Идва лятото горещо, а през ЮНИ мъничкото нещо

  • 13 988
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 903
Здравейте милички   bouquet
Влизам за малко, за да поздравя и отивам да лягам, че ако знаете каква настинка ме е гепила направо не мога място да си намеря, то е гърло, то е хрема, то е глава, а най- гадното е, че и температура имам  #Crazy не издържам вече егати времето шантаво  #2gunfire
ЧЕСТИТА РОЖБА НА ЕМОЛИ И СЪПРУГЪТ Й  Hug ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ, А НА ТЕБ ЕМОЛИ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И СКОРОШНО ЗАВРЪЩАНЕ, ЧЕ ТАКА НИ ПРИТЕСНИ ТЕЗИ ДНИ БЕЗ НИКАКВА ИНФОРМАЦИЯ  ooooh!
Мрънчо ама какъв хубавец само пу-пу целувки и на теб и на него от нас с непослушното и разтягащо се човече  Wink Wink Wink
Я кажете нещо за Майчин дом, че в крайна сметка май там ще се насочвам- имате ли мнение по въпроса и знаете ли какво искат за болницата да се носи, че се подготвих за Шейново, но нещо се колебая... Благодаря
Лек и усмихнат ден на всички   bouquet

# 31
  • Мнения: 81
Честито на мама Emoli. Да и е жиж и здрав сина и много радост да им носи. а на мама по-бързо да се възстановява!  smile3525
Mrancho, Стефан е голям сладур пу-пу, ами при такива красиви родители ...
Видях, че снощи Пепитка е пуснала новата тема,за което   bouquet, но аз не можах да се вредя да пиша, защото мъжът ми зае компота (компютъра).
Лек ден момичета!

# 32
  • Мнения: 81
Честит рожден ден на Noneto! Желая ти късмет, семейно щастие и скоро да гушнеш едно здраво бебче! newsm59

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 806
Честито бебче Виктор на мама Емоли! Да е живо, здраво и много послушно за радост на мама и тате . newsm51

Благодаря момичета а за бебчовците имайте търпение скоро ще са при вас а сега наистина използвайте всиака свободна минута да си почивате да се разхождате и си мислете че скоро бебо ще е при вас Той и сега е там  pregnant даже повече но просто в този момент не го осъзнавате. Интересно аз се възстанових много бързо и ако не са повечкото ми кг все едно не съм раждала. Бебо е много послушен за сега и обещавам да ви разкажа за едно изключително лесно раждане  Peace ако ми остане малко време тази вечер. Абе като гледам колко мънички се раждат другите бебчовци май за сега сме слончето в групата  261uu . Хайде за сега толкова от мен отивам да  1ironing че след малко ще  baby
ААА щях да забравя Честит рожден ден  Noneto  hbday

# 34
  • Мнения: 434
Mami sorry che pisah na latinica ma niama kak!
Minavam samo da saobshtia che sme dobre i na 25-ti vlizame za planirano sekcio!
Nadivam se na vashata virtualna podkrepa shtoto neshto vze da me hvashta shubeto!!!

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Mami sorry che pisah na latinica ma niama kak!
Minavam samo da saobshtia che sme dobre i na 25-ti vlizame za planirano sekcio!
Nadivam se na vashata virtualna podkrepa shtoto neshto vze da me hvashta shubeto!!!

Денит, мила естествено че всички ще ти стискаме палци и ще се молим всичко да мине добре  Praynig  А ти при първа възможност съобщи на някого как сте с бебчето  Wink

Много  Hug  Hug  Hug

# 36
  • Мнения: 1 170
Я кажете нещо за Майчин дом, че в крайна сметка май там ще се насочвам- имате ли мнение по въпроса и знаете ли какво искат за болницата да се носи, че се подготвих за Шейново, но нещо се колебая... Благодаря
Лек и усмихнат ден на всички   bouquet
Погледни в тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100043.msg1764596#msg1764596

А ако имаш някакви по- конкретни въпроси за обстановка, условия или каквото и да било, питай Hug

# 37
  • Мнения: 1 170
denit , стискаме ти палчета Hug

# 38
  • Мнения: 554
Честит Рожден Ден на Noneto  bouquet
Честити нови беборански попълнения на мама Емоли и Мрънчо! Да са ви живи здрави и само радост да ви носят  bouquet


Аз бях 4 дена в болница и сега сядам на компа да ви видя Hug Приеха ме в четвъртък в Шейново за да ме набллюдават понеже бебка много малка и околоплодните води малко. Днес като ме изписаха се оказа че за 4 дена е качила 300 грама и вече по - на човек прилича .... 2750 е девойката Simple Smile Иначе освен , че ми "напомпаха" бебчето със системки ефекта от седенето в болницата беше , че получих такъв уплах от раждането , че направо психясах. 4дена бях в предродилно и можете да си представите за ужаса които изживях.... никакво спане по цяла нощ от виковете на раждащите мами .... докато им се получи разкритието се разхождат и охкат из коридора пред вратата ми ... един санитарен възел ползвахме .... абе нагледах се на раждания ... преживчх около 70 такива и за мойто сили не ми останаха. Изревах си ревалото от страх и ужас и на финала се обадих на хирурга ми да ми донесе препоръка за секцио заради хернията ми и на 01.06 ще раждам с планово секцио. На 31 ще постъпя в болницата .... запазих си и ВИП стая.
Много съжалявам че се навих да влезна в болница  защото ако не го бях направила нямаше да се побъркам толкова и щях да си родя нормално както исках...
Раждането отстрани изглежда доста стряскащо... след това мамите като ги гледах как се радват и колко бързо забравят за болката.... но май аз бях тази която я помнеше и я изживяваше и заради тях.
Това е от мен за сега ..... липсвахте ми много .....

TABBY защо се колебаеш за Шейново?

# 39
  • Мнения: 419
Честито бебче на Емоли,да и е живо и здраво!Честит рожден ден и на Нонето!Много е топло наистина вече и не се издържа.

# 40
  • Мнения: 419
Здравейте!Исках да ви питам какво мислите за старата традиция да се осолява бебето за да не мирише'о после?Извинявам се за въпроса,обаче преди некоолко дена разбрах за тази традиция и днес и майка ми потвърди,даже и тя я е спазвала,а аз четох че има и смъртни случаи.Благодаря ви за отговора.

# 41
  • Мнения: X
Привет и от мен с днешна дата!
Радвам се да видя ,че като цяло положението при вас е оптимистично....
Честит рожден ден на Нонето-да е жива и здрав и много щастлива!
А аз днес пак ходих да раждам и пак се оказа,че без външна намеса няма да стане....макар и да ми позачестиха контракциите,и цяла нощ да не съм мигнала от засичането им...се оказа ,че всичко е пак като миналия път.......готово...но,нямам разкритие.А ,нали се боря за максимално естествено раждане-ще чакам....вече вкъщи ме бъзикат,че ще ме предложат на "Гинес" за найй-дълго раждаща мама....Е,поне се разбрахме,че ако не си излезе само-другата седмица ще си харесам дата и ще ми редизвикат раждане....
Е,това е от мен засега....дано скоро се похваля с нещо по-интересно.

А,Mucunka,това са бабини диветини-освен сда повредиш бебо/да му изсушиш или направо изгориш нежната кожичка/друго няма да постигнеш....Даже напоследък препоръчват да не се слага и сапун при всяко къпане...

# 42
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Честито бебе Виктор на Емоли!Да е жив и здрав и много послушен!

 newsm59 nbirthday newsm59, Noneto! Бъди здрава и скоро да се похвалиш със сладко бебче.

Честита ни нова темичка!Благодарности на Пепитка!Отново е с хубаво оформление! Само с вести от щъркели да я запълним!

Аз съм добре.В понеделник ходихме до София.Бях на видеозон в МЦ"Фемина".Бебка е все още доста малка-2100.И вероятно манекенка ще се роди.Доктора каза, че към 2500, а чудо щяло да бъде, ако достигне 2700-2800.Водите ми са на долна граница и сега всяка седмица трябва да ходя на запис на тоновете на бебка да не би да започне да страда.Иначе всичко и е наред.Но аз да ви кажа чесно много съм притеснена.Доста си поплаках.Знам, че всички деца не се раждат с еднакво тегло, и така на моменти се успокоявам, но.....
Извинявайте, май доста се оплаках.
Това е засега от мен!Целувки на всички!

# 43
  • Мнения: 419
Кабранска ,благодаря ти за бързия отговор и аз нямам намерение да го осолявам,а и почетох в нета някои неща.

# 44
  • Мнения: 729
Момичета, вижте това, ако бързате или трябва да се връщате след раждането на работа, може и да улеснят положението на мамитата...
"160 лева над заплатата си ще получават майките, които се върнат на работа след като децата им навършат 200 дни. Това съобщи в Разград социалният министър Емилия Масларова.
Минималната заплата ще се отпуска, докато детето навърши две години.
Законопроектът предстои да бъде внесен в парламента до края на месеца, обясни председателят на социалната комисия д-р Хасан Адемов.
Инициативата е на депутати от управляващата коалиция. По този начин майките няма да губят професионална квалификация, минималната заплата ще бъдат задължени да дават на бавачка, наета от рисковия контингент на пазара на труда – жени в предпенсионна възраст или на член от семейството.
Няма да бъде необходимо отпускане на допълнителни средства от бюджета, увериха Масларова и Адемов. Ако бъде одобрен от парламента, законът ще влезе в сила в началото на 2007 г. "
Информацията е от "Еcon.bg"

Общи условия

Активация на акаунт