Как тренирам - 21

  • 63 263
  • 714
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 624
Дезидера, напълно те разбирам за яденето. Аз също много обичам да ям и ми е много трудно дахсе ограничавам. ММ ке шегува,че тренирам, за да ям Simple Smile и не е много далече от истината де. Единственият плюс е ,че като тренирам не залитам по боклуците и поне ям значително полезни храни. Мисля, че изглеждаш мнооооого добре, а колкто до чистенето, за него наистина си иска яко ограничаване Sad

Контесаааа, страхотен релеф, супер изглеждаш. Даже и да качиш някое друго кило ,с тези мускули едва ли ще личи Simple Smile

Змия, още искам, ама ...  Mr. Green Embarassed Благодаря ти  bouquet

Момичета, много ме надъхвате така, давайте снимки, споделяйте режими и заедно ще се мотивираме Simple Smile

# 76
  • Мнения: 9 991
Страхотни тела момичета, браво.

За веган протеина може ли повече инфо. От соя ли е или от грах? Ако е грахов и аз може да обмисля да си взема.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 047
Да кажа за сладкото - и аз бях пристрастена, но вече НЕ. Хром пиколинат 3 пъти на ден по 1 таблетка. С времето ще намалите дозата. Никога плод или сладко на гладно, а само по малко след обилно протиноево -мазнинно хранене. Най-добре без, докато организма отвикне. За десерт - тахан, чист. Най-добре лешников, бадемов и сурови какаови зърна- смучете повечко преди да сдъвчете.
Страхотни снимки видях  Heart Eyes
 *Kontessa* - великолепна! На 56 си най-добре, да знаеш  Peace(и аз съм 170 и затова ме привлече толкова - имим да свалям 10 сега, но на 54 бях кожа и кости и целулит  Sick)

# 78
  • София
  • Мнения: 158
Мерси ,момичета Simple Smile

Ааааах, говори ми за целулит! Тоз ужас , бич Божи!
От 15-годишна го имам (на 33г. съм вече)
Е, няма и няма пълно махане!! Всичко, което съществува под слънцето съм пробвала , ама всичко. Включително и скъпи процедури.
Единственото, което успява да го редуцира качествено , лично при мен, това е свалянето на килограми. На 52 кг. почти изчезва. Затова така съм се вкопчила в тази заветна цифра..
И , естествено клекове и убийствени тренировки за крака, промишлено количество.

Хрома 100% го почвам тази седмица. Ще споделям после ефект. Ако помогне на такъв заклет шоколадолюбител ,като мен, значи помага наистина Simple Smile

# 79
  • Мнения: 5 468
Дезидерата, Контеса, страхотни сте. Аз много се мотивирам от жени, постигнали такива резултати.

# 80
  • Мнения: 2 126
Ех, момичета изглеждате страхотно, още повече знам какъв труд стои зад тези снимки и състояния, аз съм на светлинни години. Но и честно да си призная не търся такъв релеф и ефект за себе си, просто не харесвам.
Мускулна треска се появи сега от тренировката ми в неделя сутринта, чудо....а утре отново съм в залата. Но аз винаги харесвам да имам лека треска, така знам, че съм работила.
*Kontessa*, помага, от седмица го пия редовно и определено ми помага. Аз също умирам за млечен шоколад, мога да изям 100 гр. без нинакъв проблем, но ми е забранено.

Скрит текст:
Аз също съм 170 см висока и наистина ми е най-трудно да съм около 53 кг., но дори и бременна успях да не кача повече от 11 кг. точно с много кардио и хранене по Зоната. Но Зоната е начин живот, не просто диета. Последното хранене е наложително, поради възможно най-дългият престой в Зоната, където се поддържат нормални нива на инсулин и по време на сън. Може би не ви интересува какво точно представлява Зоната, но все пак може да ви помогне, все пак това е научно доказана практика, та така въпрос 9 от линка - Защо последната закуска преди лягане е от изключителна важност? http://www.vzonata.com/faq/
Храненето в Зоната ме кара да съм сита за поне 4 часа, да не ми се яде сладко, да съм свежа, енергична, будна.
Утре за закуска преди тренировката ще ям 42 гр. овес варен на бавен огън, за да не се качи глекимичния му товар, 150 гр. извара и 15 гр. чия за мазнина. Това са три блога от всички нутриенти и съм в Зоната.
Обяд - 3 Блока Мазнини, протеини, въглехидратите са умишлено по-малко - 100 гр. печена на скара скумрия, 240 гр. чери домати, голяма купа спанак и зехтин.
Закуска -1 БПВМ - 60 гр. обезмаслена извара Пилос от Лидъл, 40 гр. нахут, 1/2 с.л. сусамов тахан.
Вечеря -  3 БПВМ - извара 150 гр., салата от селъри, карфиол и зелен фасул, 9 маслини пасирани с изварата /стават на страхотен пастет/
Закуска - 1БПВМ - 2 варени белтъка, 140 гр. печени чушки, 3 маслини

Стана много дълго, но просто исках да покажа едно примерно мое меню, въглехидратите не са изобщо много, а са необходими все пак, целия калориен прием за ден е не повече от 1200-1500.

# 81
  • София
  • Мнения: 158
mama_na_nana, точно така!
Важно е всеки да намери най-подходящото за себе си като хранене и тренировки, а и целите на всеки са различни!
За външния вид пък кой ,какво харесва, да не говорим! Аз много уважавам вкуса на всеки и отдавна съм разбрала,че за някой "красиво", може да е "отблъскващо" за друг. Има, разбира се , някакви универсални рамки за хармонично  тяло и те са видими за всички.

Така че, кой каквото се стреми и харесва, пожелавам да го постигне!
А ,ако можем да си помагаме в процеса със споделяне на опит и съвети ,ще е чудесно Flowers Hibiscus


# 82
  • Мнения: 2 323
Момичета, просто сте приказни всички, очите ми останаха в дефинираните ръце! Purple Heart

Онзи ден покачих тежести на три упражнения за крака и дупе и не усещах нищо повече от обичайното и мрънках и се оплаквах. Днес обаче съм с прекрасна мускулна Laughing Повече никакво мрънкане.

Утре преди работа съм на кардио, 80% наклон, бърз ход и ютюб, пълен кеф.

Цитат
Никога плод или сладко на гладно, а само по малко след обилно протиноево -мазнинно хранене.

За сладко - ок, да кажем, но плодове се ядат само на гладно (поне 30 мин преди ядене, за банан 45).
Вода също се пие на известно разстояние от храненето.

А за целулит страшно помага серумът на Кройтерхоф след душ и силиконова чашка за всмукване от аптеката за един-два лева, която се ползва с душ гел за по-добро хлъзгане.

# 83
  • София
  • Мнения: 158
Ползвам Кройтерхофа с вендузката  също,да Simple Smile
Помага, опреледено, но и това не ме изчиства много. А и болката еееееее... затова го прилагам предимно пролетта и лятото, когато повече има на показ , цяла година ,ако трябва да понасям тази болка, не знам . Persevere
Ама.. както казах , мене нищо не ме изчиства - само сваляне на кила и много трен. Това е.
Жените, които нямат или не са предразположени към целулит, са истински щастливки!

# 84
  • Мнения: 2 323
Болка? Сериозно ли?
Ама ти колко време го правиш? Аз минавам за по 2 минутки на крак+половинка дупе Laughing и е леко неприятно, но спира да боли веднага след това.
Но аз май като цяло си поиздържам на болка.

# 85
  • София
  • Мнения: 158
Ами по 5 минути на краче ,поне!
Но мен , по принцип много ме боли целулита. Не е много,като количество, но е ужасно болезнен.
Бе и аз издържам, УЖ Laughing


# 86
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Страхотни сте, момичета!
Два гласа и от мен за Кройтерхофа - при мен свърши чудеса.

След дълга празнична почивка се връщам в залата - миналата седмица пробвах малко кардио, уж да вляза в час, обаче изобщо не е моето нещо - правих нещо като HIIT, обаче ми идва в повече подскачането ...

Планът ми за близките месеци е да започвам да чистя. Зимата тренирах тежко и ми се оформиха мускули и на места, където не съм си мислила, че има Smile Обачееее всичко е покрито с мазнинка и не съм ок така. Личи си релеф, но искам да се вижда, не просто да си личи Grinning

И понеже не ми върви кардиото, мисля да мина на нисковъглехидратна диета (подчертавам "ниско", нищо екстремно) и ще гледам поне 3 пъти в седмицата по-раздвижени тренировки и интервални спринтове, а в Събота ще си правя любимата тренировка за крака ^_^.

# 87
  • Мнения: 1 432
Ani_d , изглеждаш чудесно. Не бях виждала снимки, но явно си качвала и преди щом имаше включване. Много, много добра работа. Поздравления. Flowers Tulip

Дези, ти също изглеждаш добре. Вече съм ти писала за това. Продължавай в същият дух. Flowers Hibiscus

*Kontessa* , не можах да я видя, а ми се искаше.

mama_na_nana , всеки наистина намира своят начин на хранене.
Аз например допреди месец и половина се хранех НВ ВМХ, но спрях, защото се отвратих от свинското месо и ми се хапват и плодове. С НВ ВМХ отначало свалих кг, но калориите ми дневно бяха около 1000. След това ги увеличих на  1800 иии качих 6 кг за около година. За мой ужас! Сега, откакто не съм на режима свалих 2 кг. Храня се здравословно, доколкото мога и колкото ми се яде. Не броя и калории.
С това искам да кажа, че един режим на хранене не действа в много, много продължителен период от време. Инес Субашка на една презентация ми каза точно това, относно НВ ВМХ. Всеки трябва да намери правилният път за себе си.

# 88
  • Мнения: 10 024
*Kontessa*, идеална си. Мислех си, че 52кг са малко за ръст 170см, но реално изглежда великолепно.
Интересно нещо е как стоят килограмите различно.

Безстрашно продължавам нататък до 46-7. Искам на 7.04. да съм толкова. Да видим. Втората дата е 6.05.

Вчера направих Ден 1 от Седмица 2 на Марк Лорънс- Push. Лицеви, трицепс дипи, стойка на ръце 3 пъти по незнам колко, не засякох. Накрая overhead press със крив лост, biceps curls със същия, hammer curls с гири по 7.5кг (напредък). Последното не беше със собствено тегло, но не е фатално. Правеше ми се.
Днес бокс.
Храната ще е яйца и зеленчуци.

Аdelinda, писах ти на лични за протеина. Peace

Но да го сложа и тук, ако се появи някой веган или алергик като мен:
https://obchod.ronnie.cz/s-6194-vegan-80.html

Последна редакция: вт, 13 фев 2018, 08:01 от Deziderata

# 89
  • София
  • Мнения: 12 011
Контесата и аз не я видях.
Аз също съм 170 см, но на 52 кг ще изглеждам като скелет. Най-добре съм около 60-62 кг, но вече нямам надежда да ги постигна.

Общи условия

Активация на акаунт