Алое Вера от Форевър

  • 70 293
  • 761
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 14 486
Аргинина колко пакетчета е и по-добре ли е усвоим в тази форма - добавките с аргинин, които се предлагат масово са капсули?

# 691
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Аргинина колко пакетчета е и по-добре ли е усвоим в тази форма - добавките с аргинин, които се предлагат масово са капсули?

В Арги+ има 30 пакетча, като всяко съдържа 5г аргинин + витаминен комплекс. И да, в пъти по-добро е.  Правено е и интервю с д-р Ферид Мурад, който печели Нобелова награда за ползите на аргинина върху организма. Интервюто е точно за качеството на Арги+ и е категоричен, че това е най-добрата добавка, като разбира се и той самият я използва.

# 692
  • Мнения: 2 461
Здравейте група, вярвам че тук ще намеря добри съвети.
Имам приятел с болки в ръката, най-накрая отиде на лекар и има следната диагноза Контрактура на Дюпюитрен (https://www.bgmedic.com/bolest-na-dupuitren)  Лекаря казал че ако е нетърпимо ще има хирургическа намеса.
С кои продукти от Форевър може да си помогне? Пише да се маже с ланолин. Проверих че прополисовия и синия крем имат и ще се маже, но смятам че трябва нещо вътрешно. Калций? актив ХА? Ще се радвам да споделите вашите мнения. Благодаря ви.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте група, вярвам че тук ще намеря добри съвети.
Имам приятел с болки в ръката, най-накрая отиде на лекар и има следната диагноза Контрактура на Дюпюитрен (https://www.bgmedic.com/bolest-na-dupuitren)  Лекаря казал че ако е нетърпимо ще има хирургическа намеса.
С кои продукти от Форевър може да си помогне? Пише да се маже с ланолин. Проверих че прополисовия и синия крем имат и ще се маже, но смятам че трябва нещо вътрешно. Калций? актив ХА? Ще се радвам да споделите вашите мнения. Благодаря ви.

Много интересно. Синия  крем може би е по-подходящ, защото има и колаген и еластин. А от добавките си мисля за Форевър Мув, заради доброто действие върху съединителната тъкан и ставите и като съм гледала графики, че се увеличава амплитудата на движението, ми се струва подходящо. Но опит нямам.
Със сигурност още някой ще се включи с мнение или опит дори.

# 694
  • Мнения: 2 461
Габурата, много, много ти благодаря, че се отзова. Ще вземем тези продукти + Нейчър Мин заради калция и магнезия. Все си мисля, че и от там може да има някакъв дефицит. Поздрави.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Зизу, сподели какъв е резултатът след време, дали има някакво подобрение и развитие. Simple Smile

# 696
  • Мнения: 2 461
Зизу, сподели какъв е резултатът след време, дали има някакво подобрение и развитие. Simple Smile
Здравейте,
бях обещала да се включа с отзив. Има доста голямо подобрение за две седмици, като засега болката я няма. Пие форевър муув, маже се с алое лосиона и контратубекс. Засега ръката е в покой и се надяваме да не възвърнат симптомите при движение и по-усилена работа. Казват, че процеса е необратим, но ако не прогресира според мен ще е чудесно. Поздрави.

# 697
  • Мнения: 97
Здравейте, откъде мога да поръчам продукт на Форевър?

# 698
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Здравейте, откъде мога да поръчам продукт на Форевър?

От партньор на компанията. Най-добре, ако намерите такъв във вашия град, за да не плащате допълнителна доставка.
Или в зависимост от сумата, може да станете партьор и вие самата. Зависи кое ще бъде по-изгодно за вас.

Последна редакция: ср, 15 юли 2020, 07:27 от bubanka

# 699
  • Мнения: 1 310
Здравейте! Аз пак влизам с въпрос. Има ли продукти на Форевър, които биха могли да подпомогнат спирането на антидепресанти, в това число и предотвратяването на паник атаки със страх и високо кръвно? Трябва положително да повлиаят на нервната и психичната система.
А отделно и един друг въпрос кой продукт се отразява добре на проблем с храносмилателната система/запек,лениви черва,гадене/?
Благодаря Ви!

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 529
Здравейте! Аз пак влизам с въпрос. Има ли продукти на Форевър, които биха могли да подпомогнат спирането на антидепресанти, в това число и предотвратяването на паник атаки със страх и високо кръвно? Трябва положително да повлиаят на нервната и психичната система.
А отделно и един друг въпрос кой продукт се отразява добре на проблем с храносмилателната система/запек,лениви черва,гадене/?
Благодаря Ви!

Здравей, ще започна от по-лесния въпрос за ленивите черва.
Препоръчвам алое с праскови, пробиотика Актив ПРО-Б и може да се добавят фибрите. Съответно трябва да се обърне внимание и на цялостния хранителен режим. Повече вода, повече плодове и зеленчуци и по-малко сухи храни.

Що се отнася до спирането на антидепресантите - пак прием на алое, омега мастни киселини, защото те са важни за нервната система и пчелен прашец, който е страшно богат на витамини от групата В и съдържа всички аминокиселини, а тези вещества са много важни за нервната система. Маслото от лавандула също зная, че действа успокояващо, така че и то може да се включи.

# 701
  • Мнения: 2 461
Към коментара на Габурата ще включа пчелно млечице, чувала съм добри отзиви точно за нервната система. Може да се помисли и за програмата Клийн 9, за да се детоксикира тялото.

# 702
  • Мнения: 310
Здравейте! Аз пак влизам с въпрос. Има ли продукти на Форевър, които биха могли да подпомогнат спирането на антидепресанти, в това число и предотвратяването на паник атаки със страх и високо кръвно? Трябва положително да повлиаят на нервната и психичната система.
А отделно и един друг въпрос кой продукт се отразява добре на проблем с храносмилателната система/запек,лениви черва,гадене/?
Благодаря Ви!

Аз бих ви препоръчала всичко написано в предните два поста, плюс Нейчър мин. Липсата на минерали в организма води до редица проблеми, вкл. паник атаки. И ако имате възможност пийте алоето плюс няколко добавки едновременно. Очевидно организма има доста дефицити. Друго, което бих препоръчала е да намерите психолог, с който да проработите страха, който провокира паник атаките. Ако говорите руски, веднага мога да ви препоръчам!
Успех!

Последна редакция: сб, 18 юли 2020, 14:25 от Bistra G

# 703
  • Мнения: 1 310
Благодаря ви за помощта.

# 704
  • Мнения: 1 454
Здравейте, пия Алое от около 3 месеца вече. В началото се чувствах добре, но последния месец започнах да вдигам високо кръвно. Искам да попитам дали се е случвало на някой и възможно ли е да е от алоето. Спирах го за няколко дни и се нормализира, като започнах отново пак се вдигна!

Общи условия

Активация на акаунт