Математически турнири 1-4 клас. Тема №49

  • 114 880
  • 740
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 982
МС "ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ" - РЕЗУЛТАТИ - 107 ОУ - http://www.107ou.com/

# 286
  • Мнения: 4 266
Като гледам максимум 82 точки в 107 СОУ в 2 клас. Задачите са затруднили децата

# 287
  • Мнения: X
Малко ще ви отклоня от ЕК, но току-що ми попадна информация за ПМС - Бургас, според която записването е било до вчера.

# 288
  • Мнения: 90
Възможно ли е, да са имали различни условия на 26-та задача? От там и разнообразието в отговорите, респективно необходимостта от време за обработка?

# 289
  • София
  • Мнения: 7 673
Възможно ли е, да са имали различни условия на 26-та задача? От там и разнообразието в отговорите, респективно необходимостта от време за обработка?
Интересно предположение. Но за всеки различно или разни варианти.

# 290
  • Мнения: 4 266
Детето ми разказа 26-та за втори клас и аз сметнах отговор 16, но дали вярно я е представило не съм сигурна.

От 145-то има ли вече резултати?

# 291
  • Пловдив
  • Мнения: 6 650
на ЕК записах малкия буквално в последния момент... Сега проверих резултата - 61 точки. Четох, че максимума е 100, но не мога да видя общото представяне. Боса съм още - това му е първото състезание, та моля някоя добра душа, да ми осветли

# 292
  • Мнения: 3 069
И за 5 клас разнообразни отговори за 26 задача.
18 е получило моето дете.

# 293
  • Мнения: 134
Резултати от частните училища за Варна: https://www.thelittleprinceschool.com/school/news/860-evropeisko-kenguru-2018

# 294
  • София
  • Мнения: 747
Детето ми разказа 26-та за втори клас и аз сметнах отговор 16, но дали вярно я е представило не съм сигурна.

От 145-то има ли вече резултати?
Има резултати за 145-то.

# 295
  • Мнения: 263
Като гледам максимум 82 точки в 107 СОУ в 2 клас.
Сега проверих резултата - 61 точки.
Имайте предвид, че последната задача не е оценена и резултатите ще „мръднат“ след като Националната комисия даде точките и за нея.

# 296
  • Мнения: 310
Тъй като децата много се радват на медали, грамоти. За ЕК областен кръг има ли награждаване? Или само за националния кръг?

# 297
  • Кърджали
  • Мнения: 10 343
Днес и дъщеря ми се яви на Европейското кенгуру. Досега все се получаваше така че пропускахме състезанията поради други ангажименти. Каза че и е било трудно.
Тя е във втори клас. Резултати няма обявени на сайта на училището в което се проведе. Скочихме до училището, но двора беше  заключен. Явно в понеделник ще мине да проверя.

# 298
  • Мнения: 90
Детето ми разказа 26-та за втори клас и аз сметнах отговор 16, но дали вярно я е представило не съм сигурна.

От 145-то има ли вече резултати?
Ще ми се да сте права Simple Smile
Но,
Ако детето е добър математик, има шанс да ви е представило каквото е разбрало. Респективно по неговата логика излиза неговия резултат. Но ако има пропуск в разбирането ( примерно не е дочел уточнение в условието), няма да ви го каже, респективно няма да го вземете предвид. Накратко - безсмислено е да се гадае на този етап. Мисля, че е редно да отбележим, разликата с организацията миналата година. Изваждането на резултати толкова бързо е безпрецедентно. Особено за такова мащабно състезание. Да почакаме сега малко...

# 299
  • Мнения: 19 337
Щом някъде са публикували отговорите, дали може някой да ги щракне и качи, ако ходи до съответното училище?

Общи условия

Активация на акаунт