След DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ в очакване на нови проекти на актьорите ТЕМА 12

  • 148 079
  • 674
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 805
Привет....Hug
Накъде прочетох,че сериала ще стартира още юни месец..след изборите в Турция,ако не греша.
Между другото снощи доизгледах Пълнолуние...как съм го пропуснала...FearfulДовечера повече...Kissing Heart

# 241
  • Мнения: 6 591
Svet_sz, привет! Hug

Много важен пропуск си запълнила.
Пълнолуние е много приятно сериалче и се гледа с лекота.

И аз току-що прочетох същото при рускините, че сериала "Ранна птичка " ще започне в края на юни.
Много ще се радвам, ако наистина започнат от юни, след края на сезоните на сериалите, които гледаме. Тъкмо ще има с какво да ги заместим. Август наистина е много далече.


Севдан Яшар и Биранд Тунджа ще играят възлюбени в сериала „Ранна птичка“, а персонажите им ще са съоветно Айлин и Емре. По сюжет Айлин ще е коварна жена, която търси изгода и поставя капани на другите.

                   

                   

Ознур Серчелер/Фатош от „Пълнолуние“  ще играе ролята на средната сестра на главната героиня Санем/Демет Йоздемир.

                     


                   

# 242
  • София
  • Мнения: 30 142
Здравейте,

на мен малко от актьорите са ми познати, но се надявам на интересен и успешен проект.

# 243
  • Мнения: 10 805
Привет ...отново... wavey Hug
Гледах преди няколко месеца Стая 309...после покрай Демет изгледах и Ягодов аромат...и сега ...пак покрай Демет реших да фърля едно очо и на Пълнолуние...заради новия и партнер... bowuu Rolling Eyes Joy Joy JoyИ...много ми хареса...не само сериалчето ,но ...най вече Джан...та така...попрочетох ви ...последните странички...и...чакам с нетърпение да видим новата двойка -бомба ,както я нарече Ранини/ако не се лъжа/ NaughtyНезнам дали ще си паснат,дали ще има химия... newsm78 Joy,като гледам обаче ...физика има... Crossing Arms Joy Joy JoyНапоследък и двамата се спукват да тренират... Rolling Eyes

И...утре започват снимките...Някои от артистите са ми познати...Вие вече сте писали ,няма да повтарям...





Дано има успех сериала ...дано рейтинга не им изиграе лоша шега...Вече се чудя на комшиите какво харесват ... newsm78 #Crazy

# 244
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug Hug Hug





Свееет Hug,радвам се да те ''видя'' в темата! wavey Heart Eyes

Ягодките и Номера аз ги гледах още докато ги даваха в Турция! Wink Peace

Дъга Hug,благодаря за допълнението! bouquet

Нева HugАтанасова HugГости HugМише Hug

Успех на проекта! newsm10

Цитат
Goldfilm сообщает официально, что суббота - первый день съёмок "Ранней пташки". Пусть дорога будет открыта!





Приятна събота,момичета! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose




# 245
  • Мнения: 325
Добро утро,ранобудни птички HugХубав екип се е събрал,дано всички се сработят,все пак някои са били вече заедно в други проекти.Днес започват снимките,нека е успешен сериала,и да ни радва през лятото. newsm10На всички вас хубави почивни дни и много усмивки newsm51

# 246
  • София
  • Мнения: 30 142
Здравейте,

хайде, успех на проекта! Peace

# 247
  • Мнения: 1 732

Първите снимки са започнали днес...Търсих да видя Джан дали се мярка някъде,защото имаше и видео,но ...напразно.Исках най-вече да видя дали си е сменил визията от последните негово снимки...

Успех на проекта,дано просъсществува лятото,за да има и какво да гледаме ние...

# 248
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug Hug Hug



Ками HugМише HugВили Hug

Актьорите в сериала...





Режисьорът с асистентите си....






пишат,че е Джан,но не са сигурни...


тук е инфото за сериала на руски език-...
https://vk.com/topic-146912950_38469043

Приятна неделя на всички! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 249
  • Мнения: 1 732

Пишат,че тази снимка е зад кадър на сегашните снимки...За мое съжаление не си е променил визията..

# 250
  • Мнения: 325
Добро утро момичета HugЗлати,благодаря за инфото,радвам се че виждам доста познати лица в нашия филм,с интерес очаквам да видя какво ще ни покажат заедно.А Джан,да ме прощава но ми прилича на отшелник от Атонската обител,но явно сценария изисква такава визия.Жалко за хубавото му лице и усмивка,но се налага да го приемем и такъв. smile3502 smile3503

# 251
  • София
  • Мнения: 30 142
Ако това е актуалната визия, изобщо не ми харесва, ама изобщо.

# 252
  • Мнения: 10 805
Добър ден ,момичета wavey  Hug

Благодарско за снимчиците ...за кафенцето ...за всичко... Heart Eyes
Гледам женския състав преобладава... ooooh!,а пък мъжете не стига ,че са малко ,ами и обрасли...ужастЪЪЪЪЪ...Язък... Whistling
Е...тва е нещо... Shocked Joy Joy Joy



Цитат
Вчера, когда Джан приступил к съёмкам, хотели изменить его имя героя на Каана или Джема. Но подумали и решили оставить как было в начале.



# 253
  • Мнения: 41 695
Добро утро! Hug Hug Hug






Цитат
Вчера Джан Яман в одном из кафе в районе Бебек. Актер явно был недоволен вниманием прессы и попросил его не снимать.




от официалната страница на сериала ни обещават скоро фрагман....


Приятен ден и успешна седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 254
  • Мнения: 325
Добро утро на всички,Злати,благодаря за кафенцето и снимките  bouquetНашия скорпион доста сърдито гледа Grinning,явно е била неочаквана срещата с журналистите.С нетърпение чакам фрага ,да видим поне нещичко от предстоящия филм.Днес е Константин и Елена,на празнуващите ,хубав празник smile3525

Общи условия

Активация на акаунт