СофтУни Светлина

  • 85 633
  • 463
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 055
Здравейте,
Както обещах - пиша за посещението ни в Софтуни Светлина.
Вчера бяхме с Калоян в училището - той прави тест и есе за около час, а аз имах разговор с г-жа Пенева, която ми направи прекрасно впечатление.
Според детето тестът е бил подобен на този, качен в сайта на училището, но за есето не смея да споделя темата, защото аз чух едно, а той друго и е писал каквото е разбрал.
Разговорът беше много информативен, независимо, че аз вече бях прочела всичко в сайта и други източници (и го споделих Smile ).
След около 2 седмици ще получа отговор дали е приет, или не. При положителен отговор изпращат договор, който бил във 2 варианта и в зависимост дали се плаща наведнъж - 7 300 лв. или на две части по 4 000 лв. + такса за записване 700 лв. и при двата. Мястото се запазва само ако се подпише договор и плати. Няма пречка да се изчака и класирането в друго училище - частно или държавно, но детето ще бъде записано по-късно само ако има места.
Успех на всички, които ще кандидатстват !

# 91
  • Мнения: 112
Интервю ще има ли? Какво ниво по английски е препоръчително да има детето?

# 92
  • София
  • Мнения: 6 182
Много благодаря за информацията!

# 93
  • София
  • Мнения: 1 055
Интервю с Калоян нямаше. За нивото на английски е добре да има В1, защото от там започвали. Приетите деца юни ще правят тест по английски за определяне на нивото и ако някое е с по-ниско от необходимото ниво и в училището ще има възможност за учене през лятото. Пропуснах да пиша, че започватот 01.09, но първите 2 седмици били опознавателна цел.

# 94
  • Мнения: 260
Да разбирам ли, че ако детето е с ниво по-ниско от В1 по английски език ще трябва да се плаща допълнително за обучение по езика през лятото в Софтуни Светлина?

# 95
  • София
  • Мнения: 1 055
Само набързо да се похваля, че синковецът е приет!!!

# 96
  • Мнения: 260
Честито! Имате повод за празнуване днес.

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Да разбирам ли, че ако детето е с ниво по-ниско от В1 по английски език ще трябва да се плаща допълнително за обучение по езика през лятото в Софтуни Светлина?
Не!Ваша работа е да наваксате и във ваш интерес!

# 98
  • София
  • Мнения: 8 280
От ниво Б1 или от Б2 започват?
Ако не се лъжа, в държавните училища А2 трябва са е нивото в края на 7 клас.
В някои частни поквиват FCE (т.е. нивото им е доказа но със сертификат) , но едва ли при много деца има този външен изпит.

# 99
# 100
  • София
  • Мнения: 317
Аз уча в СофтУни. Идеята им е да ти прберат парите, после качество нула. Всяка година става все по-зле. Има добри преподаватели, но го обърнаха на печалбарство. Аз лично съм много разочарована.

# 101
  • Мнения: 7 154
Аз уча в СофтУни. Идеята им е да ти прберат парите, после качество нула. Всяка година става все по-зле. Има добри преподаватели, но го обърнаха на печалбарство. Аз лично съм много разочарована.
Преди 12 години сте писали, че сте на 29г. Вероятно не говорите за гимназията.
За курсовете към СофтУни ли става въпрос?

# 102
  • Мнения: 8
Аз уча в СофтУни. Идеята им е да ти прберат парите, после качество нула. Всяка година става все по-зле. Има добри преподаватели, но го обърнаха на печалбарство. Аз лично съм много разочарована.

Напълно споделям това мнение. Аз също бях студент там. Преди поне имаха кариерен център и чрез него симулираха, че търсят работа на по-добрите студенти. Сега май и него са закрили и понеже намаляха доходите от глупаците, решиха да отворят СофтУни Светлина, за да лъжат по-малките и наивните им родители.

# 103
  • Мнения: 8
Аз уча в СофтУни. Идеята им е да ти прберат парите, после качество нула. Всяка година става все по-зле. Има добри преподаватели, но го обърнаха на печалбарство. Аз лично съм много разочарована.
Преди 12 години сте писали, че сте на 29г. Вероятно не говорите за гимназията.
За курсовете към СофтУни ли става въпрос?

Става въпрос за ПУЦ-а на Наков, нагло наречен университет без да е с нужната акредитация.
Вероятно жената има предвид основната програма на ПУЦ-а.  

return return

# 104
  • София
  • Мнения: 83
Би било добре да се включат и родителите на учещите гимназисти и да изкажат мнение. Все пак първият срок приключи и ще е добре да е ясно дали нещата са така розови, както в началото.
И при тях ли таксата е повишена или са в "заварено" положение Simple Smile и какво е обяснението.
Защото ако така прогресира ще е страшно до 12 клас.

Действително ли е билингвално обучението и за кои предмети, абе общо взето да споделят неща от кухнята , но без да си спестяват всички негативи...

Общи условия

Активация на акаунт