Крем за около очи - 8 тема

  • 114 812
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 636
Добро утро!
Момичета имам въпрос -възможно ли е да ми се задълбочат бръчките под очите от крема?
Последно взех SVR Liftiane за околоочен,но имам чувството че има обратен ефект.Това ми е първия по сериозен крем за очи,преди това съм вземала само Хималая,но нямаше такива поражения.Объркана съм?

# 691
  • Мнения: 35 968
да, възможно е
нямам опит с конкретния крем, но ми се е случвало както с крем за очи, така и с крем за лице, уж подходящи за кожата ми
спри да го ползваш за очи, измажи го като крем за ръце или го дай на приятелка, ако е с помпичка - може за нея да бъде най-добрият крем, защото това, че не е ок за теб, не го прави непременно боклук
за теб - успех с намирането на нещо подходящо!

# 692
  • Мнения: 2 586
Добро утро!
Момичета имам въпрос -възможно ли е да ми се задълбочат бръчките под очите от крема?
Последно взех SVR Liftiane за околоочен,но имам чувството че има обратен ефект.Това ми е първия по сериозен крем за очи,преди това съм вземала само Хималая,но нямаше такива поражения.Объркана съм?
На мен ми се случи с друг крем. Като го спрях и след няколко дни се оправи кожата ми.

# 693
  • Мнения: 636
Благодаря за отговорите!
Ще го дам на майка ми и ще проследя ефекта върху нея.
Аз смятам да взема Биотен или Балея.

# 694
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Добро утро!
Момичета имам въпрос -възможно ли е да ми се задълбочат бръчките под очите от крема?
Последно взех SVR Liftiane за околоочен,но имам чувството че има обратен ефект.Това ми е първия по сериозен крем за очи,преди това съм вземала само Хималая,но нямаше такива поражения.Объркана съм?

   За мен това е един от най-хубавите околочни кремове, които
съм ползвала, както и цялата серия Liftiane.
    Просто няма крем, който да се отразява еднакво на всеки.
Хубаво е предварително да се пробва, ако има възможност.

# 695
  • Мнения: 1 203
Добро утро!
Момичета имам въпрос -възможно ли е да ми се задълбочат бръчките под очите от крема?
Последно взех SVR Liftiane за околоочен,но имам чувството че има обратен ефект.Това ми е първия по сериозен крем за очи,преди това съм вземала само Хималая,но нямаше такива поражения.Объркана съм?

Както са отговорили по-горе, възможно е, разбира се! При мен се е случвало нееднократно, затова - винаги мостри. Последно тествах /от мостра/ околоочен крем на Дарфен, пълно разочарование, опъва, подчертава линиите.. От един месец се родих със Скин Фууд на Веледа, за мен е даже по-добър от Бенефианс на Шисейдо. За съжаление на лицето не ми се отразява добре, запушва пори, стои мазен, не попива. Но за дехидратиран околоочен контур е повече от прекрасен. Ще повторя и потретя.

# 696
  • София
  • Мнения: 5 566
Добро утро!
Момичета имам въпрос -възможно ли е да ми се задълбочат бръчките под очите от крема?
Последно взех SVR Liftiane за околоочен,но имам чувството че има обратен ефект.Това ми е първия по сериозен крем за очи,преди това съм вземала само Хималая,но нямаше такива поражения.Объркана съм?

Да, напълно възможно. На мен например много зле ми се отразява на околоочния контур всяко прекалено мазно нещо, подчертава ми линиите и ги задълбочава. Така че си взимам по-леки консистенции, допадат ми и гел текстури. А има хора, на които точно обратното е нужно.

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И аз като Петето,мазни с богати консистенции околоочни не купувам,а по-леки.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз. Не, защото нямам нужда, напротив. Но подпухвам от мазни и тежки околоочни кремове.

# 699
  • Мнения: 636
Явно нямам достатъчно опит с кремовете,какво ви е мнението за Биотен?
А тези поражения обратими ли са?
Егати ужаса,изглеждах мн по добре преди този крем😒

# 700
  • Мнения: 10 264
Тъкмо да се похваля за стика на боди шоп, че дойде преди два дена, но ще се оплача. Изринах се по не знайно какви причини. Никога не ми се е случвало до сега да се алергясам от козметика, ако ще да се наплескам с нещо залежало от преди 20 години. Но човек има винаги пръв път за нещо. Сега съм намазана с финестил и се успокои мястото малко, дано се размина без ходене по доктори. Много ме е яд, защото така се зардвах, но явно нещо не ми е понесло в състава. За пръв път ми се случва.

# 701
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Съжалявам,
Дано се оправиш бързо Heart
Направи им рекламация
В сайта им пише , че е офтамологично тествано.

# 702
  • Мнения: 10 264
Честно да ти кажа като се оправя се чудя дали да не се прлобвам пак Simple Smile. Ама да се оправя първо, че съм с огромен червен обрив за сега. Поне сърбенето изчезна.

# 703
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Стискам палци отола да спадне по бързо.
Не прави експерименти, пусни  рекламация.

Последна редакция: чт, 07 фев 2019, 21:24 от sl

# 704
  • Мнения: 10 210
И аз бих го върнала, но акo чак толкова ти се заиграва с него - пробвай го на друго място, а не на околоочния контур, където е най-тънката и нежна кожа. Тествай си го на ръката, на врата или ако толкова те влече да е на лицето Simple Smile - на назолабиалните линии, примерно.
...
Сетих се, че и аз имам един немски биокрем за лице, към който правех реакция - лицето ми пламваше в червено, без сърбеж. Чудех се какво да го правя, по състав - съвършен, но нещо не ми понасяше. Мислех за ръце да го ползвам. След месец-два го пробвах на малка зона на лицето и нямах реакция. Но все си имам едно на ум, не смея да го ползвам.. отлежава.

Последна редакция: чт, 07 фев 2019, 22:44 от soul81

Общи условия

Активация на акаунт