Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 49

  • 121 953
  • 731
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 643
Нина здравей  bouquet
Хубаво е, че Мехмет периодично пуска нови снимки, но ако не иска да го забравят, да се върне на работа.
Мен да питаш, трябва да е обратно, дължината на брадата трябва да е на главата и дължината на косата да е на брадата.
Не му ли омръзна да живее в гори тилилейски, гледам, че номера на колата е от Истанбул.
Ние сме с балтони и шапки, а мадамата е голичка, да и завиди човек. Ако снимките са от сега, а не от миналата година.
Джансу, наистина е страхотна в ролята, но като цяло сериала е тежък за гледане.
Приятен ден и до скоро.

# 316
  • София
  • Мнения: 3 384
Привет!!!
Последните снимки на МАА и любимата му. Големи пътешественици са и постоянно ни уведомяват със снимки.
В деня на св.Трифон Зарезан - празника на виното и на любовта - Св. Валентин, МАА усмихват ни казава "На здарове"!

Поздрав и от Селин:

Тони в кадър:

Снимка от преди три дни - на разходка  в планината, където  има много сняг:

Май големият джип не може да излезе от снега и му помагат да го изтеглят:

Всичко е минало благополучно и Селин е сложила прекрасни "цветя и рози":

# 317
# 318
  • София
  • Мнения: 3 384
Привет!
Най-новите снимки на Мехмет Акиф:



Най-новите:


И от Селин - тя също шофира:

Последна редакция: нд, 24 фев 2019, 14:47 от Nina NN

# 319
  • София
  • Мнения: 3 384
Здравейте!
В последните дни в Турция се е заформила полемика във връзка на едно изказване на МАА , което го определят
като  провокативно изявление за турските жени. Мехмет Акиф го е публикувал в своя ИГ. Преведено от руски гласи следното:
"Какво е турска жена? Мисля, че това е тази, която играе ролята на перфектната жена, докато тя не получи своето. С течение на времето, тя ще покаже своето грозно лице".

Доста са на мнението на МАА и голяма защита е получил от Севда Демирел:


Силин в големия сняг на разходка в  планината Тавър и кучетата.

# 320
  • Мнения: 1 208
Нинче, много харесвам МАА,Сериалт "Мъжът от Адана " в, който играе съм го гледал 5 пъти, много хубав сериал от 129 еп.Има любов, екшън и хумор за гарнитура.......Препоръчвам ви го!Има го с бг суб всичйите епизоди в ютюб
Тук е от филма

 и тук пък с тия експозета голям смях пада.Тъй като са от престъпният контингет и полицията ги преследва попадат в комични ситуации,Сериалът е полицейски

# 321
  • София
  • Мнения: 3 384
Лорра, здравей!
Много се радвам, че и ти харесваш Мехмет Акиф Алакурт, а "Мъжът от Адана" наистина е много хубав сериал и си заслужава да се гледа - даже няколко пъти. Много интересно, преди известно време МАА каза, че не е доволен от този сериал, не зная защо. Може би съм пристрастена, но много харесвам МАА във всичките му роли. Спрения сериал за Фатих, също заслужава да се гледа и той също е преведен на български език  до 5-ти епизод. За мен Мехмет Акиф Алакурт е великолепен в тази роля. Явно турците идеализират образът на Фатих - завоевателя, а много е трудно и най-добрият артист се впише в техните представи. Така скоропостижно финализираха и другия опит да снимат сериал за Фатих с Кенан И. Аз съм наясно, че трудно се пише и снима за национални герои. Ние също имаме несполучлив опит в снимане на филм за Левски и Ботев. Пиша за това, защото много ме е яд за разочароманието на МАА и решението му да не снима след "провала" на Фатих. Той е все още млад и дано решението не му е окончателно. Дано! Мехмет Акиф, обаче не е забравен и въпреки, че не снима,  в класацията за най-добър турски артист за 2018 г. е на първо място, а сега е на второ с много малка разлика от Енгин Акюрек. Хубава вечер ти желая. Flowers Four Leaf CloverFlowers TulipFlowers RoseFlowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover


# 322
  • София
  • Мнения: 3 384
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДАМИ И МАЙКИ!

Мехмет Акиф Алакурт поздравява всички дами, майки и любими!
До всички, които го обичат и помнят:


Последна редакция: пт, 08 мар 2019, 10:27 от Nina NN

# 323
  • София
  • Мнения: 3 384
Привет!
Мехмет Акиф Алакурт през последните дни е много популярен в Турция с изказването си за турските жени. Много го упрекват, но и много го защитават. Голям успех има "Съла" в Мексико и МАА е станал и там най-любим артист. В ИГ непрекъснато го величаят и му се възхищават. Наколко от последните му снимки, публикувани от него в ИГ:


И от фенките му в Мексико:

# 324
  • Мнения: 2 643
Днес е Благовещение, бъдете живи и здрави.

# 325
  • София
  • Мнения: 3 384
Привет!
Силистра, благодаря за прекрасния поздрав за един от най-големите Християнски празници! Порзрави и от мен! Flowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover
Последните дни Мехмет Акиф качва нови снимки на които е пролетно подстриган и с намалена брада. Мие колата си и почиства двора на вилата си в гр. Каш:


МАА отдъхва на брега да морето:

Поздрав от Мехмет Акиф и Селин:

# 326
  • София
  • Мнения: 3 384
Привет!
Не зная дали четете темата, но аз продължавам да пиша и да се възхищавам от Мехмет Акиф. Колкото да го хулят, пишат лъжи и  фалшиви новини за мен той е много положителен човек и прекрасен артист. Днес има публикувани снимки с деца болни от аутизъм на които той вече няколко години помага финансово. Посещава ги постоянно, прекарва доста време с тях, занимава ги и ги прави щастливи. Поздравявам Мехмет Акиф Алакурт и му се възхищавам! Аплодисменти!!!
Снимките са от различни посещения  през - 2017 г, 2018 и 2019 г при  децата болни от аутизъм:

Тези са от 01.04. 2019 г  - денят на аутизма на които се вижда как  МАА учи   едно от момченцата да играе табла /Имаше цял клип/


И една на Боран ага - неповторим и незаменим от никой. Колкото и да използват "неговия" конак за снимане на нови сериали не могат да го достигнат въобще.


# 327
  • София
  • Мнения: 3 384
Здравейте! Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers Cherry BlossomFlowers TulipFlowers Four Leaf Clover
Доста време не съм писала, а през това време Мехмет Акиф  се е качил да подкара ракета.

Вече не го устройва само БМВ-то и мотора:


Голяма популярност е получил в Мексико и в Испания, където се излъчва "Съла". Гледа ни от високия билборд.

На кой ли се обажда? Дали пък няма да ни зарадва с хубава новина!



# 328
  • Мнения: 2 643
Здравейте момичета newsm51
На нашия Патрон му хареса да не работи, не мисли за нас.
Хай и от мен една снимка от Съла, на която сега се радват испанци и мексиканци.
Може да е стар сериала но е супер качествен, не като сегашните, след пет - шест серии и го приключват.

# 329
  • София
  • Мнения: 3 384
Привет!
Силистра, здравей!
Права си, че сериалът "Завръщане -Съла" е великолепен и там където се прожектира / по цял свят/ се приема с овации. Никой до сега не го е надминал и не може да се мери с него. Много го копират и даже снимат в Мардин, но не могат да го достигнат. МАА не снима и може да се е отказал окончателно за което съжаляваме, но погледнато от негова страна може би има основание. В крайна сметка и да го запомним само с превъзходните му роли си заслужава да е любимец на много. Той постъпва като човек, който е над всички злонамерени колеги, над клюките, държи на достойнството си, не се унижава да се моли и да играе посредствени роли за пари. Въпреки, че повече от три години не играе отново е класиран в десятката на най-красивите и талантливи мъже артисти в Турция:

След "На здарове" с уиски,  сега ни черпи с бира:

Прекрасните и харизматични Съла и Баран:

Общи условия

Активация на акаунт