Безжична вертикална прахосмукачка

  • 103 548
  • 806
  •   2
Отговори
# 540
  • Мнения: 530
Мари-ана ти ме замисли доста.Аз искам V9 Animal и тъкмо щях да питам момичетата тук,какво включва и кои допълнителни приставки биха ми липсвали и трябва да закупя отделно.
Мислех,че тази за кола си е в основния пакет.

# 541
  • Мнения: 199
Аз имам Бош от 2-3 седмици, струваше 300 лв, мога да ви кажа, че чисти много по-добре от прахосмукачките с кабел. Изключително доволна съм 😊

# 542
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 684
Здравейте,  момичета!
В търсене съм на безкабелна прахосмукачка. Чета темата, но всеки хвали своето и признавам си, доста ми е объркано.
Май съм се насочила към Xiaomi, и харесах това:
https://edigital.bg/pravostoyashi-prahosmukachki/xiaomi-roidmi-nex-x30-pro-bezzhichna-samostoyatelna-prahosmukachka-p899836

Моля, по-запознатите да споделят дали и читава този модел и ако не е да предложат нещо, за близка цена!
Жилището не е голямо /80кв.м/ и сме основно на ламинат и гранитогрес.
Благодаря предварително!

# 543
  • Мнения: 32
Здравейте, бихте ли дали мнение за тази прахосмукачка - чисти и мие едновременно. Дали си заслужава?

Не можах да копирам линка от технополис.

Прахосмукачка ROWENTA X-FORCE FLEX 8.60 RH9690WO 22.00 V, РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО 35 МИН, ТЕГЛО 2.7 КГ

# 544
  • Мнения: 530
Да попитам собствениците на Dyson,колко време ви издържа на макс скорост и по колко време я зареждате?
Взехме си преди няколко дни,слвдвайки указанието заредихме 5ч и днес за първи път чистим,но сме доста разочаровани от времето на работа-макс 15мин.
Минахме спалнята само,която ни е 14кв.
Аз мн държах да е тя, мъжа ми ни се подиграва сега

# 545
  • Мнения: 6 882
Е времето на работа на макс е упоменато колко е още преди да я вземете. Колко сте очаквали да бъде?

# 546
  • Мнения: 530
Имате свободно време излишно,или просто пишете безсмислени постове по навик?
Попитах потребителите,които я ползват за времето на работа защото е доста по-малко от упоменатото от производителя.13мин не е ок.
Ще се радвам някой с полезно мнение да сподели.И да,беше напълно заредена и това й бе първа употреба.

# 547
  • Мнения: 11 818
Не пишете кой модел точно имате? За по-старите е напълно нормално 15 мин. на максимална мощност и около 40 мин. на другата.

# 548
  • Мнения: 853
Аз имам Dyson 8, на максимална мощност чистя само дивана и столовете, пода винаги чистя на стандартна скорост и ми издържа точно колкото е описано.

# 549
  • Мнения: 6 882
Имате свободно време излишно,или просто пишете безсмислени постове по навик?
Попитах потребителите,които я ползват за времето на работа защото е доста по-малко от упоменатото от производителя.13мин не е ок.
Ще се радвам някой с полезно мнение да сподели.И да,беше напълно заредена и това й бе първа употреба.
Е ако си очаквала, че ще работи на максимална мощност 1 час си се заблудила. Когато производителите обявяват многото минути работа това е на минимална мощност и тогава смуче едва-едва. Това е при всички производители. На максимална мощност безжичните бързо изсмукват батерията и това не е никаква тайна. Кой модел е?

# 550
  • Мнения: 530
С V8 animal и може и да в нормално,но имах по-високи очаквания за мощността.Аз на стандартна скорост пробвайки я ми се стори ,че изобщо не смуче.Явно чистите на нея и сте доволни,ще се опитам да се напасна и аз с нея,ако не ще я сменя.
Благодаря на всички🌺

# 551
  • Мнения: 6 882
V8 на максимална мощност ще работи десетина минути. На средна мощност не смучат наполовина на максимума, а няколко пъти по-слабо. Силата на засмукване на максимална мощност е сравнима с тази на кабелните, но тогава се консумира много енергия. Няма с какво да я смениш от безжичните, при всички ще е подобно положението.

# 552
  • Мнения: 11 818
Не, не е. V15! Wink

# 553
  • Мнения: 824
Аз съм с V11. Има три степени на мощност, най-силната е за 10 мин. Средна-42 мин, ползвам основно нея даже и за килими със съответната четка, защото тя е от съществено значение за чистенето. Най-слабата мощност е за час и малко и с нея чистя само прах, наистина е слаба.
V8 като по-стар модел е със по-нисък заряд на батерията, но с най-висока мощност наистина се чистят само дивани, матраци и подобни. Би трябвало другата скорост да е достатъчна за почистване.

# 554
  • Мнения: 530
Вече свикнахме и аз съм доволна.Като за първи път ММ реши да действа само с тънката приставка на макс скорост и ест бързо приключи😂Сега чистя на стандартната и е ок.

Общи условия

Активация на акаунт