Booking.com /Тема 2/

  • 55 010
  • 764
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 130
Здравейте !

Фактура на фирма може ли да се издаде ако е направена резервация през Букинг ?
И ако може как става .

Благодаря !

# 751
  • Варна
  • Мнения: 17 841
Здравейте !

Фактура на фирма може ли да се издаде ако е направена резервация през Букинг ?
И ако може как става .

Благодаря !
Искате си фактурата от мястото за настаняване. Добре е при самата резервация да отбележите, че ще искате фактура.

# 752
  • Мнения: 1 278
Здравейте, дали може да се разчита 100% на опцията летищен трансфер при избор на хотел. Полетът от Милано за София е на 1 януари е в 9, 30 и придвижването с градски транспорт в новогодишната нощ  не знам как ще е, затова смятам да търся апартаменти, предлагащи летищен трансфер. Някой ползвал ли е тази опция?

# 753
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Здравейте,
някой ако може да помогне моля:
Имам резервация с безплатно анулиране. В управление на резервацията ми, във "Вашата информация за плащане" има бутон "плати сега". Обаче в "Потвърждение на резервацията" в "Информация за плащане" пише следното:
Това място за настаняване приема следните форми на плащане: не се приемат кредитни карти, а само пари в брой
Въпросът ми е мога ли да платя с картата като имам ъзможност или трябва да нося пари да платя на място?
Вероятно се има предвид, че на място няма постерминал.
До сега не съм резервирала с безплатна анулация и винаги съм плащала с карта веднага.

# 754
  • SF
  • Мнения: 20 771
Възможно е намясто да нямат постерминал и да приемат само в брой, но да можеш да платиш с карта през Букинг.

# 755
  • Мнения: 1 671
Здравейте,
някой ако може да помогне моля:
Имам резервация с безплатно анулиране. В управление на резервацията ми, във "Вашата информация за плащане" има бутон "плати сега". Обаче в "Потвърждение на резервацията" в "Информация за плащане" пише следното:
Това място за настаняване приема следните форми на плащане: не се приемат кредитни карти, а само пари в брой
Въпросът ми е мога ли да платя с картата като имам ъзможност или трябва да нося пари да платя на място?
Вероятно се има предвид, че на място няма постерминал.
До сега не съм резервирала с безплатна анулация и винаги съм плащала с карта веднага.
Ако е апартамент, едва ли ще имат пост терминал

# 756
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Аз пък искам да резервирам един апартамент, но искат предплащане с карта. Обаче ме тресе параноята да не ми източват нещо картата
Съвети? Благодаря.

# 757
  • Мнения: 1 671
Аз пък искам да резервирам един апартамент, но искат предплащане с карта. Обаче ме тресе параноята да не ми източват нещо картата
Съвети? Благодаря.
Нямаш ли карта с пари в нея, малко повече от необходимото? Аз също съм подозрителна и търся  с плащане на място.

# 758
  • Мнения: 3 635
Някакви нови линкове за резервации и кешбек някой да е изровил? Не питам за тези с препоръките.

# 759
  • Мнения: 1 162
Аз пък искам да резервирам един апартамент, но искат предплащане с карта. Обаче ме тресе параноята да не ми източват нещо картата
Съвети? Благодаря.
Плащането минава през Букинг, нали не ви искат номера на картата самите собственици.

# 760
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 780
Аз пък искам да резервирам един апартамент, но искат предплащане с карта. Обаче ме тресе параноята да не ми източват нещо картата
Съвети? Благодаря.
Плащането минава през Букинг, нали не ви искат номера на картата самите собственици.
Не съм направила още резервация защото ми иска потвърждение за карта,а и аз не съм попълнила това поле в профила си.Да разбирам ли,че има вариант собственниците да искат номер на картата?За какво ще да им е?Благодаря за отговора.

# 761
  • Мнения: 4 234
Аз пък искам да резервирам един апартамент, но искат предплащане с карта. Обаче ме тресе параноята да не ми източват нещо картата
Съвети? Благодаря.

то така с тая параноя нищо няма да успееш да направиш
имаш съпорт от букинг, от банката...

Аз пък искам да резервирам един апартамент, но искат предплащане с карта. Обаче ме тресе параноята да не ми източват нещо картата
Съвети? Благодаря.
Плащането минава през Букинг, нали не ви искат номера на картата самите собственици.
Не съм направила още резервация защото ми иска потвърждение за карта,а и аз не съм попълнила това поле в профила си.Да разбирам ли,че има вариант собственниците да искат номер на картата?За какво ще да им е?Благодаря за отговора.
Ако плащането се обработва от букинг няма да ти го искат, ако те го обработват (имат ПОС терминал) ще го въведеш някъде, за да стане плащането. Просто така в мейл няма никой да ти иска картата.

Последна редакция: пн, 13 яну 2020, 01:00 от neuromancer

# 762
  • Мнения: 1 162
Мдаа, то иначе всички резервации щяха да са с безплатна анулация. И аз предпочитам на място да плащам, ама няма как всеки път.

# 763
  • София
  • Мнения: 39 718
Моля пуснете нова тема.

# 764

Общи условия

Активация на акаунт