Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 21 тема

  • 144 408
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3
Здравейте момичета ,
Преди три дни правих процедурата с Venus Viva .
Искам да попитам тези от вас , който са я правили какъв е резултата . Доволни ли сте ?
Смятам да направя още 2

Аз съм правила 2 процедури през месец - ноември/декември 2016г и съм адски доволна - лице и околоочен контур. При мен основно беше много видим лифтинг ефект - ако кожата е отпусната - след Вива се изпъва по черепа. Много видимо в зоната около очите, повдигане на паднал клепач. При приятелки - изчистване на пигментни петна и свиване на порите. Кожата става по-сочна, плътна, жива.  Ефектът върху пигментните петна и порте се вижда веднага, а за стягането - максимален ефект имах до към 3 месеца от процедурата. След това се задържа - не е ден до пладне Simple Smile



И при мен положението с кожата на корема след раждането е зле, нямам подкожна мазнина, когато съм облечена не си личи, но пък кожа и стрии в изобилие.Пробвала съм някои процедури, но разликата след тях е незабележима. Последното което ми предложиха е да пробвам мезотерапия мисля, че казаха със силиции, но не помня добре, който бил точно за стягане и да го съчетая с процедури с радиочестотен лифтинг. Все още мисля дали да пробвам или ще са поредните пари на вятъра.

Звучи много добре и би следвало да има ефект Simple Smile Най-вероятно ще е със STRIMATRIX на RRS - с ХК и органичен слиций Simple Smile РФ-ът много ще спомгне стягането - добре ще се комбинира с мезото Simple Smile
Много благодаря Simple Smile
При мен проблема е белези от акне
Надявам се да има резултат

# 121
  • Мнения: 763
Алена извинявам се, ако си коментирала, но къде си правила процедурата и трябва ли време за възстановяване Simple Smile

# 122
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Алена извинявам се, ако си коментирала, но къде си правила процедурата и трябва ли време за възстановяване Simple Smile

Правих я в Есте клиник при Люси и според мен има значение къде се прави. Апаратите са еднакви, но е важно какви настройки се избират.

Възстановяването - при мен бяха нужни няколко дни - в деня на процедурата и през следващия - имах малко зачервяване, на третия ден - спокойно слагах грим и излизах Simple Smile Това зависи както от настройките (силата), така и от реакцията на кожата. А също и от грижите след това.

# 123
  • Мнения: 3 028
Алена извинявам се, ако си коментирала, но къде си правила процедурата и трябва ли време за възстановяване Simple Smile

Правих я в Есте клиник при Люси и според мен има значение къде се прави. Апаратите са еднакви, но е важно какви настройки се избират.

Възстановяването - при мен бяха нужни няколко дни - в деня на процедурата и през следващия - имах малко зачервяване, на третия ден - спокойно слагах грим и излизах Simple Smile Това зависи както от настройките (силата), така и от реакцията на кожата. А също и от грижите след това.
Алена, а получи ли се белене, корички и т.н  Цената как се определя?

# 124
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
...Алена, а получи ли се белене, корички и т.н  Цената как се определя?

Там, където енергията пробива кожата стават "точки" - все едно има пробождане и раничката е хванала коричка. Тези точки падат - колкото повече хидратация се прилага - толкова по-бързо.  Първия път - на 4-5 ден, втория път - 2-3 ден.

Скрит текст:

Цената е за 1 процедура - около 600 лв, ако се прави пакет - има отстъпка. Минава се колкото пъти е нужно, където е нужно - проблемните зони се повтарят.

# 125
  • Мнения: 2 809
Не са пари хвърлени на вятъра,ако попаднеш на хора,които умеят да работят с апаратурата си.Мястото,на което си правя лифтинг на лицето,моя приятелка ходи на кавитация.Интересното е,че на килограми е същата,но краката й изглеждат страхотно.

Първо се научи как да цитираш правилно във форума, че само мазало правиш в темата, а  след това може пък и някой да се върже на скритата ти реклама.
Вярно, че мине не мине и в темата се появят такива като теб с "вълшебно" евтино място с прекрасни резултати и апаратура.
Ама пък е много досадно да подценявате толкова мисловния капацитет на списващите в темата.


Не е по темата, но би могла да приемаш силиций под формата на диатомична пръст (продава се в по-големите аптеки)


Това пък за какво? И пие ли се или си топиш крачката?  Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: 3 028
Алена, как на процедура? Аз искам на цялото лице ( заради петната) отделно на гърдите ( разрез котва)
Моя приятелка иска на малък белег на лицето. Цената ще е еднаква, ако аз правя цяло лице, тя само белег?

Самсара, и аз за толкова време, не се научих да цитирам правилно, ама... #Crazy

# 127
  • София
  • Мнения: 2 439
Диатомичната пръст е богата са силиций. Пие се за изчистване на организма и за някои други неща. Няма нищо общо със стриите. Те не се повлияват. Не че нещо друго се повлия при мен, докто я пиех .....

# 128
  • Мнения: 2 809
Самсара, и аз за толкова време, не се научих да цитирам правилно, ама... #Crazy

Ааа, не съм съгласна. Как въобще пък ти хрумна!
Цитираш си идеално и правилно  Grinning

Мен вероятно и Вива няма да ме огрее с тази моя кожа  Tired

Wind, споделяла ли си коя ти е докторката?

# 129
  • София
  • Мнения: 5 197
Въобще не попитах 😳😂
Д- р Петрова , Тодорова ?
Не знам ....
На 3 март имам час , ако не ме тръшне някой вирус .

Докторката изглеждаше много добре , над 50 , не й беше напълно опъната кожата , каза , че поставя филъри , но не прекалява , защото на слабо ( като нейното лице) много си личи и "раздува" цялата физиономия. И стои прекалено изкуствено.
Тя самата никак не изглеждаше изкуствена. Може да кажеш , че е на 40 , не повече .
Беше много мила.
Не искаше да ми "набута" скъпи процедури .
Даже каза , че за по млад човек изобщо не би препоръчала агресивни процедури .

Единствено ботокс каза , което пак е странно , тъй като в други страни уж го препоръчват за хора над 35г.

# 130
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Алена, как на процедура? Аз искам на цялото лице ( заради петната) отделно на гърдите ( разрез котва)
Моя приятелка иска на малък белег на лицето. Цената ще е еднаква, ако аз правя цяло лице, тя само белег?

Самсара, и аз за толкова време, не се научих да цитирам правилно, ама... #Crazy

Когато не е на цяло лице е на импулс. Имат ценоразпис клиниките. Примерно 5 лв за 1 импулс.

# 131
  • Мнения: 575
 bouquet Здравейте хубавелки, ще помоля за мнения относно възстановяването след поставяне на хиалурон в устните. Та така, реших и аз да се ъпгрейдна, днес е втори ден след процедурата, но за съжаление резултата е доста крив  Confused Питането ми по-конкретно е за масажирането на устните след това. Не веднага след самата процедура, а първите дни. Четох доста мнения, но уви все противоречиви. На места пишат правете масажи, на други казват, че е забранено.
Аз на своя глава масажирам с "Шуслерова сол №3" (маз) с идеята да се разсеят бабуните. Моля ви споделете, правили ли сте масажи, колко често, колко време след това и въобще имат ли смисъл от тях  newsm78

Последна редакция: сб, 24 фев 2018, 08:27 от Africana

# 132
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
На мен винаги са ми препоръчвали масажи, за да се разнесе продукта и да няма топчета. Това обаче допълнително травмира и може да увеличи отока.
Какъв продукт е поставен?

Последна редакция: сб, 24 фев 2018, 09:36 от a.l.e.n.a

# 133
  • Мнения: 1 123
bouquet Здравейте хубавелки, ще помоля за мнения относно възстановяването след поставяне на хиалурон в устните. Та така, реших и аз да се ъпгрейдна, днес е втори ден след процедурата, но за съжаление резултата е доста крив  Confused Питането ми по-конкретно е за масажирането на устните след това. Не веднага след самата процедура, а първите дни. Четох доста мнения, но уви все противоречиви. На места пишат правете масажи, на други казват, че е забранено.
Аз на своя глава масажирам с "Шуслерова сол №3" (маз) с идеята да се разсеят бабуните. Моля ви споделете, правили ли сте масажи, колко често, колко време след това и въобще имат ли смисъл от тях  newsm78
Не е добре първите дни след поставяне да се прави масаж .Защото тъканите са травмирани и често се получава възпалителна реакция .По - добре слагай Лиотон , успокоява и спада отока.Предпазва от възпаление ако има хематоми .
Някой беше писал в темата че ако е сложен филър с плътна консистенция трябва да се прави масаж .

# 134
  • Мнения: 575
На мен винаги са ми препоръчвали масажи, за да се разнесе продукта и да няма топчета. Това обаче допълнително травмира и може да увеличи отока.
Какъв продукт е поставен?
HYALURONICA 1мл. разделихме го на половина за устни и назолабиални.
 Аз продължавам с масажите и ще се моля да се разнесе равномерно Animal Speak No Evil

Общи условия

Активация на акаунт