Как тренирам - 21

  • 63 345
  • 714
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 785
Контесата и аз не я видях.
Аз също съм 170 см, но на 52 кг ще изглеждам като скелет. Най-добре съм около 60-62 кг, но вече нямам надежда да ги постигна.
Същата история ,под 62 ако падна на моята висоина 170 изглеждам като болна скумрия  Scream - ходещ скелет и сенки под очите .... най- добре  62-65кг.Иначе не мога да се оплача от физиката си,само да сваля 8-10 кг.

Змия ти колко кг.изглеждаше супер на видеото,не бих казала никога,че имаш кг. за сваляне.

Видях всички момичета-страхотни стееее  Two Hearts

Снощи тренирах долна част 3 кръга за 50мин ,на всеки кръг по 10мин интервално на велото-общо тренировка 80мин.

# 91
  • Мнения: 106
Аз успях да видя само Ани, страхотна форма!

# 92
  • София
  • Мнения: 12 054
Контесата и аз не я видях.
Аз също съм 170 см, но на 52 кг ще изглеждам като скелет. Най-добре съм около 60-62 кг, но вече нямам надежда да ги постигна.
Същата история ,под 62 ако падна на моята висоина 170 изглеждам като болна скумрия  Scream - ходещ скелет и сенки под очите .... най- добре  62-65кг.Иначе не мога да се оплача от физиката си,само да сваля 8-10 кг.

Змия ти колко кг.изглеждаше супер на видеото,не бих казала никога,че имаш кг. за сваляне.

Видях всички момичета-страхотни стееее  Two Hearts

Снощи тренирах долна част 3 кръга за 50мин ,на всеки кръг по 10мин интервално на велото-общо тренировка 80мин.

около 68 кг съм в момента. малко са ми много, но нямам воля да спра бирата.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 3 591
змия, спечели ме с откровеността ти  bouquet

# 94
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 761
Змия, не съм те виждала, но съм сигурна , че си страхотна.  Hug Hug

# 95
  • Мнения: 9 991
Аз съм 168 и 58-59 кг са ми много, макар че зимата почти винаги кантара каца на тези цифри. В момента стм толкова. Добре и с тонус съм на 53-54-55кг. Как вие с 2 санта повече под 62 сте като скелети? На мен и кокала не ми е много тънък. Може би имате повече мускули, които тежат повече от моята сланинка? Макар че на 172 см. 52 кг. Според мен е малко.

# 96
  • Мнения: 2 323
О, и аз съм 1.70 (хубу де, 1.69, ама закръглям Sweat Smile ) и 52 съм била за последно в началото на пубертета. Не ми вярват като кажа колко тежа, тъй като не съм дори на границата с пухкаво или наднормено тегло, нито имам особен бюст да тежи. Имам леееко едричък кокал, трябва да отида на онези изследвания да го видя точно колко е.
Поддържах си 56-7 преди да започна със силовите и изглеждах слаба (и бях де, в момента посмъртно не мога да обуя панталон от предтренировъчната ера), но бях отпусната. В момента съм с няколко (хехе. не ми пречи въобще, ама няма да кажа колко съм пък, пуста женска суета) повече и се харесвам в пъти повече.
На 52 ще приличам на ходещ скелет и аз, освен че няма да ми остане мускулче по тялото.

# 97
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Аз съм 168 и 58-59 кг са ми много, макар че зимата почти винаги кантара каца на тези цифри. В момента стм толкова. Добре и с тонус съм на 53-54-55кг. Как вие с 2 санта повече под 62 сте като скелети? На мен и кокала не ми е много тънък. Може би имате повече мускули, които тежат повече от моята сланинка? Макар че на 172 см. 52 кг. Според мен е малко.

Сега ще ти кажа Grinning

Аз съм точно 175 и най-добре се чувствам (и според мен изглеждам) на 62 - 63 кг. Структурата ми е с една идея поо-широк ханш и бедра, а горната ми част е ... кокалеста буквално. Падна ли под 63 започва да ми се оформя луфт и изглеждам още по-широка в ханша и тясна в раменете. Лицето ми, което е широко (подчертавам широко, не кръгло Simple Smile) се изпива и скулите ми стават още по-изразени.
Това без особена мускулатура.
Сега вече би трябвало да е различно, но с тренировките не мога да падна под 64. А и тренираното тяло изглежда по съвсем съвсем друг начин. Надявам се, след месец - два да мога да споделя резултати и да "ъпдейтна" по-горната информация  Laughing

# 98
  • София
  • Мнения: 158
Оф, ми то много зависи и Ти лично как се възприемаш и харесваш. За някои "като скелет", за други може да е "уф, ква съм дебела" Simple Smile Аз имам подчертан афинитет към по-слаби тела и на мен 52 кг/ 170 см. ми се струва като идеалния външен вид, за МЕН си.
Макар, че  всички около мен са на мнение, че 56 кг. ми стоят много по-приятно за окото. Ама пусто, аз гоня клъощавото, явно Relaxed
А и наистина не трябва да се вторачваме в килограмите, това е първото нещо, което инструкторите / добрите/ обясняват. Да не се вманиачаваш по килограми, а по видими резултати. Мускула и мазнините тежат различно и т.н. т.н.
Ама аз знам как се чувствам и на 52 и на 56... 56 ми тежат, не ми е ок Sad

# 99
  • София
  • Мнения: 1 047
Оф, ми то много зависи и Ти лично как се възприемаш и харесваш. За някои "като скелет", за други може да е "уф, ква съм дебела" Simple Smile Аз имам подчертан афинитет към по-слаби тела и на мен 52 кг/ 170 см. ми се струва като идеалния външен вид, за МЕН си.
Макар, че  всички около мен са на мнение, че 56 кг. ми стоят много по-приятно за окото. Ама пусто, аз гоня клъощавото, явно Relaxed
А и наистина не трябва да се вторачваме в килограмите, това е първото нещо, което инструкторите / добрите/ обясняват. Да не се вманиачаваш по килограми, а по видими резултати. Мускула и мазнините тежат различно и т.н. т.н.
Ама аз знам как се чувствам и на 52 и на 56... 56 ми тежат, не ми е ок Sad
И аз съм така и си навлякох и физически и психологически проблеми - внимавай  Hug
И психиката и тялото се изтощават от това непрекъснато гонене на свръх амбициозни цели, постоянното чувство на неудовлетвореност, страх от провал или връщане на някой нежелан грам е много сериозен стрес, а знаем как влияе той в дългосрочен план Peace

# 100
  • Мнения: 9 991
На 1 см. височина се падат по 1 кг. здравословно тегло. Ако си 175 и си 62 кг. Ок, Ама на 170см. освен ако не е придружен с як мускул, който тежи повече от сланината, не мога да се съглася. Контесата, аз ти видях снимките, изглеждаш стахотно, имаш фини кости. Според мен също с повечко килца си по-добре. Някъде средните снимки най-много ти ги харесах. На 52 кг. и аз се харесвам но нямам жизнен тонус. За мен са под здравословния минимум.

# 101
  • София
  • Мнения: 158
The Baroness Flowers Hibiscus
Оооо, колкото и да ми се иска да съм едни "пИрфектн"и 52 кг. винаги, абсолютно няма как да стане. Hands V
Тях, успявам да си ги докарам, при късмет Лятото и то за макс 2 месеца. После си взимам "почивка" от постоянното внимаване да не кача , сакън нещо. Лягам на 54 като константа ,а зимата тялото ми само си се заформя на 56, завалията Smile
 Почивки от зала  си взимам периодично  , докато започна да истерясвам и да сънувам дъмбели.
Следя в Инстаграм много професионални състезатели и фитнес модели и е хубаво,че и те напоследък често обясняват за off season формата си и качват снимки от периодите си на почивка -качили кила и мазнинки. Така се вижда , че няма форма, която да се поддържа една и съща целогодишно, дори на снимки да изглежда всичко перфектно.
Не е човешко и не е нормално. Трябва баланс във всичко

И чийт дейс правя, поне веднъж на две седмици... общо взето, гледам да внимавам да не се вманиачавам по нищо.
 

# 102
  • София
  • Мнения: 12 054
Снощи ходих на стречинг при една рускиня. Много готина мацка.
Хареса ми и ще го добавя веднъж седмично към фитнеса.

Припомних си детските години, когато бях художествена гимнастичка. Grinning

# 103
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 761
The Baroness Flowers Hibiscus
Оооо, колкото и да ми се иска да съм едни "пИрфектн"и 52 кг. винаги, абсолютно няма как да стане. Hands V
Тях, успявам да си ги докарам, при късмет Лятото и то за макс 2 месеца. После си взимам "почивка" от постоянното внимаване да не кача , сакън нещо. Лягам на 54 като константа ,а зимата тялото ми само си се заформя на 56, завалията Smile
 Почивки от зала  си взимам периодично  , докато започна да истерясвам и да сънувам дъмбели.
Следя в Инстаграм много професионални състезатели и фитнес модели и е хубаво,че и те напоследък често обясняват за off season формата си и качват снимки от периодите си на почивка -качили кила и мазнинки. Така се вижда , че няма форма, която да се поддържа една и съща целогодишно, дори на снимки да изглежда всичко перфектно.
Не е човешко и не е нормално. Трябва баланс във всичко

И чийт дейс правя, поне веднъж на две седмици... общо взето, гледам да внимавам да не се вманиачавам по нищо.
 
Много ми хареса всичко написано ... осоено за баланса. И аз винаги се опитвам и стремя именно към него. Забелязала съм, че когато няма прекаляване и вманиачаване някак си по-лесно се случват нещата , а и определено е по-приятно. Не знам защо обаче, на хората от страни все им се струва, че прекаляваш и си някакъв маниак, който постоянно го е страх да не изяде певече калории от определените или че изпадаш в ужас, ако не отидеш да тренираш. В семесйтвото ми понеже и двамата с мъжа ми сме на едни и същи режими - и хранителнит и тренировъчни, вече години наред и никога не ни се е струвало, че правим нещо наредно. На други хора около мен обаче, които са далеч от този начин на живот - аз съм едва ли не някака луда едва ли не, който вече е пред изчезване, защото е безобразно слаба /което изобщо не е вярно/

Знам, че темата е за тренировките, но ако искате споделете как хората около вас гледат на тренировките и  храненето ви и получавате ли подмятания в тази насока.

# 104
  • Мнения: 9 991
 Аз стм вегетарианка, достатъчно погледи като на луда отнасям поради факта. За фитнеса хората ме подкрепят. Ани-д, имаш страхотно тяло, хората по вярвам да ти завиждат, затова те коментират. Искат да изглеждат така, но не биха спортували и пазили режим, затова си “лудата”. Приемай го като комплимент.

Общи условия

Активация на акаунт