Крем за ръце!

  • 2 181
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 760
Имам едно кремче на Нивея. Не знам дали е за ръце, но за такова го ползвам. Мноооооооого съм доволна. В тубичка е , пише, че е с масло от жожоба и витамин Е.
Под Нивея Софт пише:
Hautpflege-creme
Intensive Feuchtigkeitspflege
И после пише (поради липса на умлаут го пиша на кирилица):
Фюр царте, гещмайдиге хаут
Според мен прави чудеса!

# 16
  • Мнения: 5 475
Най- добър за мен е Глизолид. Иначе и на Ейвън силиконовия е хубав.



  Wink И аз съм доволна от него !

# 17
  • Мнения: 6 904
Била нямаме, а в Метро ходя изключително рядко. Но ще погледна ако не забравя в Пикадили. Благодаря все пак Grinning

# 18
  • Мнения: 6 155
Била нямаме, а в Метро ходя изключително рядко. Но ще погледна ако не забравя в Пикадили. Благодаря все пак Grinning

Бухте, виж в аптеките  Peace

# 19
# 20
  • Мнения: 730
На Ейвън с глицерин и силикон  Peace


 Peace,също и този от серията Skin so soft,невероятни са.

# 21
  • Мнения: 298
Била нямаме, а в Метро ходя изключително рядко. Но ще погледна ако не забравя в Пикадили. Благодаря все пак Grinning


В Пикадили със сигурност ще го намериш, аз от там си го купувам!

# 22
  • Мнения: 2 910
От няколко месеца използвам крема на Ейвън с глицерин и силикон.

# 23
  • София
  • Мнения: 797
 Аз отдавна ползвам "Невен" на Aries Cosmetics и не го сменям за никой друг. Има го в аптеките, бяла кутия с оранжев надпис, води се за лице и е евтин.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 472
Не мислите ли, че е добре кремът за ръце да има и витамини, а не само да омекотява.  newsm78

В този крем атрикс доколкото помня основна съставка беше глицерин и не бяха упоменати витамини. Иначе има приятен аромат и хубаво попива.

# 25
  • Мнения: 13 512
Neutrogena! Преди година една приятелка ми го препоръча и си го купувах от чужбина, сега го има и в Бг  вече,много съм доволна от него. Омекотява и подхранва. Ръцете стават гладки и нежни.

# 26
  • Мнения: 870
В момента ползвам на Ейвън крем за ръце и нокти, много ми харесва, Atrix също е страхотен.

# 27
  • Мнения: 1 165
Аз съм много доволна от кремчетата на OPI.Ползвам този с аромат на пъпеш и кокос, но има още няколко вида, които миришат страхотно и попиват много бързо.Аз си ги купувам от специализиран м-н , но много от маникюристките ползващи тази серия продукти ги продават и на клиентки.

# 28
  • София
  • Мнения: 185
Neutrogena! Преди година една приятелка ми го препоръча и си го купувах от чужбина, сега го има и в Бг  вече,много съм доволна от него. Омекотява и подхранва. Ръцете стават гладки и нежни.
Peace

# 29
  • Мнения: 5 317
Глизолид и на Талодерма кремовете за ръце.

Общи условия

Активация на акаунт