Скъпи наследници (Семейството е всичко) - Тема 3

  • 68 895
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Гледам сериала от еп. 1. Като цяло добре, но има много кухи и дрънчащи реплики ( а и някои актьори ми стоят много статично - например Катя). Иначе Дидка и на мен ми е фаворит.

# 76
  • Мнения: 1 804
А мен точно гласът на Диди ме дразни най-много.

Последна редакция: пн, 12 фев 2018, 14:07 от pip4i

# 77
  • Мнения: 669
Снежа да не е казала на Ани че и е майка? Пропуснал съм го!
Последният епизод завърши с това, че Снежа каза на Ани, че е Дочева и че нейните родители не са й родители. Дотам.
Совите не са това, което са Wink

# 78
  • Мнения: 8 331
...
Някой беше казал за Стъклен дом... и за мен най-добрият бг сериал до момента.

бих добавила и "Седем часа разлика"

# 79
  • Мнения: 669
И мен Дидка ми харесва, много добре си играе ролята . Гласа и ми харесва, а и  ми е една кукленска.
В нови сериали не ми се отваря 21 серия, постоянно ми изкарва изскачащи прозорци, при други как е?
[/qu

Кликваш- отваря ти се прозорец.Затваряш го и после още 2-3 пъти кликаш и затваряш и накрая филма тръгва

# 80
  • Мнения: 15 810
И мен Дидката ме радва. Една такава цапната в устата - хич не я интересува нищо. Забавна ми беше в сцените, когато Ленин й рисуваше портрета. Много съм се смяла с това показване на бъдещето Joy

И аз харесвах много Стъклен дом. Всички актьори ми бяха любими /без онази къдравата, която беше жена на Стефан Данаилов - не й помня името. Много слаба актриса/. И 7 часа разлика ми харесваше - там любимци ми бяха Милото и съдийката. Даже ме е яд, че не се снимат и в други сериали, защото са блестящи актьори според мен. Но най-най-най-любимия ми сериал си беше и си остава Под прикритие. Той е нива над всички останали и трудно ще бъде надминат

# 81
  • Мнения: 5 435
Привет и от мен в новата тема!  Hug В старата само ви четях.
Интересен ми е сериалът, въпреки че понякога ми доскучава и превъртам, обикновено го гледам на запис.

# 82
  • Мнения: 1 211
В началото на вълната някак са правеха по-добри сериали. Сега с една идея се свали качеството и залагат на многото епизоди, за сметка на недомислиците. И "Откраднат живот" е така и този. Но си ги гледам, защото обичам да гледам Български продукции.
Аз също обаче съм с две ръце за "Стъклен дом" и "Под прикритие". Много качествени сериали. Бих добавила и "Революция Z" и "Секс, лъжи и телевизия". Това са ми 4-те най-любими български сериали от последните години.

# 83
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Харесва ми сериалчето ,свежо . Но  много лошо е озвучаването. Повечето от репликите не се разбират ,най-добре се чува Койна Русева .

# 84
  • Мнения: 6 161
Днес  , след епизода , ще имаме за коментиране  Laughing Peace
Има интересно развитие , а и Дидка има звездни сцени  Joy hahaha

# 85
  • Мнения: X
Днес  , след епизода , ще имаме за коментиране  Laughing Peace
Има интересно развитие , а и Дидка има звездни сцени  Joy hahaha

Ели, като ви чета, нямам търпение да стане 6 часа Simple Smile

# 86
  • Мнения: 5 435
Има ли промо на днешният епизод? Заинтригувахте ме!  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 1 392
Получи ми се. Изгледах 21 серия.
Айде да минава 18 ч и да го разнищим.

# 88
  • София
  • Мнения: 27 362
За мен Дървото на живота слага в малкия си джоб Стъклен дом и Седем часа разлика. Под прикритие също е по-добър от тях.

# 89
  • Мнения: 656
За мен Дървото на живота слага в малкия си джоб Стъклен дом и Седем часа разлика. Под прикритие също е по-добър от тях.

Сигурно е вярно Hands V. Не съм гледала нито Дървото на живота, нито Под прикритие, но аз и не гледам такива сериали, твърде натоварващи са ми.  Ще ме карат да мисля и да се страхувам прекалено много. Но съм се опитвала, заглеждала съм се, за да им дам шанс...

За Наследниците - ММ забеляза, че къщите които са сковали нямат тавани - само покриви и зимата ще им е  много студено.
Много жалко, че само до около 15-ти епизод снимаха летните сцени, направо ме е яд, че е есенна картината вече.

Общи условия

Активация на акаунт