В памет на Мишето...

  • 17 894
  • 246
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета  Hug Страхотни и невероятни сте и наистина сте много специални мами  Peace

Бебка в понеделник я изписват от Кардиологията и братовчедката ми си я взима у дома. Ще се опознават и учат на всичко. Много трудно и бавно се хранят, но с повечко търпение и любов, ще се получи, убедена съм.
За сега няма да й оперират сърчицето, защото тя е много мъничка и крехка. Но лекарите не са отхвърлили категорично някой ден да я оперират. Ще ходят в 3-та градска на консултация всеки месец и при спешни нужди.
Това е.
Стискайте палци, да започне малкото Мише да расте и "дебелей"  Peace

Благодаря Ви   bouquetот мое име и от името на майката, която щом намери сили и време, ще Ви драсне някой ред!!!
Благодаря на qneka  Heart Eyes   bouquet и rogeste,   Heart Eyes   bouquet , които са преди всичко жени с огромни сърца и богати души! Поклон  bowuu

# 31
  • Мнения: 997
   Praynig бебенцето бързо да събере сили, да порасне да наддаде.
Успех и кураж на родителите! Praynig

# 32
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
И ние минахме през това и сега се нормализира всичко.Бог да пази децата ни!

# 33
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Шани, нямам думи колко съм щаслива, че дават надежди и не са се отказали! Вярвам, че малката принцеса ще се оправи. Дано майка и детето скоро оставят всички проблеми зад гърба си! Целуни я непременно и малката и голямата героиня и ни драсвай по някое редче как наддава малкия боец!

# 34
  • Мнения: 2 232
Бързо възстановяване и наддаване желая на малката героиня.На мама сили, вяра и много кураж, цялата история толкова наподобява на нашта, че тръпки ме побиха като я прочетох.
В началото наистина е много трудно докато бебчето започне да се храни както трябва, дано бързо свикне и се научи. Praynig

# 35
  • Мнения: 2 327
С много търпение и любов вярвам че нещата ще се подобрят и малката принцеса ще започне да наддава и расте! Много сили на мама и вяра в утрешния ден, когато всичко ще е зад гърба и Simple Smile

# 36
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Ох, Шани, как се радвам   bouquet
  Дано всичко тръгне на добре от тук нататък! Много сили ви желая на всички вас, които да предадете цялата си любов и търпение на бебчето! А то да се превърне в красива жена и да ви върне грижите и обичта!
  Поздрави на майката!
  И скоро пак да пишеш добри новини за принцесата!

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета  Hug,
от понеделник Мишенцето си е у дома при семейството й. Всички много я обичат и й се радват  Heart Eyes, мама малко изморено звучеше - цяла нощ дежурство за ядене, но е все още с боен дух. Нека така и занапред да продължават  Peace

Всъщност, ако някой иска нещо да пише на майката, то ето координати: mcheuz


Поздрави на всички Ви   bouquet

# 38
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Предай нашите силни и искрени целувки!!!

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Поздрави от малката Мишка и майка й.  Grinning

Гледат се, гушкат се и много трудно се хранят (20 гр. на прием и по около 200мл/24ч.). А е жизнено-важно малката бебка да наддава на милиграмчета. Та ако на някоя мама веч не й е нужна дом. везна, би ли им услужила с нея за 2-3 месеца?

Благодарностииии Heart Eyes

# 40
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ако някой има координати на Шани нека ми ги прати на лични, моля.

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мами мили, мами прекрасни...  Hug
На 3-тата минута от молбата ми.... още снощи, 2 майки ми предложиха техните везни.
Нямам думи...благодаря  Heart Eyes, че Ви познавам   bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 232
Шани, как е малката?Тя на кърма ли е?И къде е проблема с яденето- не иска да сучи ли, ако е с шишета- може да не са подходящи.Ние също имахме проблеми в началото, но една съфорумничка ми даде едни специални шишета(Австрийски), които се ползват за недоносени или деца с проблеми със сученето, та благодарение на тези шишета нещата се пооправиха.Тук няма такива, мога да и ги дам, но се боя, че дупките много се разшириха и не знам дали ще вършат работа. Confused
Поздрави на майката и геройчето.

# 43
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
dezho, мила  Hug

Ами бебка е малка на тегло...за сучене и дума не може да става. Няма сила, а и тоз й рефлекс май също не и е силен.
Хранят се с шише с биберон (с кърма). За 40 мин. изяжда около 20мл., като по тоз начин й се събира 200мл. за денонощие (хранят се нон-стоп през 1-2 часа). И майката не може да прецени, дали при това количество, тя все пак наддава?!  Rolling Eyes

А и те от 1 седмица са си в къщи...все пак там е най-хубаво от където и да било...вярвам, че с повечко усърдие, ще се отчете явен напредък и растеж. Но родителите й не могат да преценят, дали се справят с частта - хранене. Пък е важно да покачи теглото си...
Ааааа, забравих - вече има и колики  Tired, като капак на останалото...

Но ще я питам все пак майката, дали иска тези шишета.
Благодаря dezho  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 2 232
Шани, с радост бих помогна с шишетата стига да ги искат.А не е ли по-добре да я хранят през 2-3 часа за да поогладнее, знам ли, може да не огладнява толкова бързо и затова да изяжда по толкова малко....И на мен ми е болна тема качването на кг. на малкият...абе и на двамата общо взето.Но малкият  почна 1 150кг. и наддава едва-едва,на височина също, много е малък в сравнение с връстниците си, ама какво да се прави, чудя се и аз вече какво да му давам за да порасне малко повече....

Общи условия

Активация на акаунт