Боя за коса - Blond43 - Клуб на блондинките

  • 91 946
  • 825
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 352
Изсветлена ли е косата ти? В смъсъл само със светли бои ли си я боядисвала? С какъв номер боя си постигнала тоя цвят?

# 706
  • Мнения: 32
Да, изсветлена е косата. С 8 е постигнат цвета (естественият ми е тъмно кестеняв).

# 707
  • Мнения: 2 352
Моето мнение е да пробваш със суперизсветляваща боя. Тов което искаш е доста светло. Не ти препоръчвам блондор, изгаря косата. Моята коса стана толкова светла лятото. Беше боядисвана с 9 оксидант и с 10.1 боя на Алфапарф. Слънцето обаче я до изсветли. Ако ще се получи с боя, ще е със суперизсветляваща. Алфапарф, Вела Колестон. Нека и другите добавят, аз съм доволна от тези.

# 708
  • Sofia
  • Мнения: 75
Fluffy^^, много добре ти се е получило с тониращия балсам. За боя не се наемам да препоръчвам. Искаш да потъмниш леко ли?

Благодаря! Relaxed Flowers Rose
Иска ми се да се потъмня малко, да. Не знам ако премина от 12-ка на 10-ка какво ще ми се случи... Или направо на 9-ка? Smile  Или да започна да смесвам 12-ката (защото все пак е суперизсветляваща) с 10 (или 9) и така поетапно да направя прехода...
Притеснява ме да не стане жълт корен (заради по-слабата боя) и пепелни дължини (заради боядисването върху вече изсветлена коса)... Scream

А иначе оцветителят е много приятен.. на снимката може да не си личи ясно, но има приятен виолетов оттенък - не син, не зелен, не сив/пепелен! Направо разкош... ама да мажа суперизсветляваща боя и отгоре да потъмнявам с тонер ми се вижда излишно упражнение... Laughing

# 709
  • Мнения: 992
Да, изсветлена е косата. С 8 е постигнат цвета (естественият ми е тъмно кестеняв).

Отиди на фризьор най-добре. Откакто престанах да се боядисвам сама с всичко, което някой препоръча направо се родих и косата е в много добро състояние. Иначе ще купуваш боя след боя, ще си съсипеш косата . Аз продължавам с Лакме. За моята коса това е най-добрата изсветляваща боя.
Аз на твоята коса бих си направила омбре, ще се получи супер.

# 710
  • Мнения: 2 352
С по слабата боя косата в корена вероятно ще стане рижавееща, не жълееща. Ако минаваш към по тъмна боя е добре да боядисаш и дължините с по тъмна. При мен 9ки не действат. Смесвам 8мица с нещо светло, за да потъмня леко. Лятото от слънцето косата ми стана буквало бяла по дължините. Ако сложа директно 8мица, ставам много тъмна. Затова я смесвам. Измива се, но не докрай.

# 711
  • Мнения: 1 600
Коя е най-изсветляващата боя на Лакме, подходяща за много тъмни корени?

# 712
  • Мнения: 992
Коя е най-изсветляващата боя на Лакме, подходяща за много тъмни корени?

Ако питаш мен. Не знам  Embarassed Неудобно ми е да питам точно кои два номера ми смесва. Но с никоя друга не постигнах такова изсветляване и еднакъв цвят. Ще се опитам да сложа снимка после.

# 713
  • Мнения: X
Коя е най-изсветляващата боя на Лакме, подходяща за много тъмни корени?
Най-изсветляващи са 12-ките. Всички са с еднаква степен на изсветляване. Най-матираща е 12/17. Hands V

# 714
  • Мнения: 1 600
А може ли да ми кажете салони,работещи с Лакме?

# 715
  • Мнения: 9 991
Да се включа и аз при вас, блонди от 20 и повече години, може би 25...
Тук някой беше похвалил тонер на Елеа. Реших да взема сребърния да го пробвам. Косата ми е много светло пепелно русо, поне последните 5 - 6 години, та си викам още малко да посивее с тонера, Еми станах на синьо-лилави кичури... С такава ужасна коса не бях се докарвала.... Досега съм ползвала тонерите на Престиж, доволна съм, но това чудо повече няма да го намажа на косата си. По листовка трябва да се стои 10 минути, аз стоях не повече от 5. Това ли е причината? А ако бях си стояла 10 минути дали пък нямаше да стане още по-синя, не знам...
Аз го хвалих и моята не става лилава. Доста маска, смесвам с балсама, мажа като боя и седя към час. Цвета е много хубав, после може от компа да кача снимки.

# 716
  • Мнения: 32
Няколко момичета споменаха, че ще качат снимки. Чакаме Blush

# 717
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 902
Аз снощи върху лилавеещите кичури мазах с тонер на Престиж - пак нещо сребристо му беше името... Стана добре, и то съвсем малко постоях с него и бързо го измих. Доволна съм.

# 718
  • Мнения: 9 991
Eто моята коса с шампоан Елеа:
на слънце
Скрит текст:
на сянка
Скрит текст:

# 719
  • Мнения: 1 111
Здравейте, има ли девойки ползвали боята Лакме Колаж?
Интересуват ме 11-ките и 12-ките, но резолюцията на лаптопа ми е ужасна и ми трудно да харесам цвят.
Искам студено чисто русо

Общи условия

Активация на акаунт