Смени жената 2018

  • 199 620
  • 1 938
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Мнения: X
Тези наистина не са добре с главата.
Не вярвам от тия картини да се издържат. Може би имат имоти да дават под наем или нещо такова. Големи лаладжии.

Това за кучето на село беше много тъпо. Аз нямаше да се съглася, пък каквото ще да става.

# 1 846
  • Мнения: 5 820
    Това семейство, което е живяло в Канада - големи лентяи са. Никакво движение няма при тях. И двамата са толкова дебели. Как ще оставят децата си да седят по цял ден на компютрите си? Няма повече какво да напиша за това семейство. Всичко сте написали за тях и съм напълно съгласна с коментарите ви.

   За другото семейство - няма какво да напиша. Там всеки си гледа своята работа.

# 1 847
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И как точно ще спасява БГ, някой разбра ли?
При Ненчеви положението е страшно - пророчества, мисии, божествени аури
http://www.nenchev.com/
https://m.facebook.com/BulgarianSovereign/posts/1450571451704506
Леле майко!!!  #Crazy Mr. Green

# 1 848
  • София
  • Мнения: 4 429






/2019/03/13/

# 1 849
  • София
  • Мнения: 1 621
Mari_Mar, пак мерси за линка. Аз сега го изгледах.
Ето ви сблъсък на два крайни семейни модела. И двата не ми допадат. Аз по друг начин ги видях нещата.
Жената от Кюстендил ми стана антипатична веднага с поведението си - още като влезе в къщата излобя, беше намусена и готова да влезе остро на всеки. Не харесвам такива жени-командирки.
Другата се държеше спокойно и беше позитивна. Чудно ми е кой купува подобни картини и ме съмнява да се издържат само благодарение на тях.
На Месията от Перник звездите му го говорят, той ще спасява България, разбира се. Според мен човекът не е добре.
''Може да нЕма ядене, но салата и ракия требе да има.'' Не ми допада тая простовата философия. Неконфликтен, щото не вижда цербер всеки ден, човека се е отървал да не го командват.

# 1 850
  • Мнения: 3 865
Понеже нямам време да гледам двамата тюфлека как седят на дивана и бълват по 3 думи в минута, ако някой се е навил да ги изслуша все пак би ли синтезирал накратко каква е мисията на канадците в крайна сметка. Не разбрах и защо е забранено на децата да си канят гости. Някакви мании и фобии битуват и управляват в това семейство - да не би духът на Кочовска да се развихрил.
Другата женица само като и видя страдалческото изражение се депресирам. Добре че ни казаха, че ходят по банкети да се веселят, защото външният и вид не го издава по никакъв начин. Имам чувства, че някой и е умрял и  жали. С нея може да има мир само ако и се играе по свирката. Тя дори не разбра какво значи да се вземат решенията общо - за нея такава опция очевидно не съществува. 
Аз пък обичам да си имам уютен дом и да си прекарвам времето в него. За кво ми е да ходя по банкети - и в къщи кога да си ям хубава храна и да си пия ракия. Тия толкова НЕ си седят в къщи, че дори и столове пригодени да се седи на тях повече от едно бързо хранене време нямат. Ненаживели се. Иначе евала за работоспособността и енергията и - завиждам на такива хора, въпреки че резултатът често е съсипване на здравето.

# 1 851
  • Мнения: 2 250
Аз пък се радвам на такива семейства,които ходят по банкети и излизат заедно. В крайна сметка изгледали са си детето,тя се прибира при тях само събота и неделя. Хубаво е,че излизат да се забавляват ,а не кибичат пред телевизора и телефона

# 1 852
  • Мнения: 3 865
Много по-забавно е да кибичиш пред телевизора, отколкото да се събираш със сульо и пульо и да се чудиш кво да си говориш с тях. Аз умирам от скука на такива сбирки. Обичам да се срещам с хора на 4 или макс на 6 очи за да можем да се концентрираме в разговора. И то само с такива, с които имам какво да си кажа. Големи сбирки ме разпиляват и уморяват.

# 1 853
  • Мнения: 14 072
О, тази от Кюстендил е баси генерала. Joy Но цупльо толкова ни впечатли, че тя ни се видя цвете пред него. Иначе и тя е същата. Тръгна да се зъби и да се прави на обидена, че другите искат решенията да се взимат заедно. Оспорват ѝ властта гадовете! Joy Но мрънкаща и цупеща се жена е по-обичайно от ревлив мъж. Като си го представя седнал на масата, скръстил ръце, нацупил устни и с едни влажни очички, ме напушва смях. "Тате, какво ти е"? "Нищо ми няма". Joy Joy

# 1 854
  • Мнения: 22 867

О, тази от Кюстендил е баси генерала. Joy Но цупльо толкова ни впечатли, че тя ни се видя цвете пред него. Иначе и тя е същата. Тръгна да се зъби и да се прави на обидена, че другите искат решенията да се взимат заедно. Оспорват ѝ властта гадовете! Joy Но мрънкаща и цупеща се жена е по-обичайно от ревлив мъж. Като си го представя седнал на масата, скръстил ръце, нацупил устни и с едни влажни очички, ме напушва смях. "Тате, какво ти е"? "Нищо ми няма". Joy Joy

Добре, че двамата не са двойка! Дечицата съвсем зле щяха да бъдат. Цупльото ясен, но и дамата от Кюстендил ме подразни. Peace

# 1 855
  • Мнения: 1 231
Много по-забавно е да кибичиш пред телевизора, отколкото да се събираш със сульо и пульо и да се чудиш кво да си говориш с тях. Аз умирам от скука на такива сбирки. Обичам да се срещам с хора на 4 или макс на 6 очи за да можем да се концентрираме в разговора. И то само с такива, с които имам какво да си кажа. Големи сбирки ме разпиляват и уморяват.
Как може да се определят хората, като сульо и пульо без да си си се събрал с тях. Може пък да ви хареса комуникацията. Децата как се зарадваха, като определи жената като правило да има купон в къщата. Не мога да разбера хора, живеещи в капсула, в къщите на които не влиза никой и те не ходят никъде. Концентрация в разговор на 4 или 6 очи разбирам в работата. С приятелите не се концентрирам, а се забавлявам, разбираме се преди да сме си отворили устата.

# 1 856
  • София
  • Мнения: 17 280
Изобщо не ме подразни дамата от Кюстендил. Естествено, че ще наложи своите правила, нали точно това е предаването. Първата седмица си живя по техните правила и нищо не промени.
Вече мъжът, който обясняваше колко ужасно било да му дойдат в къщата и да му сменят начина на живот ... ами, чичо, за такова предаване си се записал, то в това се състои същността му.

# 1 857
  • Мнения: 3 411
На мен ми харесаха картините, но не откривам къде се продават и каква е цената им. Чудно и е как успяват да се издържат само от продажбата на картини 🤨

# 1 858
  • Мнения: 13 766
Повечето художници така се издържат Simple Smile Ако ли са харесвани и купувани в чужбина, пък съвсем.

# 1 859
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Може да не плащат данъци за това, от което действително основно се издържат, и така минава номера с картините Simple Smile Колкото и скромно да живеят, къщата гълта повече пари от апартамент.

Общи условия

Активация на акаунт