Крем за около очи - 8 тема

  • 114 763
  • 728
  •   2
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 112
Здравейте и от мен!
Нова съм в темата, но бих искала да се включа 😊
Към момента не ползвам нищо специално за околоочния контур, но съм забелязала, че крем от невен добре ми влияе.
Мисля да взема и аз да пробвам Балеа с урея 😏
Лека съботна вечер! ⚘

# 31
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
в момента ползвам filorga time filler eyes,не е никак лош,но малко съжалих ,че не взех някой от кремовете  на Мизон,много съм доволна от тях,но не ми се чакаше доставка.Много искам вече да ги внесат тук и да мога да си ги купя без да чакам сума време да ми ги доставят.

Последна редакция: сб, 17 фев 2018, 21:39 от ted.

# 32
  • Мнения: 6 704
Мизон от iherb ли поръчваш?
Невена го препоръчват за торбички под очите, аз имам лайка и липа и сега ще си направя от отварата ледени кубчета.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 840
И аз ползвам в момента Тайм филър айс.  Не е лош.

# 34
  • Мнения: 445
А дали е нормално да ме щипе от околоочен крем?Hushed

# 35
  • Мнения: 10 257
Къде ти щипе? Вътре в окото или около очите ти дразни? На предната страница съм се описала и аз с подобен проблем. Сега от мол се връщам и ми дадоха сума и мостри на някаква марка Kiehl's. Пробвах и околочения направо в магазина. МНого ми допадна. Не ми за люта. Ще го разнося тази седмица и ще споделя. Какви са що са тия не ги знам. Крема им 30$ у наше село околочния. Ще пиша пак. Мазен е доста, но и аз съм на възраст с изключително суха кожа, и не ме бърка. Но за някой с мазна няма да е подходящ.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 758
в момента ползвам filorga time filler eyes,не е никак лош,но малко съжалих ,че не взех някой от кремовете  на Мизон,много съм доволна от тях,но не ми се чакаше доставка.Много искам вече да ги внесат тук и да мога да си ги купя без да чакам сума време да ми ги доставят.
Доволна ли си?В една аптека доста ми хвалеха този крем и ме уверяваха,че има видим уау ефект.

# 37
  • на дъното
  • Мнения: 1 543


И двата крема хидратират много добре

# 38
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Ползвала съм Филорга Оптим айс два пъти, уау ефект не видях/какъвто между другото не съм видяла от никой крем/. Кремът не премахва бръчици, може да овлажнява нежната кожа в тази зона, някои съставки само оптично  минимизират бръчиците, други - забавят появата на нови, но да изчезват торбички и бръчки - няма такова чудо на пазара Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 1 758
Ползвала съм Филорга Оптим айс два пъти, уау ефект не видях/какъвто между другото не съм видяла от никой крем/. Кремът не премахва бръчици, може да овлажнява нежната кожа в тази зона, някои съставки само оптично  минимизират бръчиците, други - забавят появата на нови, но да изчезват торбички и бръчки - няма такова чудо на пазара Wink
Оо,няма разбира се,и аз съм убедена в това Peace.Знаем с какво изчезват-филър и ботокс Laughing

# 40
  • Мнения: 445
Къде ти щипе? Вътре в окото или около очите ти дразни? На предната страница съм се описала и аз с подобен проблем. Сега от мол се връщам и ми дадоха сума и мостри на някаква марка Kiehl's. Пробвах и околочения направо в магазина. МНого ми допадна. Не ми за люта. Ще го разнося тази седмица и ще споделя. Какви са що са тия не ги знам. Крема им 30$ у наше село околочния. Ще пиша пак. Мазен е доста, но и аз съм на възраст с изключително суха кожа, и не ме бърка. Но за някой с мазна няма да е подходящ.
Щипе ми там, където съм го намазала, под очите и на костта под веждите. Няма зачервяване и до 5-10 мин.спира да ме щипе. А това само сутрин ли е добре да се маже или може и вечер?(извинявам се за глупавите въпроси Blush)

# 41
  • Мнения: 10 257
Ако питаш за крема който съм споменала и сутрин и вечер може. Очен крем си е.

# 42
  • Мнения: 1 976
vici75, на Kiehl's, този с авокадо ли?

# 43
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Имам този от 2 дни и още не мога да дам отзив.  https://www.kozmetika.bg/SKINCODE/50018_%D0%9A%D0%BB%D0%B5%D1%82 … %B7%D0%B8%D0%B2)/
Привършвам Балея с урея и https://www.perli.bg/%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%BE%D1%87% … -c-15%D0%BC%D0%BB
 Като цяло съм доволна. Попиват бързо и не ми дразнят. Който и крем да ползвам, мисля че е все едно. Късно започнах да се грижа за околоочния контур и само от някакви процедури сигурно бих била доволна.

# 44
  • Мнения: 6 704
Николаева, какви процедури?

Общи условия

Активация на акаунт