Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Къде обикновено спят кучетата на форумчани?
Какви са причините за поведението на кучетата, когато са сами вкъщи?
Какви са препоръките за управление на поведението на кучетата, когато са сами вкъщи?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Къде обикновено спят кучетата на форумчани?
-
Какви са причините за поведението на кучетата, когато са сами вкъщи?
Кучетата могат да проявяват различни поведения, когато са сами вкъщи, като гризане на предмети, лаене и дъвчене. Това поведение може да бъде резултат от стрес, самота или липса на стимулация. Важно е да осигурите подходящо обучение и стимулация за кучетата и да се консултирате с ветеринар в случай на проблемно поведение.
-
Какви са препоръките за управление на поведението на кучетата, когато са сами вкъщи?
-
Какви са причините за гризането на предмети от кучетата?
-
Какви са проблемите с кучето, което спи на дивана?
. Да те питам (не по темата), твоят не повръща ли от толкова много козина? Нашия вече го подстригваме на всеки 2 месеца, защото адски много гълта и повръща ежедневно. Като го острижем, всичко е ок. От малцовата паста също повръща, знам че това се дава, но при нас не върви.
На Рекси редувам Дронтал, Каниверм, Празимек, Бихелдон, Канидон...........май тия бяха, но струват дребни левчета 4 бройки. 
. Той нашия е аутист, не понася докосвания и разни умилквания (само ако той реши за малко). Кира един път си легна до него, много гальовно настроена, даже положи глава на дупето му да спи така на мекичко, той беше буквало потресен. Смръзна се за две секунди и стана да си ходи.