Идва лятото горещо, а през ЮНИ мъничкото нещо

  • 13 977
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Честита ни нова темеичка!!! Да си я пълним само с новини за новородили се живи и здрави бебчета!!!

Честито малко съкровище на Емоли, много се радвам че таткото ни е писал, за да ни информира. Да им е жив и здрав и много да ги радва.

Мрънчо, пу-пу да не са му уроки на твойто момченце. Ама е много красиво бебе. Сериозна ще бъде май конкуренцията за малката Калина Grinning

Желая на всички ви много хубав ден!!!! Hug

# 16
  • Мнения: 68
Забравих да ви кажа, че ние вече почти всичко си имаме за малката. Майка ми и баща ми бяха събота и неделя при баба и дядо в Димитровград, и мама е накупувала такива красиви български дрешки, чершафчета, одеалца на никакви цени. Аз направо съм потресена от огромната разлика в цените тука в София и там. Например взела ми е 2 комплекта чершафи бели с бродерия слончета и еленчета за по 12 лв., като хасето е българско не от това дето като го изпереш и вече за нищо не става. Памучните ританки ги е взела по 0.80 лв. Тука са по мин. 1.50, което си е двойно. Стархотно плюшено одеалце със зайче в оранжево за скромната сума от 7.50 лв. Аз миналата седмица обикалях детските магазини за такова и под 20 лв. нямаше. За съжаление нямам фотоапарат в момента за да ги снимам и да ви ги покажа.
Та това е от мен.

# 17
  • Мнения: 2 142
Здравейте, момичета!  Hug
Аз съм кажи-речи добре, подгонил ме е някакъв дребен карък, но ще се оправя- няма начин. За раждане вече и не говоря, май, ще си чакам термина, най-рано, а защо и да не се запиша в юлската тема  Laughing Вчера бях на запис на тонове и на преглед. Бебка е пораснала, много активна и с чудесен ритъм, и контракции си имам, но много леки. Въобще нищо не показва, че би могло скоро да има раждане. От жегата ми се подуват краката и ръцете и съвсем ми натежа, ама все, ще устискам някак, уж малко остана Crazy

Mrancho, прекрасен е юнака, ако не се разберете за Калина и аз ще имам момиченце, може да се кандидатирам за тъща!  Mr. Green Да ви е жив и здрав и много да ви слушка!   bouquet

Честито бебе Виктор, на мама emoli!  Да расте усмихнато и добро момченце! Много да радва мама и тати! Emoli, скорошно възстановяване и те чакаме отново сред нас! smile3525

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Урааааа...нова темичка. Май ставаме все по-активни  Simple Smile Благодаря Пепита!
Честито бебе на Emoli, пожелавам й скорошно възстановяване и много щастие с малкия Виктор!   smile3525
Малкия Стефан е голям сладур, пу-пу... Simple Smile
ddaannii, добре, че ме светна ...имам една приятелка, която зарежда няколко магазинчета за дрехи от Димитровград. Ще мина да я видя днес, може да има бебешки Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 092
Пепитка благодаря за темичката!  bouquet
Стефан е много сладък -а като ходя на гости на брат ми в Пловдив може и да се вредя да го запозная с моята бебка нали ми казаха че е момиченце smile3522 Ще изчакам да се роди само !  smile3521

Честито бебе Виктор на мама Емоли! да е живо здраво и много послушно момченце!
Емоли възстановявай се бързо и те чакаме при нас!

# 20
  • Мнения: 1 138
Пепитка темата е страхотна както винаги newsm51.
A Стефан е прекрасно бебче. Много да радва мама и тати и да папка и да пълни памперсите,
Честито бебче Виктор на Емоли. Да е жив и здрав. А на Емоли бързо възтановяване и скоро я чакаме пак при нас!

Момичета искам да ви се оплача. Нали днес ще е мнооого топло - 30 градуса и си викам я да взема да си извадя вече чехлите че инак е ужас с тези гуменки (защото мокасините не ми стават та затова с гуменки) и какво мислите, о ужас не мога да си обуя чехлите newsm50. Не само че приличам на прасенце вече ми и краката ми са станали прасешки Animal Pig Вие как сте момичета с тез неща. Краката подуват ли ви се. Е моите освен че са подути ами са и по-дебееели Sick Сега се чудя дали да взема да си купя едни джапанки и с тях да си маам гащи до работата (ама малко ме е срам по джапанки Embarassed). Ох и след цялата тази драма с чехлите му викам на бебока да взема и да излиза вече. Хем ще  се гушкаме, хем се нядявам да поотслабна. Може ли мамитата дето вече си гушкат бебките да ми кажат колко килца се сваля с раждането че се чудя тез моите 20 отгоре как ще ги сваля.
Поздрави на всички  bouquet Hug

# 21
  • Мнения: 182
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ЕМОЛИ! МНОГО, МНОГО ДА ГИ РАДВА И ДА ИМ Е ЖИВ И ЗДРАВ!
Поли*, и на мен ми се подуват краката, не е много но не мога да си вляза в предишните обувки, чехли и т.н. За сега карам с едни мокасинки дето си ги взех още в началото на седмия месец, но вече е топло за тях, та и аз не знам с какво да се обувам. Ама то при мен е по-лесно, защото нали не смея да мърдам много от в къщи заради пустите му контракции, че на мен ми е рано още трябва да устискам поне още 2 седмици.

# 22
  • Мнения: 1 559
Честит младеж на мама Емоли!!Да им е жив и здрав, и послушен!!!

Искам вече да излиза и моето фъстъче,че много ми тежи #Cussing out...а и нямам търпение да си е гушкам Hug.Днес усещам на моменти леко изтръпване на корема,и леко втвърдяване newsm78.Снощи имах на два пъти втвърдяване..дано се почва Praynig.А иначе нямам болки,освен в костите и вътре в...... Sick
 

# 23
  • Мнения: 1 559
Поли и аз съм така с краката...и нищо не ми става #2gunfire,освен едни маратонки без пета,и едни чехли #Cussing out.Иначе всичко друго си стои в шкафа.А да ти кажа,че бях чела една тема,и някои мами казват ,че и след раждането,краката им останали деформирани Shocked,и са с 1 номер по големи..и аз изпаднах в ужас,защото имам толкова хубави обувки и т.н.(скъпи),които ако няма да мога после да обуя,ще умра от яд #Cussing out #Cussing out.Таи ,че да се молим ,че ще ни спаднат прасешките копитца. Praynig

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Честито на мама Емоли да й  е жив и здрав юнака

Мрънчо, ама много сте хубави, бе - одобрявам за зет  bowuu smile3521 Чакаме да разказваш, ама като знам каква е въртележка около бебока, може и да не е скоро  newsm47

Мами, които смятате да кърмите - внимавайте какво ядете, когато почнете да кърмите, защото всичко отива в кърмата и се отразява на бебчо. Говоря от собствен опит - от петък такова коремче я боля Калина, че ми се плачеше - беше я хванал ужасен запек и много се мъчеше  newsm45
Чак по-късно се сетих, че ядох тиквички с ориз 3 дни подред  newsm61, а те запичат...
Като спрях да ги ям и на следващия ден се оправи - така че внимавайте!

Поли, не мога да кажа колко съм свалила, щото нямам кантар, обаче влизам в повечето дрехи от кръста надолу  bowuu Обаче в бюста.... Памела ряпа да яде и нищо там не става  Embarassed

# 25
  • Мнения: 721
Честит юнак на мама Емоли! Голям късметлия да бъде и да радва мама, тати и цялата рода Mr. Green

Вчера забравих да ви кажа, че док за пореден път потвърди пола на нашта бебка Heart Eyes
Така се беше разкрачила и мога да кажа, че пеперудката и е бая големичка Blush И беше много смешно, че само се чепеше да си я показва - ужас, никакъв срам няма тази госпойца Crazy Добре, че не се видя пишок, защото татито каза, че ако още веднъж сменят пола, ще се гръмне #Crazy
Иначе да ви се оплача - започна ми сенната хреме Cry Нещо страшно е, само се моля да завали, че само щъкам из нас, кихам, кашлям, пърдам.... ooooh! Всичко ме сърби, а най-лошото е, че никакви лекарства не мога да пия.
Поне засега краката не ми се подуват, обаче как се схващат, особено докато си нанкам. Току няма-няма и както си спим и скачам като ужилена. Само така ми се отпускат мускулите.
Искам да ви се похваля и за ремонта. Моето мъжле най-сетне боядиса, след като сам (забележете) направи вътрешна изолация и изпави стените с гипс-картон. Перфектно го е направил. Сега остана само циклене и лакиране и подреждаме стаята. Много съм щастлива Simple Smile
Май се поулях....цунки на всички мишки и мишоци

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Сега видях, че днес си имаме рожденичка  Mr. Green

bdbaloni noneto bdbaloni Бъди жива и здрава и ти пожелавам скоро да се радваш на най-хубавия подарък.

# 27
  • Мнения: 191
4ЕСТИТ СИН НА МАМА ЕМОЛИ. ВСИ4КИ ТОЛКОВА ГО 4АКАХМЕ ТОВА БЕБ4Е. ЖИВ И ЗДРАВ ДА ВИ Е, МНОГО ДА ВИ РАДВА И 6ТАСТЛИВО ДЕТСТВО МУ ЖЕЛАИА. Емоли а на теб бързо възстановяване и те 4акаме при нас. При мен все така няма никакви признаци, ни контракциика, ни ни6то smile3506. Ужасно изнервя6то положение. Хаиде прятен ден и много усмивки днес. Laughing  bouquet

# 28
  • Мнения: 3 092
Честит рожден ден  на Нонето и от мен ! Поздравлението ми стана в рима - сладко бебче да си има ! Весел празник ! smile3525
За протокола - краката ми отичат много хубаво.У дома си ходя боса.Джапанките също ме стягат. #CrazyНося достатъчно голям номер , но ако се наложи и по-голям няма проблем.Без друго си поръчвам обувките.Вече за мен това е без значение. Thinking
Постоянно ми е горещо и вече ме избива на лудост smile3511 може би ще се завра в банята да я чистя та така барем се разхладя  незнам вие как понасяте жегите , но аз не ги понасямммммммммммммм никаккккккккккккккккк cry

# 29
  • Мнения: 729
Голяма съм шматка! Забравих да отида на онази лекция от 9 месеца, на която се канех!!! Banghead
Къде ми е пустия бременски акъл? А се чудя по цял ден какво да правя!!! И като ми резнат единствената утеха- нета, направо се побърквам!
Честита Рожденничка, Нонето!!!
Честито Бебе на мама Емоли!!! Най-после, че аз дори я сънувах от притеснение! Толкова време без новини!
Мрънчо, прекрасен ти е юнака, пу-пу!!!

Общи условия

Активация на акаунт