Скъпи наследници (Семейството е всичко) - Тема 3

  • 68 862
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 161
Току що изгледах еп. 21 , качеството беше добро - без прекъсване .
Сериалът  набира инерция , вече се случват интересни неща  Peace Ще коментираме в понеделник  Simple Smile

Последна редакция: нд, 11 фев 2018, 22:11 от Ели-фен

# 61
  • Мнения: 4 936
Скрит текст:
Кате, няма какво да се лъжем, има супер химия. Привличаме се... - това счупи тъпомера - по добре да бяха оставили многозначително мълчание.. и начина, по който го каза .. ooooh!
В целувката преди това имаше повече емоции от тази декларация... че и в промото беше.

сега като се замисля то привличането беше във физиката, магнити, полета,та по бобре щеше да е:
Кате, имаме супер химия, че и малко физика!

Разгеле. казаха само в 1 серия кои са майката и бащата - браво! Мислех, че след като малката тръгна към баба Злата вместо да попитам майка си кой , аджеба, е баща й, ще го точат до 165 серия..

Любчо ми оправи настроението и манекенчетата и те, де..

# 62
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
Кажете в спойлер де! 🙏

# 63
  • Мнения: 6 161
За еп. 21 , който не иска , да не го отваря :
Скрит текст:
Снежа изплю ,че е била влюбена в Марин и той е бащата , а Боби остана по-шокиран и от Ани , която засрича : "Значи Катя ми е сестра..." ..

# 64
  • USA
  • Мнения: 7 346
21 го пуснаха в нови сериали, но изглежда много хора го гледат и накъсва много в момента.

При мен въобще няма епизод 21.Изтрили ли са го?

# 65
  • Мнения: 3 048
Разбъркват ги, понякога излиза на втората страница. Ето линк директно към 21.
Скрит текст:
За първи път накараха Дида да не иска да знае нещо дори касаещо брат й. Това трябва да се види Sunglasses

Последна редакция: нд, 11 фев 2018, 22:17 от yahoo

# 66
  • Мнения: X
Скрит текст:
Дидка ме накефи в тази серия! Хайде, нека идва утре вечер да коментираме.

# 67
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222
Винаги съм "давала шанс" на българските продукции. Затова започнах да следя "Скъпи наследници".

Харесва ми сериалчето, въпреки многото недомислици. Макар че има какво да се желае, актьорската игра ме радва. Общо взето вечер с удоволствие сядам да си изгледам по 1-2 епизодчета.

Едно нещо обаче направо ми избоде очите, повече от всички други гафове до момента.
В 20-ти епизод, след като Катерина закъса с колата и тръгна из гората, където я настигна Борис, в проливен дъжд, двамата актьори останаха напълно сухи по време на целия си разговор.


# 68
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
двамата актьори останаха напълно сухи по време на целия си разговор.



Просто са над нещата Joy

Пп. Аз не помня да е валяло, но може да съм пропуснала факта Blush

# 69
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 982

Или пък между капките. Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: X
Вече почти свикнах да виждам и в други сериали как вали проливен дъжд, а актьорите остават учудващо сухи (увличам се с корейски сериали с руски субтитри - за мене две в едно).

# 71
  • Мнения: 1 152
двамата актьори останаха напълно сухи по време на целия си разговор.



Просто са над нещата Joy

Пп. Аз не помня да е валяло, но може да съм пропуснала факта Blush

Валя, валя... Същото си помислих и аз като pepi.
Явно из облак ще да е било и е минало около тях Grinning Grinning Grinning

# 72
  • Мнения: 644
Цитат
Не ми харесва как обличат Катя. Какви са тези сакенца с подплънки и дънки с ниска талия, има страхотна фигура, но направо се губи.... Някак демоде ми идват. Само при нея ми прави впечатление лош избор на дрехи иначе примерно Ани, Диди и Снежка са с много добър за образите им стил.

Вкъщи много харесваме Диди, оказа се че и родителите ми гледат сериала, и те много я харесва. Направо заради нея баща ми го гледа. Grinning
Вече даже си имам вкъщи един лаф: "Аз да не съм клюкарка, те сами идват и ми го казват" Blush

Някой беше казал за Стъклен дом... и за мен най-добрият бг сериал до момента.

# 73
  • Мнения: 2 590
Добре се справя Дидка наистина

# 74
  • Мнения: 1 392
И мен Дидка ми харесва, много добре си играе ролята . Гласа и ми харесва, а и  ми е една кукленска.
В нови сериали не ми се отваря 21 серия, постоянно ми изкарва изскачащи прозорци, при други как е?

Общи условия

Активация на акаунт