Юнче все по-голямо става и ритничета раздава

  • 66 846
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 48
Вики въобще не сте едри, зависи кой термин си де Simple Smile , аз съм 13.06  и беше около 700 гр 23.02.
.            23.06 е моя...значи няма нищо фрапиращо...върви си нормално човечето😀

# 76
  • Мнения: 2 988
Момичета, аз този път съм се наканила да родя без да платя и една стотинка, но да видим. Мисля с направлението за раждане да ида в болницата да ми определят дата за секциото, а за доктор- който се падне. Дори и болница още не съм избрала. Joy

# 77
  • Мнения: 48
Оле сериозни цени са си в Сф...аз ще раждам най-вероятно в Стз.Нормалното раждане е 500 лв,а секциото между 800 и 1000

# 78
  • Мнения: 5 478
Като чета, направо се радвам, че и аз съм в Стара Загора. В болницата, където искам, последно секциото беше 1000 лв., сега не съм ходила да питам, но в сайта им пак така пише.

# 79
  • Мнения: 48
В Ния Мед са по-високи цените доколкото разбрах...аз лично мисля в Тракия понеже и моята лекарка изражда там

# 80
  • Мнения: 31
Аз какво да кажа... аз съм от Стара Загора,живея в Дупница и раждането/секциото е безплатно в болницата където ще раждам,иначе на една роднина на мъжа ми й търсиха пари под масата във Военната...

# 81
  • Мнения: 48
Аз съм от Нова Загора и попринцип и Сливен и Ст.Загора са ми на едно и също разстояние...има много хубави отзиви за държавното Аг в Сливен и откъм чистота и добро отношение на персонала и всичко е абсолютно безплатно...има още малко време да събираме информация😀

# 82
  • Мнения: 343
Здравейте, моя лекар също изражда в Тракия, там ще сме, въпреки че предпочитам Ниа Мед.

# 83
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета!
Честити празници на патерица и честит 8ми март предварително! Simple Smile Да се отчета и аз след вчерашния преглед бебик е около 1кг. Моят термит е началото на юни, но съм сигурна, че до юни няма да дочакам, а в тази група си ми харесва повече, Wink Що се отнася до болниците, аз си мисля за Окръжна в София, първото ми раждане беше там и се съгласиха да родя нормално. В последствие се оказа, след като разпитах няколко акушерки, че съм розов еднорог, родил нормално седалищно бебе при малък таз и ред други дребни (поне за мен) причини. Не съм убедена, че това е най-добрата болница, но ми е по-важно раждането, отколкото удобствата. А в повечето случаи сигурно няма да ми разрешат да родя нормално или поне да опитам, то е ясно, че няма да упорствам, ако не се получава, ама искам да опитам. Някой друг мислил ли е за там?

# 84
  • София
  • Мнения: 2 627
За мен условията са важни само до там, че да има самостоятелна баня в стаята. Всичко друго за три дена ще го изтърпя. Не съм решила твърдо за избор на екип, но клоня към това. Причините са, че искам да съм с лекар, който е твърдо за естествено раждане, секцио само по спешност. Не знам на какъв дежурен ще попадна, дали ще е кадърен, дали ще „му се занимава” и т.н. А и съм чувала, че са малко местата, където се държат адекватно с родилките, ако не са платили за избор на екип. За мен това е чисто изнудване, но малко съм наплашена от историите за държавните болници, които всички сме чували. За жалост, и плащането не е гаранция за пълно спокойствие, защото за престоя там акушерките се сменят, зависи и те как ще се държат, много неща са. За окръжна болница потърсих малко информация, но не ме впечатли и не я обмислям.

# 85
  • Мнения: 423
Здравейте! И аз се присъединявам към вас. От Стара Загора съм с термин на 06.06, момиченце, първа бременност.
Видях, че сте писали за избор на болници за раждане. А как смятате да раждате - нормално или секцио? Аз бях твърдо решила да е секцио, тъй като от доста време се борим за бебе, а и имах проблеми с бременността, та се уплаших да не стане нещо с бебка, докато раждам нормално. Да, ама, преди седмица бях на преглед и АГ-то като ме почна защо не се пробвам нормално, ако всичко е наред, да не бързам да се настройвам за секцио и т.н. Та оттогава съм се зачудила какво да правя. Вашето мнение по въпроса? Simple Smile

# 86
  • Мнения: 48
Аз също съм решила за нормално😀

# 87
  • Мнения: 5 478
Е, че ние станахме половината от Стара Загора Smiley

Нямам категорично мнение за или против двата вида раждане. След като ни е дадено правото да избираме, смятам е нормално да уважаваме личните решения на всеки. И крайни изказвания от сорта на "Ама аз, ако родя със секцио, не се чувствам истинска майка" изобщо не искам да ги коментирам Smiley Уви, имам позната, която твърдеше така за първото си дете...

В моя случай нямам вариант за нормално раждане и съм ок с мисълта. Да, не искам упойки, операции и прочее, притеснявам се, но и не виждам чак такава голяма драма честно казано...

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 998
И аз ще се запиша при вас. Бебко е с термин съвсем в началото на Юли, но върви дебеланко и + това ще е секцио.

# 89
  • Мнения: 8
Здравейте, мамчета Simple Smile Бих искала и аз да се запиша при вас, надявам се да не е много късно. От град Пловдив съм, първа бременност, термина ми е на 28 юни, но и ние вървим по-едрички, та ще видим Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт