Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 6

  • 104 239
  • 742
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 46 505
Тези са ужасни, изхвърлих ги с голям кеф Smiling Imp
Много бързо им се зацапва винта и нямат отваряне.

niki.adi, кажи с какво пространство разполагаш, за да дадем подходящи идеи Hands Plus1

# 256
  • България,Пещера
  • Мнения: 35
Имам много място- голяма кухня! Затова искам идеи! Но ми се иска специално за подправките да са малки и компактнибурканчета- да се събират повече!

# 257
  • Мнения: 46 505
Тези мога да препоръчам. Хем са малки, хем не са прекалено малки, събират достатъчно. И са с плоски страници, затова могат да се наредят плътно едно до друго.

За най-малките пакетчета тези също са много удобни.

За такива, които не ги вадиш от пакетчетата стигнах до извода, че само кутиите за чай са ми удобни, като във всяко отделение има само от един вид. Иначе пада голямо ровене.

# 258
  • България,Пещера
  • Мнения: 35
Благодаря!

# 259
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 578
Може би много пъти е обсъждано, но да попитам пак- идея за съхранение на подправки от малките пликчета? Засега са в голяма обща кутия, но не ми е удобно всеки път като готвя да ровя и да търся нужната! Благодаря!
Аз по-напред в темата писах, че моите пакетчета ги държа в тези кутии, купени от Практикер. Моите са прозрачни със зелени разделители.

# 260
  • Мнения: 2 516
Не овлажняват ли така? Много отворено сякаш. Аз ги държа в едни големи кутии за храна - за сладкиши в едната, за манджите - в друга. Поне да не са ми омешани бакпулвер и чубрица Grinning

# 261
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 578
Не овлажняват ли така? Много отворено сякаш. Аз ги държа в едни големи кутии за храна - за сладкиши в едната, за манджите - в друга. Поне да не са ми омешани бакпулвер и чубрица Grinning
Прегънати са ми пакетчетата и няма как да се овлажнят - предимно ползвам Котани.
Моите кутии са две. В едната са за подправки за сладкиши, в другата останалите.

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Много благодаря на всички за отговорите за закачалките. Харесах тези с кадифено покритие от Юск, само се чудя дали пък няма да се запъва дрехата при смъкване.
Ако имам време ще проверя и в Джъмбо.

# 263
  • Мнения: 12 665
Пълно е със страхотни идеи, много полезна тема Hands Clap
За такива, които не ги вадиш от пакетчетата стигнах до извода, че само кутиите за чай са ми удобни, като във всяко отделение има само от един вид. Иначе пада голямо ровене.
Кутии за рибарски такъми или дребни инструменти също вършат работа, ако цялото нещо не стои на открито, разбира се. По-леки са и вършат много хубава работа за дребни неща, особено ако и преградките им могат да се местят според нуждата. За есенции от рода на тези на Йоткер, ванилийки и прочие също би било идеално да са в някоя такава преградка. Аз съм ги сложила в една малка кутия само тях, че иначе ми се търкалят и ровя и ги гоня, така ровя само в нея поне.
За подправките не ползвам такава, но имам един куп дребни бижута от неблагородни метали, идеална ми е за тях. Въпросните тенекийки гледам да ги държа разделени че си променят цвета ако различните са заедно и имат контакт. За фибички и ластичета или пък лекарства и тем подобни също върши хубава работа.
Лесно е да се метне дори и някъде на по-куцо място в шкаф, моето е като куфарче направено и като има дръжка и е леко цялото, ваденето му не дразни както нормална кутия дето ще трябва с две ръце да я държа.
Ако са рибарски, повечето дори се затварят херметично, за подправките би било предимство да не влиза влага в тях, стига да е достатъчна височината че те са предимно ниски.
Не са красиви хич, но пък ако ще стои някъде в шкаф или чекмедже това нещо спестява доста бъркотия с дреболиите.

 

# 264
  • Мнения: 780
Ето това за подправки чакам аз от Лидл , и цената е супер http://promocii.bg/komplekt-za-podpravki-828215

# 265
# 266
  • Мнения: 24 312
Интересни решения

# 267
  • Мнения: 13
 Здравейте.
Предстои ми малко помещение, което ще бъде само за мои дрехи, аксесоари и козметика. Трябват ми идеи... Моля, помогнете с такива и покажете своите местенца!

# 268
  • Мнения: 2 721
Защо не разгледаш в Pinterest? Има много добри идеи. 🙂

# 269
  • Бургас На пресечката за Рая
  • Мнения: 156
Здравейте! Ще си правим мебелите поръчка. Направих си скица на гардероба, кажете какво изтървам? Мисля да са светъл цвят.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт