Нежно кокиче срамежливо цъфти, бебчета чакаме пролетта да дари!-Бъдещи мами 35+

  • 66 374
  • 721
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 864
Минали са 5 страници, опитвам се да не ви следя, защото се усещам как "влизам във филма" Simple Smile

Не направихме инсеминация, защото овулацията мина рано - 9-ти ден... и си казах, ей сега, това е, ще се получи естествено.., щото точно тогава... - днес съм в цикъл.

Хормоните са хубаво нещо, усещам, че идва утро Simple Smile

# 421
  • София
  • Мнения: 6 808
Аз съм в някакъв ужасен период - и двете деца ми спретнаха екшъни, та поне не мисля забременяването. Това тийновете са страшна напаст, направо ми идва да се покрия, обаче няма как.
Иначе бях два дни на салса фестивал, уж малко да избягаме от стреса. То хубаво, но още с връщането в София се почнаха проблемите един след друг.
Близнаци винаги са ми били невероятен страх, не си представям бебе по две. Майките на близнаци са героини!

# 422
  • Мнения: 683
И аз вече не искам близнаци.
Ц от понеделник следобед е с Т.За 3-4 Мин живачния термометър отчита 39,5-39,8. ЛЛ иска да отхвърли скарлатина.Мисля,че са зъбки.Чакаме последните 3.
Тати ще си дойде след 18 дни.Дано направим подарък за рождения му ден.
Прегръдки!

# 423
  • Мнения: 4 735
Аз искам, но винаги ме е било страх здравословно от многоплодната бременност, а пък и сигурно гледането на 2 бебета едновременно е трудна работа, все съм се чудела как майката ги гушка и двете, едва ли може заедно , сигурно ги редува

# 424
  • Мнения: 13 939
Зор е с гушкането като натежат. Ето днес отиваме с ММ да ги вземем от ясла. Младежът пръв и съответно бива гушнат и успокояван. Тате гушва девойката при което следва кански рев и протягане на ръце и викове мама-мама. Оставям него, взимам нея, историята се повтаря с обратен знак Оставям и двете деца и се почва увещаване да ходят за ръчичка...

# 425
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Тона гледането на деца няма лесно, все има нещо, но това му е сладкото.
С близнаците е трудно но еми двойна радост, двойно щастие и т.н. всеки си преценява какво може и иска, а то понякога не пита.
Дидка дано не е скарлатина. Живачните термометри са много опасни ако се счупят, предполагам знаеш. Успех с подаръка за тм Wink.
Мария много хубаво да си изкарате на почивката !
Аз съм в София и е супер жега.

# 426
  • Мнения: 39 466
Аз искам близнаци. Ма да има кой да ми ги роди.

# 427
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Раждането на близнац, не е по трудно от раждането на едно. Но виж да има кой да ги износи до термин е друга работа Simple Smile

# 428
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Износване лесно...яйцеклетка от де да диря??!

# 429
  • Мнения: 39 466
Така де, това имах предвид. процеса до раждането.

# 430
  • Мнения: 13 939
Аз с износване не съм имала проблеми, макар да имах страхове в тази насока.

# 431
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Износване лесно...яйцеклетка от де да диря??!
Да бе, лесно... Я питай мен.

# 432
  • Мнения: 39 466
Ти поне го износи до края. Ми аз какво да кажа.
Здрави да сме и благодарни и с това което имаме.

# 433
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Всяка бременност е много индивидуална, както и раждането Simple Smile важен е резултата.
Забременяването не го коментирам даже, че и там едно мислиш друго става.

# 434
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ако близнаците са като Ясен, няма грижи, песен е даже и, както казва Уанчето, е сладко. Ама щото не става дума за голямото ми диване, което за половин час  те кара да побелееш.

Уанче, в една друга тема бях писала, че имаме гнайсови плочки на пътеките, сетих се и ги снимах. Сега мислим да ги пренареждаме на места, че частично са потънали повече някъде.

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт