носихте ли червен конец докато бяхте бременни?

  • 20 379
  • 322
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 806
не, не съм носила. Не съм и знаела, че така препоръчват.
Няма смисъл от подобни неща, освен, ако не се чувстваш по - добре от факта, че носиш.

# 16
  • Мнения: 109
аз си сложих. не следвам течението Кабала, но това е единственото суеверие, на което се поддадох по време на бременността.

# 17
  • Мнения: 554
В началото носих, но само за един два дена - не ми хареса. Да чукна на дърво още не са ме урочасали!  Laughing

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз не съм слагала,но и за първи път чувам.

# 19
  • Мнения: 8 917
Аз не съм от суеверните по принцип и не съм слагала, но скоро една позната ми се скара че нямам и като се загледах - доста бременни носят.  newsm78 То е ясно, че няма да навреди и аз да си вържа едно на ръката.
Та исках да ви питам, защото като гледам тук сте против всякакви бабини заръки, дали това сте го правили?
  bouquet
Не съм слагала Naughty , но сега на Гери съм вързала червено конче със синьо мънисто Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 550
Не.
Аз марнетица едва издържах 2 часа, какво остава цяла бременност да нося конец против уроки  Joy
Глупаво ми се вижда.

# 21
  • Мнения: 136
Стига бе, смешно е! Хайде на бебе.... както и да е, ама бременна с червен конец направо разбива  tooth

# 22
  • Варна
  • Мнения: 567
Не бях чувала такова нещо. Не не съм носила, няма и да си сложа. Бременна съм в 8-ия месец.

# 23
  • Мнения: 35 968
излишно и нехигиенично!

# 24
  • София
  • Мнения: 11 711
Не не съм носила и за първи път чувам,че бременни носят!

# 25
  • Мнения: 4 978
Да, носих.  Бяха ме проклели "живо дете да не родя" и, въпреки че не вярвам в подобни суеверия, го направих, поне не вреди.

# 26
  • Мнения: 1 101
Аз носих. Вързаха ми на сватбата, когато бях в 4-ти месец (уж за да не ме урочаса някой Wink) и до края си бях с него.

# 27
  • Мнения: 3 376
Аз на бебето знаех,че трябва да се сложи,но за бременни не знаех,чак сега научавам.

# 28
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Не не съм ама сега на детето сложих.

# 29
  • Мнения: 485
Не съм носила, не съм слагала и на бебето. За мен това са глупости.

Общи условия

Активация на акаунт