Нежно кокиче срамежливо цъфти, бебчета чакаме пролетта да дари!-Бъдещи мами 35+

  • 66 360
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 39 345
Никак не расте. Извънматочна вероятно не е. Не знам какво са те посъветвам. Слагай прогестерона, може да е чудо.

# 691
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Лебед коя седмица би трябвало да си ?

# 692
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
А доктора как нищо...?

# 693
  • Мнения: 854
Две в едно Wink - Инсеминацията беше на 6-ти, но имаше още един фоликул, който според мен се спука на 9-ти, та... коя г.с. съм, не знам, но утре приключвам 5-та след инсеминацията...


mystic woman - Нямам му телефона, не му го взех отново... мислехме, че всичко е приключило, да чакам цикъл и 2-ри, 3-ти ден да съм при него (ако е това се падне след 15-ти...).

# 694
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Според мен нещо не е наред с толкова ниско ЧХГ, какво обаче не знам точно. Много е трудно така, като не е ясно какво и как. Стискам палци въпреки всичко.

Дано имаш едно борбено бебче !

# 695
  • Мнения: 577
Лебедче, все пак ЧХГ не пада, а расте макар и бавно. И аз не мисля, че е извънматочна. А и толкова време след инсето, би трябвало вече да се види плодно сакче, ако има бременност. Дано  наистина е чудо и в теб да расте едно малко човече.🙏 Но ако можеш, отиди на лекар да погледне какво става .

# 696
  • Мнения: 13 937
Не е наред, при извънматочна знам, че расте, но по-бавно. Задължително се следи.

# 697
  • Мнения: 854
Ще се следя... Не възнамерявам да пия, нищо, освен фолиева. Мисля да направя следващ тест след 5-6 дена и чак тогава да се тормозя с лекарско посещение ако ЧХГ-то не е тръгнало надолу...
Спокоен ден. Благодаря, че ви има!

# 698
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Лебед ти защо си толкова ранобудна Simple Smile

# 699
  • Мнения: 854
Защото имам две мъркащи и много глезени котки у дома, това по-принцип, днес заради главоболие (намазаха ме с разни мехлеми и попремина) и безпътие (малко съм объркана - днес планувахме да се откъснем за седмица от цивилизацията).
А, ти, защо не спиш?

# 700
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз по принуда, слънчицето ми се събуди в 3.30 и в 4 вече бяхме на крак Laughing

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 40 801
Лебед...а що не идеш на друг лекар?Аз не бих могла да стоя така и да съм в невидение...

# 702
  • Мнения: 854
Две в едно Wink, тежка е короната на родителството, но пък, вероятно, е доста сладка Simple Smile)
mystic woman, обмислям го, но при тези стойности какво да правя при лекар, се чудя. Все пак, ще го решим като се събуди и моя човек, ще пътуваме ли, ще си седим ли кротко у дома, на лекар ли да ходим, стойности ли да мерим. Ако не си бях измерила ЧХГ-то след като ми дойде, сега щях да си мисля, че ми е 20-ти ден от началото на цикъла... и щях блаженно да си стоя в неведение.

# 703
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз бих отишла на лекар и бих путъвала след това Simple Smile

# 704
  • Мнения: 39 345
Аз при тоя шантав хормон не бих пътувала. Просто ако се окаже някаква извънматочна, бих искала да имам наблизо болница да се реагира бързо.
Но иди на лекар де и виж какво ще ти каже.

Общи условия

Активация на акаунт