🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 10 (тема 3)

  • 91 252
  • 1 009
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 704
Ще гледам аз, сеир да има Crazy

Благодаря за темата bouquet

# 31
  • Мнения: 2 266
За мен това е предаване за храна и би трябвало да се набляга на това-кой какво и как е сготвил,а не да се заяждат и т.н.Много неприятно изненада останах с първите ,които започнаха-Лора Караджова и другите.Беше отвратително.То не беше шлюене,то не беше заяждане.

# 32
  • Мнения: 6 417
Михов въобще не го виждам да готви, със сигурност ще му готвят готвачи. Така си мисля.
Всички бохеми, които познавам, са много добри кулинари. Залагам, че Михов също ще готви сам.

# 33
  • Мнения: X
Мерси за темичката.

На бас, че Златка ще спечели.
 Оф, неприятна седмица ни очаква.

# 34
  • Мнения: 11 545
Благодаря за темата и аз!  bouquet
Брадъра не гледам, така че и излагациите на участниците не съм гледала, но се надявам всички да се държат прилично. Близначките ги помня от Фактора- съвсем нормални си бяха, даже май ги харесвах тогава. Златков досега нямах никаква идея кой е.

# 35
  • Мнения: 15 028
Тази седмица съм със смесени чувства, повечето са ми антипатични, а единия даже не съм го чувала.

# 36
  • София
  • Мнения: 12 401
В рекламата изглежда, че Михов сам готви и има сервитьор, който е с ръкавици. Това ми направи много добро впечатление. Като гледам и колко неща ще купи и аз бих отишла на вечерята. Grinning Според мен всички гости ще му се мазнят и ще му вдигнат високи оценки.

# 37
  • Мнения: 13 082
Да, в рекламата и аз видях, че някой редеше троен прибор с ръкавици. Съмнявам се, че някой от тази компания ще оцени старанията за вечерята. Троен прибор за тези селяни е излишен, според мен дори няма да знаят коя вилици за кое ястие се използва. 😆

Бладодаря за темата! 🌺🍒

# 38
  • София
  • Мнения: 12 401
О, със сигурност няма да знаят. Може би само Юлияна да знае правилата на изисканата вечеря. Аз също не бих се справила с много прибори едновременно наредени пред мен.

# 39
  • sofia
  • Мнения: 3 706
В рекламата изглежда, че Михов сам готви и има сервитьор, който е с ръкавици. Това ми направи много добро впечатление. Като гледам и колко неща ще купи и аз бих отишла на вечерята. Grinning Според мен всички гости ще му се мазнят и ще му вдигнат високи оценки.
Под угрозата да бъда опипана и нагрубена, бих пропуснала вечеря при този тип. Ако ще и тон храна да сервира!

# 40
  • Мнения: 9 865
На Златка ѝ мина амбицията да е "майка на века", сега ще драпа за домакиня на хилядолетието... ама кой каквото го влече.
Михов освен, че е доста неприятен, доста злоупотребява с алкохола...  което допълнително му сваля акциите в моите очи.

# 41
  • Мнения: 5 686
Никой не ми харесва тази седмица! Дано пък ме изненадат!

# 42
  • Мнения: 1 201
Благодаря за темата : ) Тази седмица всички са ми антипатични, особено Михов. Много ми е мазен и изглежда винаги на градус.

# 43
  • Мнения: X
Благодарности за темата.
На мен повечето вечери, които успях да гледам миналата седмица, ми харесаха много.
Киро се представи доста по-добре от очакваното. Стана ми смешно как му се обидиха, че им се е обидил за закъснението. Ами, като са толкова докачливи, да не закъсняват тогава Simple Smile)) Ако бяха яли увяхнала салата и вкочанени брускети, пак щяха да са недоволни.

Славена наистина се беше постарала доста.
Интересно ми е тези вечери всеки със собствен бюджет ли ги финансира. Ако сравня вечерите на Маги Вълчанова...или Васо Гюров с тази на Славена, май така ще излезе.

# 44
  • Мнения: 6 417
Май им дават някакви пари, в които да се вместят, но някои си доплащат.

Общи условия

Активация на акаунт