Лакове за нокти - 120

  • 83 357
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 478
Колко хубави неща сте показали в новата тема Two Hearts

Мерси на Милена, че я пусна. Точно седнах пред лаптопа и щях аз да го правя, ако нямаше. За въпроса - педикюр обикновено правя в розово, червено или телесно. Нещо, което някак си да се съчетава с лака на ръцете ми, че не ми се занимава там толкова често Smiley В момента не съм лакирана на крачката, силите и физическите умения не ми позволяват на този етап да стоя толкова време сгъната Sweat Smile

За Зоите - в понеделник ще звъня да ги питам подробно кое, как и защо, та ще пиша после да кажа.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Благодаря за темата! Аз си оправях краката като ръцете преди да имам деца. Сега само се лакирам. А пък в момента имам кактуси печати и на краката и на ръцете.

# 17
  • София
  • Мнения: 22 769
За педикюра ми: както съм лакирала ноктите на ръцете си, по същия начин са на ноктите на краката. Не знам защо, но на ноктите на краката не слагам база, топ лак също рядко слагам. Харесва ми маникюр и педикюр да са еднакви. Особено лятото в басеин или в морето е много красиво.

UNynaeve, много красиво и закачливо!  Peace

Последна редакция: нд, 04 мар 2018, 19:05 от Amiamo

# 18
  • Мнения: 13 082
UNynaeve, кое е това жълто? Много ми харесва!

# 19
  • Мнения: 31 206
Благодаря за темата.  Hug bouquet
Никога не нося еднакви педикюр и маникюр. Педикюр нося само когато кракът е гол навън от Май до Октомври прмерно или съм някъде на Спа. Зимата оставям ноктите да починат.

Много са ми къси ноктите и се чудя какъв цвят да сложа тази вечер.

# 20
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 104
Като заговорихте за педикюр, препоръчайте хубав крем за крака.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Забравих да кажа, че и аз не ги държа еднакви или много рядко са еднакви. Педикюрът ми е в сиво-розови кактуси. Ето го и лака, само че е една идея по към горчица цвета, не е толкова ярък като на снимките.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 420
Момичета, понеделник е официален почивен ден. Не съм сигурна дали бюти 1 ще работят. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 13 082
Точно за цвят горчица щях да ви питам тези дни. 🤗 Много ми харесва, благодаря! Ще го търся!

Аз като densi оставям педикюра на заден план когато премине сезона на босите крака. През лятото се лакирам, нищо че рядко ходя със сандали.

# 24
  • Мнения: 5 478
Момичета, понеделник е официален почивен ден. Не съм сигурна дали бюти 1 ще работят. Simple Smile

Помислих си го, ама ще пробвам, пък и да не, вторник ще звънна пак.

Кактусите са страхотни!

# 25
  • Мнения: 17 546
Lily, последния път когато ходих нямаше ни едно Еси. Ако случайно намериш кажи да знам, че тия дни и аз ще се влача до там. 🤗
Намерих. В ДМ, но имаше само бледи цветове, до тях стелаж на Сали Хансен и всичките разслоени... Не взех.

# 26
  • Мнения: 485
Момичета искам да ви помоля за малко помощ.Септември ми предстои сватба и искам аз да си направя маникюра.Проблема е там,че както вече съм споделяла повечето лакове не издържат дълго на ноктите ми и се белят мах на втория ден.Можете ли да ми препоръчате лак(не гел лак),който да е дълготраен.В тази връзка за това вече не пускам снимки сега съм си дала малко почивка на ноктите и ги мажа с йод и аналгин.Благодаря ви предварително.

# 27
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Педикюрът винаги в тъмни цветове.
Мерси за темата!

# 28
  • Мнения: 17 546
На края на чашата с вино съм и реших да снимам с нея Nerd Нали говорите напоследък за бледи цветове, люляци... случайно постигнах този цвят с 6 капки от два цвята в един почти прозрачен Trend It Up.
Скрит текст:

# 29
  • Вестерос
  • Мнения: 38 251
Педикюрът ми е бил във всякакви цветове без значение сезона. В момента е с Джесика Мерилин

Общи условия

Активация на акаунт