Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (72) - март'2018

  • 179 913
  • 2 311
  •   1
Отговори
# 1 680
  • Мнения: 1 028
Къде е кода от дъвки файв? Миналата година беше стикер отвън и сега ли е така?

# 1 681
  • София
  • Мнения: 826
Къде е кода от дъвки файв? Миналата година беше стикер отвън и сега ли е така?

Така е.

# 1 682
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
И мен ме няма със зайците.

На терасерум скоро не съм печелила.

# 1 683
  • София
  • Мнения: 1 522
Има ли желаещ да го препоръчам за домакинският панел Innocent

Тази нощ в 2 часа явно много хора сме играли в София мел Flowers Hibiscus Не спечелих Flowers Hibiscus

# 1 684
  • Мнения: 1 932
Играта с яйцата на Кауфланд ще стартира на 26.03. понеделник.

# 1 685
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
Може ли да с евиди от сайта на софия мел в колко часа са спечелени хлебопекарните?

# 1 686
  • София
  • Мнения: 1 071
Може ли да с евиди от сайта на софия мел в колко часа са спечелени хлебопекарните?

Не.

# 1 687
  • Вестерос
  • Мнения: 38 266
Ех жалко, купих едно брашно

# 1 688
  • Мнения: 2 024
По новините в 19 часа  по BTV  говореха за личните данни - колко лесно е да се разбере ЕГН на човек и какви золуми може да се направи с това. Утре сутрин ще показват разследване по темата... А ние си даваме данните къде ли не newsm78
Стига да искат да " натаковат" някой само по егн има си публичен сайт от където могат да го разберат,ето линк, https://georgi.unixsol.org/programs/egn.php
На този линк под "Регион на раждане" трябва да се разбира "Регион на регистрация", защото ако раждането е било в чужбина, но българската регистрация е направена във въпросния регион - този регион показва справката.

# 1 689
  • София
  • Мнения: 715
Bonduelle имат игра , не видях да е коментирано . Ако все пак вече е написано се извинявам .

https://promo.bonduelle.bg

# 1 690
  • Мнения: 855
Тази София Мел ни взе "акъла". Нощес се надигнах в 02,05 ч., но хлебопекарната и тиганите бяха спечелени Simple Smile Така че пак си легнах с празни ръце. За сметка на това Балтаджиеви са вече с две пекарни (фамилията е специфична и я запомних).
Днес си купих още брашно, а си бях обещала, че няма повече. Добре, че не намерих "Златна царица" с яйца, че цяла седмица само на баници и питки щяхме да го караме.
В Кауфланд има игра със скреч карти на Хайникен - купуваш четворка кенове (около 6,70 май беше) или 5 л кег и на информация ти дават карта. Наградите бяха сак, отварячка и още нещо, което не запомних. Аз както винаги грабнах стек, но ММ ме "пресече" веднага и си взе Арияна кенчета (там 6 кенчета са за около 5 лв Simple Smile ) така че и от там с празни ръце.
В Лекси игри каквито искаш - има Туборг с капачки за играта (от там си взех 2 шишета за печелившите капачки), има брашно със стикери (няма отлепени стикери от пакетите както в Кауфланд), има я играта на Коколино/ОМО, Уискас е на промоция - четворките са по 1,70 лв. и на тях има залепени стикери с играта. Има стикери за играта на Бондюел и много разграбени консерви (там наплива ще е голям). Има и Туиксове с кодове (но и там прекратих). При тоалетната хартия има банер с играта на Цева.
В Кауфланд има Стар снаксове с информация за играта, за който ще участва. Мисля, че са на промоция до утре по около 0,70 лв./бр.
Иначе и в Лидл и в Милка играя, но за сега нищо...
И пералня от Ариел няма... Направо едно голямо МРЪН....

# 1 691
  • София
  • Мнения: 3 016
Здравейте, реших да участвам в играта на Своге. Качих си снимка и както някой спомена, че е станало предишния път, ми я копираха. Лицето Лора Василева грубо наруши според мен всякакви морални принципи, копирайки моя снимка и представяйки я за своя. Писах във формата им за контакт и във facebook на своге, пък да видим ще се вземат ли мерки.

# 1 692
  • Мнения: 855
Здравейте, реших да участвам в играта на Своге. Качих си снимка и както някой спомена, че е станало предишния път, ми я копираха. Лицето Лора Василева грубо наруши според мен всякакви морални принципи, копирайки моя снимка и представяйки я за своя. Писах във формата им за контакт и във facebook на своге, пък да видим ще се вземат ли мерки.

Леле, направо егати народа и излагацията. За един пасатор е това... Направо не знам какво ще се случи, ако наградите бяха по-големи Simple Smile Народа е "жаден" за безплатни награди, които след това да изтъргува Simple Smile

# 1 693
  • София
  • Мнения: 3 016
Че има хора с по сто профила, опитвайки се да се налапат с повече награди, че има такива, който лъжат и мажат има. Тяхна си работа, но поне да си правят своите си спекулации, без да крадат от останалите.

# 1 694
  • Мнения: 220
Че има хора с по сто профила, опитвайки се да се налапат с повече награди, че има такива, който лъжат и мажат има. Тяхна си работа, но поне да си правят своите си спекулации, без да крадат от останалите.

Видях въпросната снимка. Даже г-жа Тарикатката я изрязала, за да изглежда малко по-различно от твоята снимка. Нямам думи. Това за мен са едни прости, селски и тарикатски номера.

Общи условия

Активация на акаунт