Новите ви книги - 20

  • 106 869
  • 754
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 625

Горе долу става. Мисля си, че вече няма трилър или хорър, който да ме впечатли.

# 481
  • Мнения: 3 042
Лале, харесва ли ти Адлър? Какъв е стилът?

# 482
  • Някъде там
  • Мнения: 4 819
Тази е новата ми книжка. Бързо се чете и е много приятна!


И аз отивам да я търся след малко Simple Smile

# 483
# 484
  • Wonderland
  • Мнения: 677


"Коралайн" - Нийл Геймън
Скрит текст:
В новия апартамент на семейството на Коралайн има двадесет и един прозореца и четиринайсет врати. Тринайсет от вратите се отварят и затварят. Четиринайсетата е заключена, а зад нея има само тухлена стена - до деня, когато Коралайн я отключва и открива коридор към друг апартамент в друга къща, досущ като нейната.

Но и различна...

Отначало всичко в другия апартамент изглежда чудесно. Кутията за играчки е пълна с ангелчета, които се навиват с пружини и летят из спалнята, с книги, чиито картинки се гърчат, пълзят и трепкат, с малки черепи на динозаври, които тракат със зъби. Но тук са и другите майка и баща, които искат Коралайн да остане при тях и да бъде тяхното малко момиченце. Те искат да я променят и да не й позволят да си тръгне...

"Как съхраних себе си" - Албена Тонкин

Скрит текст:
Ще споделя с теб през какво преминах и как се измъкнах. Ще споделя с теб всичките ми осъзнавания под формата на тактики, които веднага може да приложиш. Защото знам, че всеки ден изживян в някое от тези състояния е буквално казано ужас.Каня те на едно приключение, каня те да погледнем всичко това с усмивка, да извлечем доброто и ценното за нас! Каня те на едно приключение, в което ще открием любовта към Себе си!Идваш ли?

# 485
# 486
  • Мнения: 10 874
alen mak,
Скрит текст:
много са субективни тези мнения и затова не обичам да давам оценки и/или препоръки, но мога да кажа, че на мен лично много ми допада Елизабет Адлър. Blush Това ми е трета нейна книга, преди това четох "Скрити страсти" и "Право на щастие". Hug

# 487
  • у нас
  • Мнения: 1 870
ще споделиш ли впечатления от "Винаги", като я прочетеш?

# 488
  • Мнения: 2 737
От промоцията на ozone



# 489
  • Мнения: 10 687
По случай Деня на книгата - от Озон и от изд. Гнездото Simple Smile

# 490
# 491
  • София
  • Мнения: 5 959
От Колибри

# 492
  • Мнения: 10 874
ще споделиш ли впечатления от "Винаги", като я прочетеш?
Ще споделя, макар че сигурно мнението ми ще е много пристрастно. Blush
Скрит текст:
Сара Джио много ми влезе под кожата още с „Теменужки през март“ и очаквам всяка нейна книга с нетърпение. За „Винаги“ мога да кажа, че оправда напълно очакванията ми - много приятно разказана история, чак не ми се искаше да свършва книгата. Heart Eyes

Аз се възползвах от промоцията на Хермес. Blush



Даже преди малко направих още една поръчка (комбинирани са със сестра ми, а не поръчвам по една книга всеки ден Joy) - „В тъмната гора“ на Рут Уеър. Heart Eyes

# 493
  • София
  • Мнения: 5 959
От Озон

# 494
  • Мнения: 2 737

Сами ме намериха, забутани из щанд с  книги в супермаркет. Взех ги на половин  цена, по 15 лв. всяка. Рових на място за отзиви в нета, че бяха в целофанена опаковка. Вкъщи първото нещо да разкъсам найлона:) Ами, не просто книги с рецепти, а изкуство.
В "пурпурен цитрус", шеф Роу е разказала в рецепти и бележки от нейното детство до видяно и опитано в търсене  и опитване на вкусове, с които е закърмена.
"Ориент експрес" -  основни продукти  - патица, миди, скариди, съчетани в подправки от Ориента.
Прекрасни фотографии.

Общи условия

Активация на акаунт