Отговори
# 435
  • Мнения: 19
Добро утро и хубав ден и от мен.

Ранобудна по принуда днес (майстори посрещаме). След 3-4 разбуждания нощес тъъъкмо заспах сладко към 6ч и зазвъняха алармите...

Преди малко реших да се претегля - за седмица съм качила 2кг Anguished Не знам къде (според ММ е отишло в бюста всичко Laughing )Ако продължавам с това темпо ще трябва да ме извозват с кран до родилното Laughing

# 436
  • Мнения: 45
Добро утро и от мен Simple Smile
Аз съм в 7 г.с и съм 4кг нагоре... Живи и здрави да сме и ние и бебчетата, пък после ще сваляме Wink

Последна редакция: нд, 25 мар 2018, 15:07 от Кикии

# 437
  • София
  • Мнения: 3 715
Добро утро и от мен, еххх само аз ли нямам кантар. Май ще взема да си купя един сега заради тази бременност  Laughing аз събудя ли се веднага трябва да стана и да направя нещо за ядене, сутрин ме гони страшен глад. То май през целия ден е така и пред 2 часа ям нещо, ама сутрин ако не хапна веднага ми става лошо.
Dimi Di ее че какво, ако са в бюста супер Laughing аз по природа съм с доста малки гърди - Б чашка и благородно ти завиждам да знаеш Stuck Out Tongue
Всеки ден се чудя дали да не се пробвам с едно кафе с мляко и докато се наям и натуткам то стане 11 и ми мине желанието.

# 438
  • Мнения: 45
Аз съм същата с кафето и с яденето. Дори в момента съм страшно гладна и пратих мъжа да ми прави закуска 😂 А кафе не съм пила от 2 седмици.

# 439
  • Мнения: 980
Аз от днес съм 6г.с. Промяна в килограмите няма. Кафе пия по едно сутрин и ми се пие,и ми харесва вкуса. Но както имах голям апетит, от вчера хем съм гладна, хем като помисля за храна и нищо не ми се яде. Насилвам се да хапна, даже преди малко си направих сандвич, само за да не пия кафето на гладно.

# 440
  • Мнения: 19
Без кафето не знам как ще функционирам сутрин. Първото, което правя след ставане е кафе.

Разчитам много и на диуретичния му ефект и се притеснявам много как би било без него Persevere Като знам сестра ми какъв запек я мъчеше през втората бременност направо изпадам в ужас.

# 441
  • Мнения: 996
Добро утро и от мен!
Присъединявам се към тези,които са в паранои и страхове от минали несполучливи бременности.
Направо се побърквам ,колкото и да се опитвам да съм спокойна,позитивна и да вярвам,че този път всичко ще е наред.
Затова и не се включвам в темата,а само ви чета,ще се успокоя може би след няколко седмици-дано всичко да е наред!
Ходя напред назад и се чудя боли ли ме нещо,пипам си гърдите като една луда,ММ ми се смее,вчера ме беше обзела идеята да отида да си пусна ЧХГ-в лабораторията като ме видят вече и им става лошо (обмислен да отида в друга,че вече ме е срам),ходя в тоатлетната с ужас и т.н.
Вярвам,че ноември ще ни е на късмет на всички!

Завиждам на тези момичете,които се наслаждават на бременността си и нямат черни мисли.

Параноясвам понеже и нямам доверие на лекарите,последния път до 9г.с. и всичко беше наред ,имаше сърдечна дейност,отивам при моят лекар в Плевен-още в 6г.с е спряло развитие,кухо яйце.
Сега съм в схема къде и кога да отида!

Не искам да ви плаша,хапвайте си,пийвах те си и тези,които не са обременени с лоши мисли,се наслаждавайте на времето си!

Хубав ден!

# 442
  • Варна
  • Мнения: 298
Добро утро и от мен:)
Аз снощи се събудих с адска пронизваща болка , слава Богу без зацапване се разминах.
За кг. ме е срам да кажа Sad Януари бях 51кг сега се теглих 57кг 🐷.. Ама как няма да качвам, като само доизяждам закуските на дъщеря ми и отделно си правя за мен.. 🙈😆...

# 443
  • Мнения: 980
Аз скоро мисля да си взема от тези хапчета,за които май Деси спомена,билковите за нерви 😁
Dydito, напълно те разбирам. Аз имам една БХБ,отделно имахме и доста проблеми докато стигнем дотук + факта,че аз винаги премислям всичко лошо,което може да се случи, песимист. Знам че не е хубаво и се старая да мисля положително и също благородно завиждам на момичетата, които безпроблемно и на майтап изкарват бременностите  си. Но ако отсега хабим толкова нерви, какво ще правим като родим. Повечето ми приятелки ми казват, че всичко започва , когато се появи малкото човече 😆

# 444
  • Мнения: 772
И аз нямам кантар и не съм се теглила,не мисля,че съм напълняла.Едва ли ще си купя,че ще видя час по час на него.Много съм вманиачена на тема килограми,но се старая да ям полезни храни и да не гладувам!

# 445
  • На север
  • Мнения: 1 377
Здравейте и от мен. Снощи поспах малко и като се събудих, разсъних се и до 4:30 гледах телевизия.
Деси, и аз като се ядосам и усещам напрежение долу.
За кафето аз съм луда за него, но се притеснявам с тези болки и като че ли когато пия кафе е по-зле за това ако пия е по мъничко.
За килиграмите... Sad Аз съм 73 Sad Никога не съм била толкова много през живота ми. Последните месеци качих много. Вчера дънките ми стягаха. Сериозно се замислям да мина на диета да сваля поне малко. Като казвам диета нямам предвид глад, а по-скоро да намаля калириите и да наблегна на зеленчуците и салатите. Направо ме е срам да се прибера в Бг така...

# 446
  • Мнения: 647
Здравейте,колко много сте изписала.
За килограми аз на тоя етап,няма да си купя кантар да се натоварвам ивлишно и с това хаха.
Сънувах тази нощ такива глупости,че два пъти ставах и се чудя дали всичко ми е наред.
Параноична работа какво да се прави.

# 447
  • Мнения: 980
Хайде всички задружно да сме на хапчетата на Деси 😂😂😂

# 448
  • Мнения: 647
Хайде всички задружно да сме на хапчетата на Деси 😂😂😂
Май,май ще се наложи хаха.

# 449
  • Варна
  • Мнения: 298
Хахахаха, като гледам какви се събираме май имаме нужда.. 😆
Я да ви питам освен фолиева к-на пиете ли и други витамини?
От вчера имам един мн гаден вкус в устата на желязо - много е неприятно Sad не, че ми пречи да хапвам де... не ми губи апетита:)

Общи условия

Активация на акаунт