На 33 сама ...

  • 88 410
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 30 802
Ми качвайте се на ски де, аз ли да се кача, айде момите и ергените там да си пекат екипите на пистата.

# 76
  • Мнения: X
Не знам за ските, ама по-важното е как се държат като вържат кънките.
За шматката също съм много съгласна. Хубаво е да става весело. Също да не се говори прекалено много за работа. Може да бъде доста досадно за човек, който не работи в същия бранш.

# 77
  • Мнения: 15 619
С годините, наивитетът, глупавият идеализъм се позатриват, затова е по-трудно да влезеш във връзка.
Градиш за себе си, уж за да си независима и можеща, справяща се, конкурентна, а накрая се оказва съвсем различно положението. Вдигаш критериите за другия, защото ти сама отдавна си ги покрила и покорила, но пък приложимите за теб стават все по-непокриваеми.

# 78
  • Мнения: 30 802
Човек трябва да има ейтолку артистично в природата си, иначе става сухар. Артистичността е точния микс между зрялост и шматаросване:)

# 79
  • Мнения: 2 695

Ти пък къде ги видя тия айти хубавци? Всичкото айти дето познавам, а не са малко, не прилича на нищо подобно. Нит' физика, нит' химия, развлечени, размъкнати, повечето са пияндурници и нормална жена не би им вързала.
Да вземем да се запознаем, че дa ти преобърна представите Grinning

А за ледената кралица, успех с намирането на мъж. На думи има какво да предложи, ако и на живо е така, не трябва да има проблем.

# 80
  • Мнения: 30 802
A искаш ли хубавица, попреминала 30-те:)

# 81
  • Мнения: 2 695
И на 50г ще я взема, ако е Дженифър Анистън Simple Smile

# 82
  • Мнения: 223
Момичета,вие май ме объркахте с някоя друга включила се дама Simple Smile
Не съм се описвала,макар,че и аз бих могла да кажа доста хубави неща за себе си 🤗😂.
На мнение съм,че красотата е преходно качество и не е условие за щастие.
Относно ,,защо уча сега,, - защото когато хората учеха аз се жених и въртях любов 😂
Ясно е,че няма формула.
По скоро се чудя накъде да променям живота си да променям средата си. Казах вече,че хоби имам Simple Smile
Уча и се развивам,защото използвам времето,което съм сама пълноценно ! А не,защото би ми било приоритет пред семейството,ако се появи човекът !

# 83
  • Мнения: 522
Айде жените, ако вече идва реклама, пускайте и снимка! Grinning

# 84
  • Мнения: 6 978
И ако все пак допуснете, че горното е вярно и оставим настрана личностните качества, то какъв мъж би бил подходящ партньор за тази жена? Какъв е минимумът от гледна точка на социален статус и положение?
Мъж на 35, на низка управляваща позиция или един среден програмист, който се обръсва веднъж на няколко деня, пия бира с приятелите в петък и готов да ходи да пазарува в неделя. Владее английски, малко немски. Ще плаща ипотека още 20 години за 2-стаен апартамент във Младост

Не танцува, не кара кола за 150 хиляди, няма плочки и не може да тича повече от 5 км. Няма големи амбиции. Кара ски веднъж на година, но предпочита да се търкаля на плажа във all-inclusive хотел.
Мале, аз съм егати късметлийката!
Аз съм нисичка, хубавка, стегната, но нямам плочки, нямам перфектен грим и прическа, още нямам кариера, а съм успяла да забърша мъж на 35 с плочки, който може да пробяга над 50 км и владее английски. Знаех си аз, че съм хванала Господ за шлифера, ама друго е да ти го кажат във форума. Grinning

# 85
  • Мнения: 14 972
Гугълче , не забравяй , че ти си само на 25 .
Анонимна може да се надява на някой 45 годишен, тези около нейната възраст със сходен социален статус , ще търсят момичета като теб. Flowers Hibiscus

# 86
  • Мнения: 6 978
Гугълче , не забравяй , че ти си само на 25 .
Анонимна може да се надява на някой 45 годишен, тези около нейната възраст със сходен социален статус , ще търсят момичета като теб. Flowers Hibiscus
Така е, възрастта ми вдига рейтинга с 5-10 точки и компенсира за липсата на идеален маникюр (засега!). Grinning

Мое мнение - мъжете (не само, хората като цяло) не се влюбват в това, че си с професия или си 178 см 54 кг (примерно), а в това което си - добро излъчване, чар, да си усмихната, да си личи, че живееш с кеф и имаш радости (хобита, спорт), чувство за хумор, за лежерност, да можеш да водиш диалог без да се опитваш да се изтъкваш на всяка дума с познания, а просто да е приятно общуването с теб.

# 87
  • Мнения: 14 972
Твоят човек очевидно цени повече идеално оформените прасци , а не- педикюрите Hug
Въпрос на поглед и предпочитания.
И аз завиждам на жени с перфектен външен вид като рисунък и детайли по оперението , но от прическата до маникюра и ръба на чорапите са едни два чАса поне ежедневно стоене пред огледалото. Не  е за всеки тази работа.

# 88
  • София
  • Мнения: 24 839
Момичета,вие май ме объркахте с някоя друга включила се дама Simple Smile
Не съм се описвала,макар,че и аз бих могла да кажа доста хубави неща за себе си 🤗😂.
На мнение съм,че красотата е преходно качество и не е условие за щастие.
Относно ,,защо уча сега,, - защото когато хората учеха аз се жених и въртях любов 😂
Ясно е,че няма формула.
По скоро се чудя накъде да променям живота си да променям средата си. Казах вече,че хоби имам Simple Smile
Уча и се развивам,защото използвам времето,което съм сама пълноценно ! А не,защото би ми било приоритет пред семейството,ако се появи човекът !

Да, така ще е като и ти ни хвърли прах в очите........... Peace
Писа се мома, все учеща, доучваща и градяща кариера, пък излезе втора употреба, наваксваща изгубени години. Simple Smile

И въпреки всичко, пак ще ти кажа- стига доучва, а върви на самба, салса, зумба и каквото там се сетиш.........

# 89
  • Мнения: 223
Момичета,вие май ме объркахте с някоя друга включила се дама Simple Smile
Не съм се описвала,макар,че и аз бих могла да кажа доста хубави неща за себе си 🤗😂.
На мнение съм,че красотата е преходно качество и не е условие за щастие.
Относно ,,защо уча сега,, - защото когато хората учеха аз се жених и въртях любов 😂
Ясно е,че няма формула.
По скоро се чудя накъде да променям живота си да променям средата си. Казах вече,че хоби имам Simple Smile
Уча и се развивам,защото използвам времето,което съм сама пълноценно ! А не,защото би ми било приоритет пред семейството,ако се появи човекът !

Да, така ще е като и ти ни хвърли прах в очите........... Peace
Писа се мома, все учеща, доучваща и градяща кариера, пък излезе втора употреба, наваксваща изгубени години. Simple Smile

И въпреки всичко, пак ще ти кажа- стига доучва, а върви на самба, салса, зумба и каквото там се сетиш.........


Ако прочетеш внимателно ще видиш,че съм написала,че съм имала брак. Не съм се писала никаква.
На салса е зумба ходя,но там няма мъже или поне ако има не е сигурно,че са мъже 😆

Общи условия

Активация на акаунт