Китайски капсули за отслабване - 13

  • 151 062
  • 756
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 32
Поръчах си ЛИДА стара формула. Теглих се днес 66 кг  Persevere
 Ще видим след като я изпия какво ще се похваля, ако въобще се похваля. Rolling Eyes
 Дано с хубава храна, спорт , и малко добавки да мръдне кантара... Sad Пия и Л- карнетин ..айде дано да обуя старите дънки Simple Smile
успех момичета ! Flowers Hibiscus
аз свалих 6кг от нея
originalnatalida . com

# 331
  • Варна
  • Мнения: 244
Здравейте отново от мен !
Пристигнаха ми хапчетата смятам от утре да ги почвам .
Исках само да попитам какво друго пиехте с Лида ?
Имам спомен за аспирин и някакви витамини но сега не намирам информацията .
Благодаря предварително !!!

Здравейте и аз се интересувам точно от тази Лида, може ли да споделите по-късно дали имате резултати? Преди година ползвах лида в шише и бях много доволна от ефекта. Та сега се чудя дали да си карам пак на зелената в шише или да опитам новата голд.

# 332
  • Мнения: 24
Здраейте,
не съм писла досра отдавна, но пък Ви чета. Ако си спомняте януари бях 87 кг. и бях в абсолютен шок, как въобще допуснах да стана толкова при ръст 158см.
Поръчах си Лида, защото знам , че имат ефект и започнах с тяхна помощ и помощта на диета да слабея. Е днес мога да се похваля, че вече съм 62 кг. Искам да сваля още малко, но околните ,апопнаха да ме критикуват, че вече  окльощавявам 😂.
За тези шест месеца съм изпила три опаковки Лида, като в момента пия третата.
Винаги съм казвала, че има ли желание има и начини...човек само трябва да желае и да мечтае.

# 333
  • Мнения: 275
Днес си я взех. От утре ще я пия.
 На опаковката пише по една капсула на ден ?... Как я пиете вие , след закуска или преди?
до Tessa- много добри килограми си смъкнала, евала... дано и аз от 65 стана поне 60. Sad

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 365
На накоя да са останали Грийн Лида и да ги продава

# 335
  • Мнения: 24
Днес си я взех. От утре ще я пия.
 На опаковката пише по една капсула на ден ?... Как я пиете вие , след закуска или преди?
до Tessa- много добри килограми си смъкнала, евала... дано и аз от 65 стана поне 60. Sad

Аз я пия сутрин на гладно преди да тръгна за работа.

# 336
  • Мнения: 275
Момичета, от днес пия Лида -стара формула. Цял ден ми е едно странно, но не ми уби глада. Напротив- май че ми се прияде доста рЕзко след като я изпих. Нямам никакви странични ефекти...освен, че ми е замаяно. Така или иначе пия мн вода и имам сухота в устата, понеже ям сол.лук и чесън дори понякога, които причиняват неистова жажда , та не можах да разбера дали съм жадна от нея или от храните. Но-все си бях гладна цял  ден и... това е ..надявам се да е с "натрупване" и да има все някакъв ефект..Sad

# 337
  • Мнения: 275
До потребителката IoannaD, която ми е писала на лични относно хапчетата Лида - Не ми дават настройките ти на профила да ти изпратя отговор на съобщеннието Simple Smile моля свържи се с мен на grandma@abv.bg или отново тук ми пиши , но нека ми е позволено да ти пращам и аз съобщения Simple Smile

# 338
  • Мнения: 50
Здравейте Wink Тези от вас,които са използвали и Лида Стронг и Лида Голд как биха коментирали? Кой е по-добрият продукт?

# 339
  • София
  • Мнения: 1 318
Споделяла съм мнение и за двете.
Лида Стронг при мен работи- ефекта не е кйто при първият прием (тогова свалих повече от 10 кг за месец), но убива апетита.
От Лида Голд изобщо не съм доволна, все едно нищо.

# 340
  • Sofiq
  • Мнения: 267
Споделяла съм мнение и за двете.
Лида Стронг при мен работи- ефекта не е кйто при първият прием (тогова свалих повече от 10 кг за месец), но убива апетита.
От Лида Голд изобщо не съм доволна, все едно нищо.

Лида голд или лида слим стронг голд?

# 341
  • Мнения: 23
Здравейте момичета, от доста време наблюдавам темата ( отпреди пишех, но не съм употребявала хапчетата от доста време, затова и не съм писала нищо скоро ) Искам да поздравя всички момичета за техните успехи с килограмите и да пожелая късмет и лек прием на хапчетата на всички нови момичета, че никак не е лесно!

Искам да споделя нещо доста интересно, за което разбрах след като съвсем случайно се беше споменавало тук. Всички знаем, че Лидата е доста вредна, но все пак я приемаме, заради силния ефект и внезапните резултати. Но ми става лошо само като си спомня докато я приемах за ужасните мигрени, главоболие, сухота в устата, безсъние и колко много се чудех какво всъщност има в тези хапчета. И все пак не спирах защото главно през деня бях в седнало положение, без никакъв спорт и малко движение през деня, и пак усещах и виждах на лице невероятни резултати. Сега се опитвам с диети и спор, обаче няма такова действие, колкото от приема на това хапче.  Да, Лидата е доста вредна и доста намалява здравето и иммуната система на човек, но за сметка на това единствено тя намалява телесното тегло, а не мога да си представя колко бих трябвала да гладувам за да постигна това, което успях тогава с Лидата.

 Сега имам здравословен проблем, не мога да приемам Лида. Затова започнах да търся за по-леки хапчета или фитнес добавки, които да намаляват теглото но по по-лек начин ( без ужасните странични ефекти). Прочетох, че тук някой беше споменал за синефрин в хапчетата, тя реших да го потърся. Оказа се това е екстракт от горчив портокал ( веднага се сетих как го бях чела на опаковката на шишенцето Лида Стронг при съставките) и че естествено намалява телесното тегло, стимулирайки метаболизма. В статията която четох ( няма да слагам линк, но потърсете в гугъл ‘ синефрин’ и ще излезнат доста български страници) , има изредени всичките странични ефекти, които съм изпитвала по време на Лида, и то тези които се споменават при взимането на голяма дозировка от стимуланта. Принципно е казано че синефрин се приема 10-20 мг и то в 2-3 дозировки през деня и ефекта му трае 3-4 часа. Лидата се приема веднъж на ден, а ефекта и трае ден и отгоре. Потърсих колко от стимуланта има в едно хапче лида- 80 мг синефрин, което означава че се приема дневната препоръчана доза ( и отгоре) наведнъж. Не знам момичета, обаче това според мен обяснява внезапното изтръпване, прилива на енергия и всичко друго. В хапчетата Лида изписва че има и други добавки като Гуарана, Л Карнитин и други, което не се знае в колко количество и дали е достоверно. Според мен синефрина е главната действаща съставка поне и мисля че приема му на чисто и на няколко дози през деня би било много по- полезно за нас и не би бил такъв шок за организма, а пак със намаляване на теглото.

Ако някой друг знае нещо повече за темата, понеже вече се беше говорило за това но бързо приключи темата, моля да каже.

Последна редакция: сб, 04 авг 2018, 10:07 от erinsilver

# 342
  • Sofia
  • Мнения: 42
Много съм чела за лида и по-чужди сайтове.Съставката на Лида е същата като тази на Редуктила-Субутромин,но не се знае колко  милиграма е.Редуктила го забраниха отдавна и мисля че са доста опасни тези хапчета.

# 343
  • София
  • Мнения: 4 714
Много съм чела за лида и по-чужди сайтове.Съставката на Лида е същата като тази на Редуктила-Субутромин,но не се знае колко  милиграма е.Редуктила го забраниха отдавна и мисля че са доста опасни тези хапчета.

Не знам какво има в Лидата, продавана в чужбина.
В нашата НЯМА и микро грам сибутрамин. Имала съм удоволствието да пия както Редуктил, така и Мазиндол. Нямат нищо общо като въздействие с Лида.

Помня, ти писа, че на теб Лида не действа. Та се чудя как реши, че има нещо си,  хем не действа, ама е доста опасно?   

erinsilver, хайде и ти... много опасна била... С какво точно и по какъв механизъм? И то точно върху имунната система??? "Ужасни" мигрени никой не е споменавал, прилив на сили също.
Дала съм линк към действието на синефрина преди повече от месец.
Както и написала, че синерфина действа до 15-30 мин на празен стомах, нещо което при Лидата не е така.

Вече се чудя каква е тази атака към Лида? И поради каква причина? Конкурентна фирма? Rolling Eyes
Нещо много хора не пили Лида или не действаща им започнаха да пишат.......

# 344
  • Sofia
  • Мнения: 42
В момента пия лида голд,която ми деиства.Пих някаква лида преди време която явно беше менте.

Пила съм и редуктил на времето и имах същите странични ефекти както с Лида.Аз не съм против лида.просто искам да кажа че трябва да се внимава.Аз я пия 1 ден и после 4 дни почивам,защото имам ужасни странични ефекти.Тя действа на хипофизата и от там се потиска апетита.И 4 дни седи в организма.Даже мисля да я дам в лаборатория ,за да знам все пак какво пия

Общи условия

Активация на акаунт