Лидл 113 - Мартенско-женска тема до 31 март евентуално :)

  • 156 070
  • 1 378
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 13 574
Сменили са го нещо явно, а се канех скоро да купувам от него че се зареждам винаги... Жалко, наистина се сготвяше много бързо преди и много дълго време само такъв използвах.

# 1 291
  • Мнения: 583
Аз грах рядко купувам, но пък обожавам червения боб в консерва. Толкова ми е вкусен Heart Eyes Правя го на салата с царевица и червен лук.
Да споделя, че върнах клина без проблем с другата касова бележка.

# 1 292
  • Мнения: 526
Да, червеният боб и на мен ми е любим.

# 1 293
  • Мнения: 48 103
С този боб става и чудно брауни

# 1 294
  • София
  • Мнения: 16 179
С този боб става и чудно брауни

Моля за рецепта  Praynig
Благодаря предварително.

# 1 295
  • Мнения: 6 899
И аз се нареждам за рецепта за това брауни. Laughing

Аз купих от граха за 1,09, не XXL опаковка, че беше свършил, а от малката. Увря бързо, както друг път (сготвих го с картофи). Peace

# 1 296
  • Мнения: 48 103
Рецептата не е моя, от нета е. У дома вече го правим на око, но горе долу е това https://m.az-jenata.bg/a/91-Shokoladovi/33834-bezglutenovo-brauni/
Яйца, боба, кокосово масло, какао много Simple Smile и т.н. става супер вкусно, поне за мен. Като му сложиш сладко от кайсии отгоре например, наподобява Сахер и т.н. Без брашно е Simple Smile
Абе много е вкусно и лесно, но е и въпрос на вкус.
Само да кажа, че вкус, аромат и т н на боб изобщо не се усещат. Няма как да познаеш какво има вътре Simple Smile

# 1 297
  • Мнения: 1 557
Че тези замразени грахове не са ли бланширани, тоест почти готови? Слагала съм в руска салата само размразен, без да го варя и не е хрупал,

# 1 298
  • Мнения: 6 899
Благодаря, HAPPY! bouquet Аз съм правила сладкиш с тиквички, козунак със спанак, може да пробвам и тази. Peace Само, че не понасям кокос, дали мога да заменя с краве масло или кокосовото масло е с неутрален вкус?
Извинявам се на останалите, че не съм по темата. bouquet


Всъщност се сетих, че преди време коментирахме кръглите форми торта. Аз съм доволна от тази, която е на промоция другата седмица, нищо не изтича от нея, лесно се мие, има капак с дръжка. Peace

# 1 299
  • Мнения: 69 235
Пише бланширан. Готов за 15 минути.
Второто не е вярно обаче.
Те някои и боб готвят за 40 минути....та какво да кажа. Хора разни..☺

# 1 300
  • Мнения: 48 103
Според мен може. Масло и примерно малко ванилия, защо да не може.
И ние обожаваме тортата/ кекс със спанак, винаги имам във фризера лидлскки спанак на пюре от левче за кекса( мисля че във форума се води торта с спанак, но ние си го печем като кекс, без сметанов крем).
Вчера в едно заведение предлагаха шоколадова торта с цвекло, но забравих да поръчам и пробвам Wink ще потърся рецепта обаче.

# 1 301
  • Мнения: 6 899
Ще потърся и тази торта със спанак, заинтригува ме. А тези дни си мислех дали не може да се ползва и цвекло за сладкиш. Grinning

Моят грах наистина се сготви бързо, е може да не са 15 минути, но максимум за 25 ми беше готово яденето. Peace

# 1 302
# 1 303
  • Мнения: 1 483
Минавам да похваля телешкото месце, очаквах да е жилаво, но всъщност се получи много крехко и приятно, и мирише хубаво. Simple Smile

# 1 304
  • shumen
  • Мнения: 18 219
Тете,и аз бях взела грах и онзи ден го готвих,че и твърд си остана,недосварен.Изяде се,но на мен лично не ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт