Избор на име за момиче

  • 35 977
  • 415
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39 296
Какво име по народност е Аналин?

# 31
  • Мнения: X
Ясена, Лора, Диана, Белла.

Лора, кога има имен ден?

# 32
  • Мнения: 5 134
Какво име по народност е Аналин?

Anna-Lynn е съвсем обикновено американско име. Произнася се по съвсем различен начин от свързаните асоциите с него; една от особеностите на английския език, в който дори сходно написани думи звучат коренно различно. На български това има не ми се струва никак подходящо.

Последна редакция: чт, 01 мар 2018, 17:39 от elenna

# 33
  • София
  • Мнения: 3 008
Дора - празнува на Тодоровден

# 34
  • Мнения: 5 134
Дора е много хубаво и международно име. Ето още малко предложения, които бяха в нашия топ списък: Мира, Мария, Емилия, Ясмина, Стела, Йоана, Сабина.

# 35
  • Мнения: 4 017
Ана Анита, Ирина, Илина, Катерина

# 36
  • София
  • Мнения: 1 408
Ясена, Лора, Диана, Белла.

Лора, кога има имен ден?

Лора беше едно от имената и в нашия списък. Празнува на Цветница, значинието на името произлиза от лаврово дърво, което символизира победата. Мнооого се чудех дали да не го избера до последно, но в последствие избрах друго. Хем много нежно и женствено, хем силно име.

Ето и моите предложения: Лора, Елизабет, Полина, Калина, Катерина, Ева, Мартина.

# 37
  • Мнения: X
Ния,а вие кое избрахте?

# 38
  • Мнения: 39 296
На лентичката и пише Елиза и Калия.

# 39
  • Мнения: X
От мобилния не я виждам.
Диана в чужбина, дали е ясно?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 408
На нас Елиза ни беше сигурното име, но за другата близначка много мислихме, защото аз исках едната поне да има имен ден на Цветница. Иначе на мен името Калина ми е едно от любимите, но стана много масово, а аз не исках да избирам такова. И затова Калия. Simple Smile

Диана ме подсети за Даяна. Много ми харесва и мисля, че по-добре би се приело в чужбина. Има и разновидности на галеното, познавам 2 такива жени - едната е Диди на галено, другата - Дани.  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 18 552
Диана в англоезичните си е Даяна. И на мен ми харесва повече. Примера на Ния показва,че понякога се налагат галени, нямащи много общо с цялото име или  по-нетрадиционни.
Даяна го обмислях,но точно Диди ме спря.

# 42
  • Мнения: X
Карина как е?
Ще има ли имен ден?

# 43
  • Мнения: 18 552
Карина не ми харесва. Не знам за имен ден. На мен ми е грубо. Кари обаче ми допада.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 408
Карина и на мен не ми харесва като цяло, но галеното Кари - да. Доколкото знам в България празнуват на св. Екатерина, но нямам идея защо.  Blush Май си нямат конкретно дата за имен ден Карините.

 

Общи условия

Активация на акаунт