Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 6

  • 100 378
  • 749
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 031
Здравейте Simple Smile
От много време се изкушавам да си направя нещо с веждите и почти бях готова за микроблейдинг, докато не видях микропигментацията и вежди тип омбре.
Следя 2 фейсбук страници, на които част от снимките ми харесват, част не, но не знам дали клиентките са поискали така - много често на снимките ми се струва, че веждите червенеят малко повечко, сякаш не са с подходящия цвят. Чудя се дали на снимките просто изглежда така, или и на живо.

И искам да ви питам имате ли отзиви за тези, които следя - Десислава Ефтимова Бутик и Art & MAKE UP Boutique?

Благодаря!

# 496
  • Мнения: 53
Здравейте отново, моля да дадете съвет, първо микроблейдинга ли да направя, или мезотерапията?

# 497
  • Мнения: 1 726
Престраших се да си направя веждите, че без да ги нарисувам не ставаха, а пък мажа слънцезащита често и те естествено, че се изтриват. Бях решила да споря и да си налагам мнението, защото от художническите ми опити виждах, че не ми отиват дебели вежди. Обаче дамата, при която попаднах, (не съвсем случайно, защото изчетох за един ден по диагонал темите тук, като се интересувах за Варна), е толкова мила и вдъхваща доверие, че и се оставих в ръцете и да прави каквото прецени. Но също преди това харесах нейните вежди, а тя беше с микропигментация. Хубави или не, каквито-такива, ще свиквам. Аз малко се стряскам като се видя в огледалото, но пък моите хора вкъщи си ме харесаха и се успокоих. Снимката ми е веднага след процедурата.
 

# 498
  • Мнения: 2 920
milanda на мен ми харесват много веждите ти. Хубава форма и отиват на лицето ти. Съвсем нормално е в първите дни да се стряскаш и да ти е странно, че имаш вежди, но бързо се свиква и после ще се чудиш как си живяла до сега без тях.
Моите започнаха да изсветляват, а вече съм година след процедурата и мисля скоро да отида за нов микроблейдинг, защото хич не ми се рисува вече 😁

# 499
  • Мнения: 1 726
А как се наричат, всъщност, хората, които правят перманентни  вежди и други неща? Забравих да я питам...  Smile

# 500
  • Мнения: 53
milanda, много добре са ти се получули веждите, формата е идеална, очите изпъкват. Аз харесах подобни, но във София. Само че  се правят по някаква японска технология, май не са перманентни.

# 501
  • Мнения: 88
Здравейте, момичета! Преди няколко месеца писах тук, че се колебая за микроблейдинг при Цвети Бита, вие ме посъветвахте да не е при нея, но аз въпреки това отидох, тъй като вече бях отишла на консултация и тя ми вдъхна доверие. Вече мина почти месец и половина - два от ретуша и реших да споделя отзив. Много съм доволна! Просто се преродих, прекрасно е да се събудя с вежди Grinning Доверих се на Цвети за формата, като това, което тя ми предложи, ми се стори прекалено дебело и на първата процедура поисках една идея по-тънки. Веднага след това бяха идеални и като форма и цвят, и дебелина! Обаче след седмица като паднаха люспичките сууупер много изсветляха и като че ли станаха една идея още по-тънки, вероятно заради цвета така ми се е струвало. На ретуша поисках по-дебели и малко по-тъмни. А и след първата процедура не бяха абсолютно симетрични, но на ретуша всичко оправихме. След ретуша изсветляха до идеалния цвят( а веднага след него бяхаа меееега черни, направо се бях паникьосала), дебелината е екстра, когато съм с грим, когато съм без може би са ми една идея по-плътни, но се харесвам. Така че като цяло съм доволна от Цвети Бита, тя беше много мила и ми се стори много старателна, така че я препоръчвам. С доста мазна кожа съм, на едната вежда имам петънце, на което ми се бели кожата от години, така че ще ви държа в течение, ако започнат заради тези две неща да изсветляват бързо. Мога да пратя снимки, ако някой иска

# 502
  • Мнения: 5
Здравейте, запазила съм си час за микроблейдинг за ЦитМед в софийския им салон, само че не съм при Десислава, а при Теодора. Някой има ли впечатления за нейната работа, все още не съм платила капаро и се чудя дали да се доверя? ще се радвам на всяко мнение, благодаря

# 503
  • Мнения: 429
Като ви чета ме сви стомаха. Много ми харесват снимки на направени вежди, но много ме е страх. Направо като дете ме е страх от болката. Бих се радвала на отзиви за Русе. Но няма да имам физическа възможност за ретуш, това разбирам е фактор, който също би трябвало да повлия на решението ми. Така ли е?

# 504
  • Мнения: 5 832
Като ви чета ме сви стомаха. Много ми харесват снимки на направени вежди, но много ме е страх. Направо като дете ме е страх от болката. Бих се радвала на отзиви за Русе. Но няма да имам физическа възможност за ретуш, това разбирам е фактор, който също би трябвало да повлия на решението ми. Така ли е?
Не мога да те насоча за Русе, но щом не можеш да направиш и ретуша, по-добре недей. След първата процедура ( поне при мен) останаха празни местеца. Освен това, цветът трябва да е малко по-тъмен, както и едната вежда се нуждае от лека корекция. Ако не направиш и ретуш ще ти се задържат много по-кратко.

# 505
  • Мнения: 88
И при мен преди ретуша имаше празни места и асиметрия, а и супер мноог изсветляха

# 506
  • Мнения: 2 031
Здравейте, момичета! Преди няколко месеца писах тук, че се колебая за микроблейдинг при Цвети Бита, вие ме посъветвахте да не е при нея, но аз въпреки това отидох, тъй като вече бях отишла на консултация и тя ми вдъхна доверие. Вече мина почти месец и половина - два от ретуша и реших да споделя отзив. Много съм доволна! Просто се преродих, прекрасно е да се събудя с вежди Grinning Доверих се на Цвети за формата, като това, което тя ми предложи, ми се стори прекалено дебело и на първата процедура поисках една идея по-тънки. Веднага след това бяха идеални и като форма и цвят, и дебелина! Обаче след седмица като паднаха люспичките сууупер много изсветляха и като че ли станаха една идея още по-тънки, вероятно заради цвета така ми се е струвало. На ретуша поисках по-дебели и малко по-тъмни. А и след първата процедура не бяха абсолютно симетрични, но на ретуша всичко оправихме. След ретуша изсветляха до идеалния цвят( а веднага след него бяхаа меееега черни, направо се бях паникьосала), дебелината е екстра, когато съм с грим, когато съм без може би са ми една идея по-плътни, но се харесвам. Така че като цяло съм доволна от Цвети Бита, тя беше много мила и ми се стори много старателна, така че я препоръчвам. С доста мазна кожа съм, на едната вежда имам петънце, на което ми се бели кожата от години, така че ще ви държа в течение, ако започнат заради тези две неща да изсветляват бързо. Мога да пратя снимки, ако някой иска

Здравей, може ли да ми пратиш снимки на лични, мерси Simple Smile

# 507
  • Мнения: 84
Привет,момичета!
Някой има ли впечатления от този салон във Варна за микроблейдинг :
Dollface Makeup Studio
https://www.facebook.com/pg/dollfacemakeupbymariya/posts/?ref=page_internal
Мария Андонова мисля,че се казва жената, която извършва процедурата.
Здравейте! И аз се интересувам от впечатления за Мария Андонова. Бих се радвала на отзиви.

# 508
  • Мнения: 5 832
Момичета, на 19-ти съм на ретуш и имам няколко въпроса. Дни след първата процедура много си харесвах веждите, но мниго изсветляха и си личи къде са моите вежди и къде е рисувано. Това не ме устройва никак. Да настоявам ли за по-тъмен цвят? Ако ме повтори със същия пак ли да очаквам този резултат, или вече се наслагва и нещата изглеждат по друг начин? Вярно ли е, че ретушът боли повече? 😂
И имам още един въпрос към дамите, които имат и татуси. Обмислям да си направя татус от много време, но ме е страх от болката. Говорих с 2-3 познати, които имат и казват, че микроблейдингът боли повече, но ще се радвам да чуя още мнения.

# 509
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 530
Много зависи къде ще правиш татуса. И колко ще е голям, защото ако правиш като мен по 7-часови сесии, организмът се умаря и започва да боли повече.

Иначе като цяло да - микроблейдингът боли повече, защото има разрез. А от всичко най-много боли като ти вземат кръв от пръста. Няма се шашкаш. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт