонните плодове (и всякакви сезонни дребни изкушения) не са за изпускане, системни или не Simple Smile)

Ден 175:
з(10:30): две филии с масло
о(13:30): гръцка салата и розото с манатарки и пармезан!
в(17:00): биволско кисело мляко + 5 големи сочни сладки сферични сини сливи и 2-3 кайсии
св(19:30): топка ледена сладост - рикота с малини - купешки сладолед (почти системно Simple Smile)))

# 663
  • Мнения: 993
Здравейте, момичета, вчера да ви се оплача, че бях доста нережимна, защото у дома протичаха леки ремонтни дейности и ми се обърка целият ден. Закусвах, а после успях да ям чак след 18 часа, и то вегетарианска пица. Кантарът, разбира се, ме наказа с малък плюс за този ден, но пък свършихме хубава работа вкъщи. Simple Smile

За днес закуска палачинки с шунка и кашкавал + малко шоколад. Обяд планирам към 3, може би постни пълнени чушки с ориз, а вечерята не съм я измислила, но мисля да е доматче с малко сирене. Simple Smile

Хубав ден на всички и услужлив кантар!

# 664
  • Мнения: 1 040
Аз не се тегля всеки ден, а сега съм  на село и си забравих кантара, още по-добре. Дори и да не съм супер стриктна в системата, поне изпускам хилядите бисквитки, солетки, попарки и т.н. които изяждам покрай децата. Ще се притегля след 14дни да видим.
За днес З-10:30 мекици с мед и сирене.
О- 15:00 грах с картофи и краставичка
В - или свинско месце или таратор ще видим.

# 665
  • USA
  • Мнения: 675
Chory, с толкова храна ще умра от глад  Laughing. Системата работи с ядене, но определени храни в определено време. Аз лично, виждам плюс ако не съм хапнала достатъчно, особено на вечеря. Пробвай и ще видиш, че хем резултат ще имаш, хем няма да огладняваш и нарушиш режима.  Hug

Днес:
З: макарони със сирене и малко захар, 2 шепи череши, мляко с нес
О: домати с моцарела салата, мляко с нес. Редактирам се: супа от миди с картофи
МЗ: череши
В: череши и нещо млечно

Аз съм си направо несистемна днес  ooooh!.

Последна редакция: пн, 02 юли 2018, 00:28 от StaPai

# 666
  • Мнения: 876
Започнах на 07.01 - мечтаех да достигна 01.07!

Още щом отворих очи, си казах, днес ще задраскам правилата, за ден, а дори не осъзнавах, че съм достигнала времевата си цел! Времето мина неусетно. Чувствам се добре, все още не съм имала дни, в които да съм истински хищна, не съм вманиачена в килограмите си. Трябва да си поставя ново предизвикателство!

Не знаех какво ме очаква, можех да съм напълно системна, но избрах да не съм. В следствие на това си решение, имам почти изцяло само задраскани храни за деня Simple Smile)) Стомахът ми леко се бунтува и ме боли от сладкото наказание, което си само-причиних.

Поставям си предизвикателство - да стигна ден 200 с под 10 задрасквания на незначителни нарушения на системата и право на 1 голямо нарушение.

Ден 176:
з(10:30): питка със салам и яйце
о(13:30): мезета - салам, кашкавал, сирене... салата Снежанка, две палачинки с домашно сладко от диви ягоди. Един домашен крем Карамел (като за две нормални дози с домашни яйца) и за финал голямо парче мусака. Всичко беше много вкусно, но не беше нещо, което да ме върне назад, т.е. не си заслужаваха нарушенията. Особено мусаката, макар и много вкусна, няма да ми липсва в скоро време Simple Smile
в(19:30): кисело мляко + шопска салата
св(21:30): две препълнени шепи с печено и доста солено кашу това е нещото, което най-много ме изкушаваше, но пък го унищожих до край и просто няма да се купува у нас, до второ нареждане Simple Smile)

Последна редакция: нд, 01 юли 2018, 22:58 от Лебед

# 667
  • Мнения: 439
Браво Лебед, продължавай все така Simple Smile

gpym4e, благодаря за таблицата Simple Smile само на юлската трябва датите да се поправят

# 668
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Браво Лебедче😉
Днес меню:З супер гладна бях-три яйца в масло, малко сирине и домат, О вратни пържоли на фурна с вино, варя и бульон от кокали,ще го ползвам за нещо и него😂, В ще пробвам Фаст
Лек ден дами😍

# 669
  • Мнения: 876
Лека нощ, момичета!

Ден 177:
з(9:30): две Петровки! От кога ги чакам!
о(12:30): салата айзберг с миниатюрно количество прошуто и пармезан + доматен ориз със свинско
в(17:50): две ябълки и едно кисело мляко

# 670
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро☺
Лебед май само ние пишем лятото😂
Днес меню: З кафе с мляко и банан, О две вратни пържоли с грах яхния(няма брашно, но има един намачкан картоф, също тук там заблудена царевица от микса който ползвах. Салатите ми писнаха и направих манджорляк), В пак фаст...пу-пу от три дни успявам да си го спазвам и резултатите не закъсняха😊
Лек ден дами😚

# 671
  • Мнения: 599
Здравейте,
И аз се включвам. Малко съм изплашена от дългите нощи, в които може да не ми се спи от глад 😁
Моля за мнение дали съм в системата
З - сиренка
О - банан и малки червени плодчета 5бр.(може би арония)
МЗ - гризини
В (18:10) - сирене, кисело мляко и гризини
Сега пак мисля за нарушения, но не съм гладна. Нямаме кабелна и явно от скука става зле работата
Успех момичета

# 672
  • Варна
  • Мнения: 1 885
МЗ - гризини
В (18:10) - сирене, кисело мляко и гризини
Сега пак мисля за нарушения, но не съм гладна. Нямаме кабелна и явно от скука става зле работата


Тези гризини не са системни освен ако не са ръжени. Обядът ти е твърде лек, а после правиш междинно четвърто хранене, което също не е много системно.

Аз не спазвам много, но ви следя момичета.

# 673
  • USA
  • Мнения: 675
Вчера:
З: биксвити, мляко с нес, череши
О: маруля с репички салата, пак супа с картофи и миди, мляко с нес
В: череши, мляко с нес по-късно
в 21 ч ми пристърга стомаха и хапнах парче прясна моцарела.

Днес ще съм здраво в нарушение, защото се местим и нямам волята да гледам какво и кога ям. Дано не ми се отрази много!

# 674
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Момичета, от човек спазвал мнооого режими ви казвам, на обед се наяжте, ама стабилно. Плодове и супа не са питателна храна, както и само салата. Вечерята може да е лека...дори и пропусната😉
Миранда, пристъргало ти е, и е абсолютно нормално да си гладна. Днес си яла само бързи вгх😉
Друмче, до къде си със сватбата? Роклята готова-избрана ли е😊чакаме снимки нали знаеш😉и никакви такива неСистемствания....края на август май беше...стягай сеее😉
Аз съм гладнаааа, боли ме глава. Приспах си зверчето и се позиционирам и аз.
Лека вечер😊

Общи условия

Активация на акаунт