Безжична вертикална прахосмукачка

  • 106 211
  • 806
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 347
С риск да е извън темата но бихте ли ми пуснали линк към батерия? Защото именно продавача ме отряза и каза че няма.

# 736
  • София
  • Мнения: 1 490
Аз пък искам линк към твърдата четка за Роборок:)

# 737
  • Мнения: 419
Здравейте, от доста време се навивам да си взема вертикална прахосмукачка, но искам да е 2 в 1 с моп. Не искам да заместя обикновенната, а по скоро да я ползвам за ежедневно бързо почистване. Ще бъда благодарна да ми препоръчате такава, а пък и ако е бюджетна ще е страхотно.
Аз се връщам да чета темата. Хубав ден и благодаря предварително Simple Smile

# 738
  • Мнения: 168
Здравейте, някой който е ползвал roborock h7 и някой от моделите на dyson, може ли да направи сравнение между тях? Чета, че roborocka по нищо не отстъпвал, но все от хора, които нямат поглед и над двете марки...
Аз имам roborock h7 , издъни му се батерията - и гаранция никаква. Не съм я ползвала много прахосмукачката. Иначе докато си работеше бях доволна. Но да няма откъде да купиш батерия - все едно хвърлих пари на вятъра за нещо, което не съм ползвала повече от 20 -30 пъти.

Защо да няма откъде да се купи батерия? В aliexpress има оферти за оригинални батерии за RoborockH7. Повече от година имам същата и съм доволна. Да, наложи се да купя допълнителна четка за твърди подове, защото универсалната е много шумна, но като цяло съм много доволна от прахосмукачката. Има двегодишна гаранция.
Откъде е купена - и прахосмукачката, и допълнителната четка. Искам да взема за подарък този модел.

# 739
  • Мнения: 2 303
Навих се и аз да си взема вертикална прахосмукачка. Ама естествено идва момента на избор. Прочетох мненията в последната тема...разглеждах модели, клипчета и пак не мога да реша 😁
Искам да е малка прахосмукачка с дълга тръба и приставки...ако ми потрябва да чистим колите примерно. Искам да има зарядна станция. Хареса ми да има светлина (тази която харесаx, обаче няма) и ми хареса и някои, че имат 2 батерии...т.е. ако реша да чистя повече време не чакам да се зареди, а сменям, което не знам колко ще се ползва, ама да има.
Чудих се за Роборок H7, цената е прилична, аз имам прахосмукачка робот на тази марка...чудесен е...май от 2018 го ползвам, още си работи. Но нещо не ме грабна тази...заради не сменяемата батерия и че няма светлина.
Харесаха ми Самсунг най - новия модел с вградения контейнер...изглежда готино по ревюта и клипчета върши работа, но не съм сигурна дали ми се инвестира толкова и в контейнер и после и торбички да търся да купувам.
Та разглеждах и Самсунг Jet 75  prеmium там доколкото видях е включен и моп за мокро почистване, пак по клипчета прилично се справя, изглежда готина, има достатъчно приставки, има си зарядно две батерии. Няма светлина. Цената днес като я гледах е 1000лв.
Ама не видях някой да е писал за такива прахосмукачки на Самсунг...

# 740
  • Мнения: 25 898
Горещо препоръчвам прахосмукачка със светлина. Предупреждавам, че трудно ще видите къщата си чиста обаче. Simple Smile
Просто така ясно осветява всяка прашинка и всяко косъмче, че...

# 741
  • Мнения: 2 303
Голямо избиране избирах...харесах Самсунг ..както бях писала в предния си пост, но нямаше къде да го видя на живо...а нещо не можах да се ориентирам съвсем какво съдържат различните комплекти. Писах и на спорта им ..викам те ще знаят ..преписаха ми каквото пише и на сайта им...не бяха сигурни колко батерии има в комплектите. При Бош не ми хареса хепа филтъра...искаше ми се да е изцяло миещ.
Вчера аха да ходим да взимаме Самсунг Jet bespoke, обаче в близкия областен град го нямаше варианта с мокър моп, а ММ държеше ..не че ще ползва изобщо прахосмукачката, ама се намесва в избора. Всъщност той ми се обади хайде да ходим да я купуваме...проявих разум, викам първо трябва да отидем на 80км най - близко където я има и второ 1600лв не са ли малко множко за прахосмукачка със станция, която не знам колко ще ползвам и после и торбички да и търся и да купувам.
Та днеска пак решаваме да ходим до областния град, макар че аз знам че няма там самсунга, който харесах, ама все пак да ударя едно око на живо на тези машинки.
Отидохме в зора...гледахме пак скъпата, ама няма моп, иначе сигурно щяхме да я вземем..решихме да разгледаме какво друго има и видяхме че и Ровента са със сваляща батерия, а уж държахме на това. Отидохме да обядваме и ровим в сайтовете да видим какви Ровента има налични в този град. Харесах една визия има, чупещо рамо(не че ми трябва), голям контейнер, светеща четка, мокро има...и струва 900лв...не че са малко, ама пък заглеждахме за 1600...значи тази е по - добре финансово за нас 😁 и на всичкото отгоре я има налична в Технополис. Отивам силна, буйна виждам я... И викам добре, самсунг jet 75 ми е на сърце, ама и тази изглежда добре уж всичко си има, миещ контейнер. Тъкмо доволна че съм избрала, видяла съм я на живо и я има налична, когато се появява една консултантка нещо да помогна и развали избора. От Ровента повече се оплаквали ама да ни покаже един Филипс, малко по - скъп, ама батерията повече издържала, ама мокрото било с два отвора за смучене...не се сваляла батерията, ама пък имала гаранция на батерията 2години, пък Ровента 6месеца. Падна пак едно мислене ...ходя при едната, при другата прахосмукачка...гледам ги, вдигам ги...викам не Ровента...по - красива е...ММ взе да ме убеждава, Филипса повече батерия, сега била на промоция, сигурно е по - хубава. Аз не мога да реша. Той вика добре, като не ти харесват ..да си тръгваме...викам не аз няма да си тръгна без прахосмукачка от тук...взимаме лейката (Филипса) малко на такова ми прилича контейнера...дано да е по - хубава.
Та взехме Philips xc8349 май така беше модела.
Имаше 40процента батерия и естествено веднага като се прибрах я пробвах.
Честно казано ми е малко тежка на ръката, ама аз не съм пробвала друга, та не знам дали тази е по - тежка или и другите са така или не съм свикнала...досега с обикновена с маркуч си действах и робот.
Светлината на четката определено ми харесва, дори ме дразни че само на основната четка има...няма на миещата, ама то не може всичко да е хубаво 😁
Пробвах я само на 2-ра степен, т.е. средна. Те са слабата, средна и турбо. Чудесно се справи...доста косми събра. Има тъкмо приставките, който си ползвам и на другата...накрайник за ъгли, основна четка за под, малка въртяща за дивани и матраци и космата четка си ползвам за прах. Към комплекта има и един къс маркуч...него не го знам за какво е, може и да не го ползвам.
Не се сваля батерията, ама а дано си държи няколко годинки.
Утре продължавам с тестването за сега съм доволна.
Другите бяха по - красиви, ама важно е работа да върши ...
Сега цената и беше 1100лв намалена.

# 742
  • Мнения: 292
От месеци търся парочистачка, нооо искам да обира и трохички и малки прашинки и тогава се насочи към вертикална прахосмукачка. Днес попаднах на тази https://www.emag.bg/vertikalna-prahosmukachka-sogo-16170-3-v-1-s … 170/pd/DYXR73MBM/
Бюджетна е но не намирам никакви мнения. Можете ли да ми предложите подобен вариянт без philips, че някак си за уред който ще се ползва от време на време 700лв не е моя бюджет

# 743
  • Мнения: 528
Прахосмукачката от линка е с много ниска смукателна мощност, в описанието пише 10 кPa.
Сравни с други вертикални безжични и прецени сама.
За 200 лв от Алиекспрес можеш да поръчаш в пъти по мощна.

# 744
  • Мнения: 2 331
Къде са тези мощни за 200? Искам евтина алтернатива, но да смуче като дайсън. Не искам твърде много, нали?

# 745
  • Мнения: 528
Не казах като Дайсън, казах, че има по мощна в сравнение с тази от линка на приблизителна цена.
Защо се налага да обяснявам нещо, което съм написала 😄 или не четете или не разбирате.

# 746
  • Мнения: 2 331
Аз написах какво искам аз. Това отделно от въпроса ми за тези от 200. Някой път не чета, но този не е такъв. Нищо не се налага да обясняваш, попитала съм за пример за прахосмукачка от 200, не означава че си длъжна да ми посочваш. А че аз искам да ми смуче като дайсън, това си е мой блян и не виждам някой да ангажирам с него.

# 747
  • Мнения: 292
Спрях се на на един модел, на който мощността е тайна Joy ако реша да го задържа ще напиша мнение. Така като по описание е това което търся.

# 748
  • Мнения: 59
Здравейте, с риск да прозвуча много глупаво, но някой може ли да ми сравни чистенето при парочистачка, подочистачка и прахосмукачка с функция моп?

Харесала съм един модел подочистачка на Керхер, но не ми е много ясно дали би ставал за чистене като за прахосмукачка

https://karcher-cleanteh.com/bg/product/391.html

# 749
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Къде са тези мощни за 200? Искам евтина алтернатива, но да смуче като дайсън. Не искам твърде много, нали?
Няма такава.

Общи условия

Активация на акаунт