Изненади в сексуалността

  • 17 884
  • 129
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 496
На Рос от “Приятели” нали първата му жена се оказа лесбийка, но той още не разбрал, опитвайки се да запази семейния им живот, предложи тройка. И тя зарадвано: “Да”, ама после те двете се награбиха, а него го изфъчкаха Joy

https://youtu.be/5RJjcUT7PO0

# 76
  • На Марс
  • Мнения: 8 720
Скрит текст:
Ако усетя тръпка, ще пробвам, нямам скрупули в това отношение.

Ужаст! При самата мисъл за целувка от мъж ми се повдига ...
Изненадите не са това, което бяха.  Grinning

Имам един приятел, който като се отцепи и почва да целува всички мъже по устата - забранил съм му да пие в мое присъствие Simple Smile
Ти гледай ти да не се напиеш в негово присъствие.  Че, на виж, мечтите се променяли...

Защо така с лошо към аналното ми отверстие ? Simple Smile

# 77
  • Мнения: 3 717
E,как,ве,тройка с две жени е мечтата на всеки мъж.
Това може да е мечта на повечето мъже, но не на всички.

# 78
  • София
  • Мнения: 11 497
Въпросът, по-скоро е, дали ако партньорът/партньорката ви е Би, ще го/я ревнувате по-малко при еднократна забежка, отколкото ако е хетеро и изневери с човек от вашия пол (ннегов противоположен).
Аз си рпзинавам, ако жена ми ми "изневери" с друга жена, няма толкова да ме боли. Признам и също, че това ще е така сигурно зарази Онази повърхностна фантазия за тройка с две жени Grinning

# 79
  • Мнения: 11 505
За мен еднократна забежка означава "би-любопитен", а не "бисексуален". Ако партньорът ми тръгне да споделя, че е бисексуален не мисля, че ще става въпрос за еднократно преживяване. Ревността не води до никъде, това е състояние на безсилие, което трови.... загнездва се някъде в главата ни и тормоз до дупка... абсолютно безсмислена емоция, която ни прави слаби и ни поставя в зависимост от собствената ни несигурност.

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Не знам как бих реагирала, струва ми се невероятно да се случни, но нека си го представим, просто за мен това би означавало, че ми казва, че е гей.
Много бисексуални познати имах, и то казвам в минало време, защото в крайна сметка беше просто преход и си бяха хомосексуални. Само една позната мина към хетеро, но тя беше малка тогава.
Знам, че това не е случая на всички, казвам просто в моята глава каква мисъл би изникнала веднага.

# 81
  • Мнения: X
Познавам би-жена, която си е би от доста време. Но като чели е някакво преходно състояние към хомо, не знам. В розовите ми сънища това е просто път към безграничната еротика : с всеки и по всяко време Wink

# 82
  • Мнения: X
Познавам би-жена, която си е би от доста време. Но като чели е някакво преходно състояние към хомо, не знам. В розовите ми сънища това е просто път към безграничната еротика : с всеки и по всяко време Wink

А, има и други пътища към безграничната еротика: с козички/кучета/магарета и т. н., с трупове, само да имаш фантазия!

# 83
  • Мнения: X
Не ме засягаш Simple Smile Вероятно ти липсва пикантната подправка в секса... Отдай се на желанията си, ще се почувстваш по-добре.

# 84
  • Мнения: X
Защо път да те засягам - който има нужда от пикантности, да си ги ползва. Само казвам, че полетът на фантазията в секса е безкраен.

Добре е обаче човек да експериментира с партньор, който е навит на същото. И да не заблуждава един, че е привърженик на традиционализма, докато се отдава на желанията си за пикантни нотки с друг.

# 85
  • Мнения: X
Какво точно значи традиция в секса?
Разтваряш крака, затваряш очи и мислиш за изпълнения дълг към родината?

# 86
  • Мнения: X
Аа, не, да не отиваме чак дотам. Предполагам, че мъж и жена насаме е достатъчно като традиционализъм.

# 87
  • Мнения: 60
Мъж и жена кооолко скучно  ooooh!

# 88
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Мъж и жена кооолко скучно  ooooh!

Включи си и кон, да разнообразиш  Expressionless

# 89
  • На Марс
  • Мнения: 8 720
Мъж и жена кооолко скучно  ooooh!

Включи си и кон, да разнообразиш  Expressionless

... 50 сантиметра с Иво Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт