Безжична вертикална прахосмукачка

  • 103 558
  • 806
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 583
Момичета, аз имам подобна на Боша, а как чистите под дивани и секции?
Голямата я пускам веднъж седмично, за обера космите под мебелите.

Ами, аз нямам проблем дори с обикновената глава, просто аз клякайки ,самата прахосмукачка някакси се снишава и влиза навсякъде. Аз имам един много дълъг плосък накрайник, той също става.

# 376
  • София
  • Мнения: 10 582
Момичета, аз имам подобна на Боша, а как чистите под дивани и секции?
Голямата я пускам веднъж седмично, за обера космите под мебелите.

Ами, аз нямам проблем дори с обикновената глава, просто аз клякайки ,самата прахосмукачка някакси се снишава и влиза навсякъде. Аз имам един много дълъг плосък накрайник, той също става.
За прахосмукачка тип (форма и размер) на показания Бош ли говориш? Защото това снишаване.... някак невъзможно идва.
Моите мебели са сигурно 5-6 см височина от пода... Как да се сниши?

# 377
  • Мнения: 15
Момичета, аз имам подобна на Боша, а как чистите под дивани и секции?
Голямата я пускам веднъж седмично, за обера космите под мебелите.

Ами, аз нямам проблем дори с обикновената глава, просто аз клякайки ,самата прахосмукачка някакси се снишава и влиза навсякъде. Аз имам един много дълъг плосък накрайник, той също става.
За прахосмукачка тип (форма и размер) на показания Бош ли говориш? Защото това снишаване.... някак невъзможно идва.
Моите мебели са сигурно 5-6 см височина от пода... Как да се сниши?

Ами аз ползвам или дълга четка за прах, или дългата приставка с ръчната прахосмукачка и просто се въртя малко повече около дивана. Всички други мебели са залепени за пода (без леглото, ама то си е високо). Simple Smile)

# 378
  • София
  • Мнения: 23 165
В момента в немския амазон има на добра цена оригинален предпазен филтър за Dyson V6, V7 или V8 - 2 броя за 21 евро с доставката до адрес  в Германия. У нас цената е 35 лв. за един брой.

От този тип:
Скрит текст:


аз купих неоригинални от алиекспрес , 3 броя бяха около 5-6лв.

# 379
  • София
  • Мнения: 1 583
Момичета, аз имам подобна на Боша, а как чистите под дивани и секции?
Голямата я пускам веднъж седмично, за обера космите под мебелите.

Ами, аз нямам проблем дори с обикновената глава, просто аз клякайки ,самата прахосмукачка някакси се снишава и влиза навсякъде. Аз имам един много дълъг плосък накрайник, той също става.
За прахосмукачка тип (форма и размер) на показания Бош ли говориш? Защото това снишаване.... някак невъзможно идва.
Моите мебели са сигурно 5-6 см височина от пода... Как да се сниши?

Ще взема да направя една снимка, че не знам как да го обясня, хаха. Ще я кача след час-два.

# 380
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
И дайсъна и шаомито имат допълнителни накрайници за всякакви места  
Не знам колко ви е висок дивана, аз нямам проблем да мина под дивана и с нормалната четка

Дайсън не влиза, или влиза съвсем в началото, но намерих начин..

Пишейки под това мнение, мислех, че е ясно, че отговарям на него. Извинете.

Дописвам, за да не спамя



При мен не влиза накрайникът за съжаление.

Ето такъв имам:



А на Рейнбоу беше номер 7:


Написах откритието си, защото аз една година се чудя как да изчистя по такива места и това е единствения недостатък на Дайсън за мен.С това нещо изкарах всичко и си го събрах с прахосмукачката.Може на някой да е полезно.

# 381
  • София
  • Мнения: 1 103
При нас тази работа я върши котарака. Завира се на всевъзможни места и изкарва прахоляка. Ако той не се завре, завира играчките си и периодично се изкарва всичко заедно с тях. В рамките на шегата, но никога у нас не е било толкова чисто под дивани и легла преди да вземем животно.

# 382
  • Мнения: 745
Здравейте, някой да ползва този модел, да сподели отзиви.
https://xiaomi-shop.bg/index.php?route=product/product&product_id=1032

# 383
  • Europe
  • Мнения: 548
Може ли някой да ми препоръча прахосмукачка удобна за стълби.

Три етажа са, без мокети и космаци, но често има камъчета и засъхнала кал от обувки, нужно ми е да издържа 20-30 мин. на батерия, да е лекичка и ако може безкабелна за тези пари, защото стъпалата са много чепати и два пъти съм се спъвала много лошо в кабела.

Също ми е важно да смуче хубаво песъчинки и прах, особено ъглите (то стълбите са си само ъгли Simple Smile ), щото иначе и с метлата мога Simple Smile и ако в краен случай е с кабел, той да е дълъг поне 10 м., като на Керхер-ите.
- - -
Гледам нпр. втора употреба Дайсън. Според вас заслужава ли си да се вземе Дайсън сигурно е много стар модел, но пък с нова батерия, продава се за ок. 200 лв. и не знам коя серия е по-добра, V или DC?

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 02:09 от aleina

# 384
  • софия
  • Мнения: 25 459
Здравейте, някой да ползва този модел, да сподели отзиви.
https://xiaomi-shop.bg/index.php?route=product/product&product_id=1032
Вкъщи сме с предходния модел от около година. Не съм сравнявала характеристики. Единственият минус на Т20 е, че няма допълнителна батерия и 80 кв.м чиста площ за чистене не може да се мине с едно зареждане. Иначе съм супер доволна. Седи постоянно на стойката (имам килер и не ми пречи), когато искам нещо да дръпна, само я свалям. Лека е. Почти не ползвам голяма прахосмукачка и то я вадя поради описаната причина. Четката се включва автоматично на режим килим. Не знам какво друго да споделя.
Виж дали може да се купи допълнителна батерия. Това се оказва важен въпрос.
Скрит текст:
Пристрастна съм към уредите на Xiaomi. имаме вертикалната прахосмукачка, робот, робот за прозорци, телефонът ми. Отлична работа ми вършат всички.

# 385
  • София
  • Мнения: 10 582
Може ли някой да ми препоръча прахосмукачка удобна за стълби.

Три етажа са, без мокети и космаци, но често има камъчета и засъхнала кал от обувки, нужно ми е да издържа 20-30 мин. на батерия, да е лекичка и ако може безкабелна за тези пари, защото стъпалата са много чепати и два пъти съм се спъвала много лошо в кабела.

https://www.emag.bg/vertikalna-prahosmukachka-rowenta-x-pert-360 … pK4UvZD8aatJ1pB6s

В тази съм се огледала, дават я за 45 мин работа.

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 3 559
Може ли някой да ми препоръча прахосмукачка удобна за стълби.

Три етажа са, без мокети и космаци, но често има камъчета и засъхнала кал от обувки, нужно ми е да издържа 20-30 мин. на батерия, да е лекичка и ако може безкабелна за тези пари, защото стъпалата са много чепати и два пъти съм се спъвала много лошо в кабела.

https://www.emag.bg/vertikalna-prahosmukachka-rowenta-x-pert-360 … pK4UvZD8aatJ1pB6s

В тази съм се огледала, дават я за 45 мин работа.

предлага автoномия до 45 минути (когато ръчната прахосмукачка се използва в положение на минимална мощност)

# 387
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Може ли някой да ми препоръча прахосмукачка удобна за стълби.

Три етажа са, без мокети и космаци, но често има камъчета и засъхнала кал от обувки, нужно ми е да издържа 20-30 мин. на батерия, да е лекичка и ако може безкабелна за тези пари, защото стъпалата са много чепати и два пъти съм се спъвала много лошо в кабела.

Също ми е важно да смуче хубаво песъчинки и прах, особено ъглите (то стълбите са си само ъгли Simple Smile ), щото иначе и с метлата мога Simple Smile и ако в краен случай е с кабел, той да е дълъг поне 10 м., като на Керхер-ите.
- - -
Гледам нпр. втора употреба Дайсън. Според вас заслужава ли си да се вземе Дайсън сигурно е много стар модел, но пък с нова батерия, продава се за ок. 200 лв. и не знам коя серия е по-добра, V или DC?

Моята е 10абсолют, издържа много време и мисля, че с показания по-горе аксесоар за ъгли ще става за стълби.

# 388
  • Мнения: 745
Здравейте, някой да ползва този модел, да сподели отзиви.
https://xiaomi-shop.bg/index.php?route=product/product&product_id=1032
Вкъщи сме с предходния модел от около година. Не съм сравнявала характеристики. Единственият минус на Т20 е, че няма допълнителна батерия и 80 кв.м чиста площ за чистене не може да се мине с едно зареждане. Иначе съм супер доволна. Седи постоянно на стойката (имам килер и не ми пречи), когато искам нещо да дръпна, само я свалям. Лека е. Почти не ползвам голяма прахосмукачка и то я вадя поради описаната причина. Четката се включва автоматично на режим килим. Не знам какво друго да споделя.
Виж дали може да се купи допълнителна батерия. Това се оказва важен въпрос.
Скрит текст:
Пристрастна съм към уредите на Xiaomi. имаме вертикалната прахосмукачка, робот, робот за прозорци, телефонът ми. Отлична работа ми вършат всички.
Звънче, батерията може ли да се зарежда  без да е монтирана стойката? За батерията си права, на сегашната ми съм взела две батерии и си е удобство.Гледах няколко клипчета, явно всички прахосмукачки на Шаоми са без  осветление отпред, ще трябва да го преживея.

# 389
  • Мнения: 2 992
Стълби чистя и с дайсън, и с шаоми по еднакъв начин. Махам пръчката и закачам директно към турбо четката или показания по-горе накрайник като носле. С него ако искам някой ъгъл ( държа си го в джоба и ако се налага го закачам него)

Днес има отстъпка в Али експрес за черен петък. Купихме сутринта на свекърва ми шаоми дрийми , май 9. Мъжът ми каза, че ще й свърши супер работа. Излизаше 250 долара. Като го гледах има същата продължителност на почистване, като моя Роборок.

Загледах му се, че обясняват за циклонното му почистване. Някой пишеше, че разликата между дайсън и шаиоми е, че едните са моноциклонни, а другите мулти циклонни. Не пише какво точно циклонно е горното, но докато го обсъждахме с мъжа ми , го питах. Погледна многото сини (за мен тръбички Simple Smile)))) и каза, че трябва да е мултициклонно. Няма да споряс физик. Така, че ако картинките са му верни, не би трябвало да има разлика и по този параметър с дайсъна.

Само да обърна внимание- Дайсън 11, а мисля и 10 , са по-тежки ( ако контейнера е по протежение на дръжката, а не перпендикулярно, като по-старите модели). На дъщеря ми е такъв. Вярно, много е мощен, но за моята ръка е тежък и по-шумен.
Ако ви е важно, следете и теглото им.

Успех с избора. Вече има избор на хубави модели.

Общи условия

Активация на акаунт