Нежно кокиче срамежливо цъфти, бебчета чакаме пролетта да дари!-Бъдещи мами 35+

  • 66 344
  • 721
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Ти поне го износи до края.
Втория път. И само едното.

# 436
  • Мнения: 13 934
А някои го мислят и по разположението на звездите, не им е лесно. .

# 437
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Монталче, много ме зарадва!Лека, безпроблемна и на финала здраво и пухкаво бебоче.
Амини,оправиха ли се малките съкровища?
Полар,миомен възел мисля не е пречка за забременяване.Може да създаде проблеми през бременността.Какви са твоите възли? Моят беше субмукзен,но премина в интрамурален.Обмисляш ли отстраняването им?
Мимка,Мистик, страхотно е,че ще разпуснете малко.
Дрийм,Две в едно,Клеми,как сте?
Аз изхвърлих матрака,минах всички дрехи на Ц през завряла вода,напръскахме стаята.Лошото е,че не открих нито една дървеница.Предполагам се крият под дюшемето.
Напоследък все ми замирисва на различни храни и ми се прияда. Съседите горят клони,на мен ми мирише на печени чушки.Пфу.




Имам една миома извън и няколко в матката. Не знам нито размери нито точен брой. През юни съм пак на ултразвук. Явно само ще ги наблюдаваме засега. За оперативна намеса не искам и да чуя Simple Smile

# 438
  • Мнения: 683
Полар,ти си знаеш.Щом не ти създават проблеми...
Нашата черна серия продължава.От гърления секрет на Ц са изолирани масово Klebsiella pneumoniae.Температурата е овладяна,но се появи суха кашлица.Преглъща шумно,отваря широко уста и се дави,чак става тъмно червен.Гърлото е леекоо зачервено.На Дурацеф е.Антибиограмата не е готова.Утре вечер педиатърката му е на смяна в спешната и ни иска там с резултатите. Вече пет дни почти не яде,пие по 400-600  мл мляко на денонощие.Поне вода започна да пие.

# 439
  • Мнения: 850
Ето го и утрото при мен, връщам се назад и!!!

Montal, ей, браво на вас! Вълшебна новина! Пожелавам ти много лека бременност, на която да се наслаждаваш всеки ден! Ще пренесеш добрата африканска бебе носеща магията във форума, сигурна съм!

Mom of 3, еха, кога мина това време! Много ти се радвам! Все по-хубави дни, за по-дълги разходки под прохладни сенки!

didka-moni, по-бързо да се излекува и скоро да върне нормалния си режим на хранене!

Вчера се загледах в облаците и първото, което видях беше облачен щъркел! Пожелавам на всички ни по едно/две/три... колкото-толкова/ чудеса!

Честит празник, пораснали момичета!

# 440
  • Мнения: 577
Момичета, благодаря на всички за хубавите пожелания! Тъпкано да ви се връща съвсем скоро🙏😊

Аз мога да се отчета, че вече чух сърчицето- в 5 г.с. И 3 дни. Заради много ранната О, се чу толкова рано. Сега вече съм малко по-спокойна.

Лебедче, и аз това се надявам, да заразя всички тук 😉
Дидка, дано вече да се оправя детенце. 🙏Много неприятни са тези бактерии, ама трябва да се морят.
Полар, от сърце ти желая да пребориш миомите по един или друг начин възможно най-бързо и безболезнено. И след това да идва вече бебчето🤗

# 441
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Честито сърчице, все така да бие и да радва мама!

Дидка, по-добре ли сте?

# 442
  • Мнения: 1 770
Монталче, много позитивен пост! 😊
Радвам се за сърчицето! 💜
Пожелавам много късмет и нови тупкащи сърчица в групата! 😘💜🌞🍀🌼

# 443
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Момичета, благодаря на всички за хубавите пожелания! Тъпкано да ви се връща съвсем скоро🙏😊

Аз мога да се отчета, че вече чух сърчицето- в 5 г.с. И 3 дни. Заради много ранната О, се чу толкова рано. Сега вече съм малко по-спокойна.

Лебедче, и аз това се надявам, да заразя всички тук 😉
Дидка, дано вече да се оправя детенце. 🙏Много неприятни са тези бактерии, ама трябва да се морят.
Полар, от сърце ти желая да пребориш миомите по един или друг начин възможно най-бързо и безболезнено. И след това да идва вече бебчето🤗

Благодаря ти!  Hug Heart Eyes

# 444
  • Мнения: 1 332
Честит ден на майката, момичета! Flowers RoseFlowers RoseFlowers Rose
При нас е голям празник, цяла седмица се мъкнат подаръци вкъщи. Таткото ще готви обяда, а дребните ще сервират. То по традиция и закуската би трябвало да ми се поднесе, ама вчера гледахме евровизията и народа спи.
Приятна неделя!

# 445
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Леони честит и н теб при нас е на 27 тази година, винаги е последната неделя на май.

# 446
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Леони честит ти Ден на майката Simple Smile

Тук беше през Март, при нас се мени в зависимост от Великден.

# 447
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Честит ден на майката и от мен! При нас беше в неделя и го отпразнувахме с работа в градината Simple Smile

# 448
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Привет привет мацки Simple Smile
Ние се завърнахме от почивката края на седмицата. Беше сууупер преживяване, страшно ни хареса, а и след като всичко мина безпроблемно, какво повече да иска човек. Много обикаляхме, и детето се справи чудесно... абе заредихме се страхотно.
И тъкмо мислехме да подновим опитите, след края на Ц усещам един дискомфорт. Не точно нито парене нито сърбеж, ами някаква чувствителност усещам. Вторник пак съм на АГ, направо ми писна тия 2-3 месеца. И едни хормони съм решила на 3-5 ден да пусна на следващия, щото пък и след операцията все ми закъснява.
Туй то...ама тва да е.
Готвите ли летните почивки? Ние сме организирали почти цялото лято - юли сме на Синеморец, на връщане на планина, август сме на Трявна, началото на Септември ще идем до Никити, и сега за юни май ще отскочим до Гърция.

# 449
  • Мнения: 13 934
Мария, радвам се, че сте изкарали хубаво, а за програмата човек може само да ти завиди 😀

Общи условия

Активация на акаунт