Кауфланд - тема 27

  • 74 146
  • 730
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 3 944
Премествам въпросите тук

Покривките за маса хубави ли са, някой обърнал ли е внимание?

Какво им е на кантарите? Мислех да взема един, че нямаме вкъщи...  newsm78

# 2
  • Русе
  • Мнения: 7 046
Тета писа вчера, че си е взела покривка. Може да се включи с коментар.

# 3
  • Мнения: 28 874
Благодаря за новата тема.

Мислех да взема блендера, но вчера беше като на война и не съм се бутала. Някой с отзиви за него?

# 4
  • Мнения: 68 368
Покривка не съм вземала аз. Даже не се сещам за коя говорите.
Ципура и прах за пране си взех.

# 5
  • Мнения: 1 953
Говорят за едни полиестерни покривки на Дитекс. При нас мернах зелени, оранжеви. На мен не ми харесват. Бяха до спалните комплекти на Дилиос, от които не пропуснах да си взема. Това май е най-ниската цена на която са ги пускали?!

# 6
  • Мнения: 547
Покривките ги видях,ама нещо не ми допадна цвета.Ние вчера взехме възглавница,кантар,сушилник за съдове,сокоизтисквачка ( незнам дали точно така се казваше) , купички стъклени и за супа и за салата стават и мишка за PC .. имаше и още джунджурий , но бяха по-дребни неща и не се сещам.За сега сме доволни от всичко. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 14 715
Не знам,аз писах,че съм доволна от кантара,защото някой писа,че ще го връща. И аз в началото мислех ,че нещо не е наред,но се оказа ок.

# 8
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
Аз да питам за прахообразния персил - въртях кутията няколко пъти, не видях да пише за цветни и го оставих. За бяло ли е? newsm78 Една жена от персонала (беше много любезна), каза че и тя не знае, да си взема течния Colour. Но аз не искам течен, че ми вмирисва пералнята.

# 9
  • Мнения: 28 874
За цветно пране е в лилавата гама опаковката и пише Color.

# 10
  • Мнения: 25 675
За цветно пране е в лилавата гама опаковката и пише Color.
Точно, а зелените са за бяло. Peace
Не се научиха да пишат, и аз всеки път питам кой Ариел е за цветно и кой за бяло.

# 11
  • Мнения: 6 528
Премествам въпросите тук

Покривките за маса хубави ли са, някой обърнал ли е внимание?

Какво им е на кантарите? Мислех да взема един, че нямаме вкъщи...  newsm78

Кантарът е хубав, но е счупен. Всички кутии бяха скъсани и нахвърляни, затова взех затворена, без да я отварям, но като се прибрах, видях, че е отчекнато крачето.

Покривките са хубави, но има само големия размер /в нашия магазин/

# 12
  • София
  • Мнения: 8 072
На мен ми трябва големия размер на покривките. Довечера ще отида да видя за какво става въпрос.

# 13
  • Мнения: 6 131
Но аз не искам течен, че ми вмирисва пералнята.

Когато течните прахове се слагат само в барабана вмирисване няма как да се получи.

Интересува ме шаги килимчето дали е читаво. Някой дали го е загледал да сподели?

# 14
  • Мнения: 68 368
Вмирисват, и още как ... за течните препарати говоря.
А иначе правилото е - когато НЯМА надпис color върху опаковката, значи препарата е за бяло, с избелители.
Прах Персил за цветно има надпис Color върху опаковката.
Персил Експерт е за бяло.

Така изглежда прах Персил за цветно:

Общи условия

Активация на акаунт